5

Przekręcili Basków, niestety

3

Oddać za darmo i zapomnieć

1

De Jong stracił i se idzie. Nie mogę na Niego patrzeć...

6

Wojtas wszystko wyciąga

1

Tylko nie De Jong...

15

Wojtas to piłki łapie xD

0

Lewandowski ostatnio z metra nie trafia do bramki, ile już było takich sytuacji xD

3

Rapha co się z Tobą stało :o

12

Wojtas co Ty robisz xd

1

Rapha z października by zamknął oczy i to strzelił...

0

Mam flashbacki z akcji Jordi - Messi :)

1

Dzięki @gumaz xD to Twoja zasługa, że tu jestem

42

Nie lekceważcie nigdy bólu ucha. 2 tygodnie temu zatkało mi się ucho, kupiłam sobie zwykłe krople w aptece + tabletki przeciwbólowe, przestało boleć i myślałam, że parę dni i się odblokuje a problem zniknie. Aktualnie jestem po 2 wizytach u laryngologa i neurologa, paraliż połowy twarzy tam gdzie jest ucho, brak smaku, do tego niewyobrażalny ból, łzawiące oko bo przy mruganiu go po prostu nie zamykam. Koszmar to mało powiedziane... Mam wrażenie, że jest coraz gorzej i chyba bez pobytu w szpitalu się nie obejdzie.

1

@sidi12843 Marilyn Manson, Peja, HEY. W Sumie od 2010 nic się nie zmieniło xd

3

@jacobFCB no i jeszcze Tajemnicza Monika vel Maciej Byrczek xD

0

@jacobFCB ja grałam niedawno z moją ekipą 7 osób, to tak się pokłóciliśmy prawie o to xD do teraz są wypominanki

2

@Filipem Wiedźmin 3 i Bloodborne.

1

Ciekawe czy De Jong dziś na tle ogórków chociaż coś pokaże :D w końcu głodny trofeów

1

Oby Wojtek już na stałe w składzie :)

2

@Arden o, to też :D zapomniałam o najważniejszym xd

4

Za co najbardziej lubicie Polskę?

Ja najbardziej za to, że ogólnie w naszym kraju jest porządek. Wiadomo, zdarzają się syfiarze ale ogólnie na ulicach jest czysto, ludzie sprzątają z reguły po sobie. Klimat też mamy umiarkowany więc spoko, mamy morze i góry, dużo pięknych miejsc i zabytków. Wyjątkową historię i Marie Skłodowską-Curie, Fryderyka Szopena. Ogólnie uważam, że jesteśmy naprawdę fajnym i bezpiecznym krajem. :D no i oczywiście ,,polski uśmiech" top :)

5

@Ojciec5tkidzieci szkoda dzieciątka ale co jeśli ona by dźgnęła policjanta i by zmarł, może też ma małe dzieci? Żonę w ciąży? Dobrze, że strzelił, szkoda, że nie trafił pewnie tam gdzie chciał i będzie miał traumę.

9

@KamQiX jakby to powiedział inny piłkarz po którym widać głód gry i trofeów to można by to tak zinterpretować ale powiedział to De Jong, który przez pół roku się zastanawiał czy grać czy poddać się operacji.

21

De Jong to wrzód na dupie i trzeba się go jak najszybciej pozbyć, jak był kontuzjowany graliśmy lepiej a on ma czelność mówić, że wyniki go rozczarowują. xD może jakbyś placku przez pół roku nie zastanawiał się czy grać czy jednak operacja to byśmy coś zdobyli. A nie, nawet jak grał to gowno pomagał na boisku.

26

Powiem Wam, że 2024 to był najgorszy rok w moim życiu, a Sylwester najgorszym Sylwestrem. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie chociaż odrobinę łaskawszy. Dla Was również drodzy koledzy i koleżanki. Oby na tej jednej kompromitacji Barcy się skończyło, Visca el Barca!

4

Co jak co, ale bardzo przyjemny Sylwester w Polsacie. Dawno chyba nie było Sylwestra który oglądało się bez zażenowania. Gdyby nie było Żygajki i Skolima to byłoby idealnie xD

6

Piękna kompromitacja na zakończenie roku. Dziękuję Barcelono :D

0

@MessiForeverTheBest Sysia i wygrana z Realem

18

Tiger Bonzo nie żyje, tego typu bęc. Legenda

6

Placki ziemniaczane z cukrem top. A Wy z czym jecie to wykwintne danie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?