clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak mi się porobiło, że od 5 dni śpię max 3h dziennie i to snem przerwanym po 20 minut. Zawsze miałam tak, że głowa do poduszki i spanko, nieważne czy miałam problemy czy nie. Teraz to jestem jak jakieś zombie xD
1
@Gibbon_FCB marzy mi się możliwość zagrania w Gothic 2 na PS5. Ile ja tam godzin spędziłam...
1
Wasza ulubiona potrawa wigilijna? Takie top3. :D
1. Barszcz z uszkami
2. Sałatka jarzynowa
3. Ryby (kupuje tylko filety od paru lat, łosoś, sandacz, grenadier itd, zero karpia bo mięso fujka)
Macie też tak, że u innych sałatka jarzynowa smakuje inaczej i ta ,,mamina" domowa zawsze jest najlepsza? Mi nigdzie nie smakuje tak jak u mnie w domu. :)
0
@damianex10 ja idę na wojnę z InPostem, a byłam wielką fanką ich usług. XD
5
@Crashynski Iniestazo
0
@kamar24 miałam 10 lat temu przez to aż szczękościsk a otolaryngolog mi powiedział, że to wina ósemki i do dentysty. XD ustąpiło na parę lat ale wróciło ze zdwojoną silą, już nie mogę jeść
7
Zapalenie ucha środkowego, temperatura 38,6 do tego ból gardła i zatok. :D wesołych świąt, u mnie będą tragiczne
1
@Ojciec5tkidzieci Uniwersum Harrego Pottera jest ciekawsze niż Władcy Pierścieni :D
0
@DiSBlaDE nie, ale ostatnie mecze w lidze mówią coś innego. Nasza dyspozycja także, oby wróciła Barca z października
16
Ale co dwa miesiące byliśmy w top 3 na świecie to nasze ;D
0
@dv7wisnia no bo gdyby miał 10 cm więcej to może by coś wyjął, a tak to nie ma możliwości
0
@dv7wisnia nie widzę tutaj fikołka logicznego :) wyjmuje całkowite minimum, nic ze spektakularnych interwencji które ratują Nam punkty, czego nie rozumiesz?
0
@dv7wisnia nie zawinił, ale kiedy on Nam cokolwiek wyjął poza oczywistościami? Bramkarz na tym poziomie musi mieć kosmiczne interwencje, a nie tylko takie co w Niego trafią.
6
Chyba nie ma sensu oglądać dopóki Pena krasnal jest na bramce. Co nie trafi w Niego to bramka, mam dosyć tych decyzji Flicka.
2
Po prostu smutne są te nasze ostatnie mecze
1
Kiedy ostatnio Pena Nas tak ratował? Chyba tylko w meczu z Realem
0
Ale kopanina :D
1
Lewy drugi mecz z rzędu xdddd
0
Oby nie wszedł De Jong który wszystko spowolni i jakoś to będzie
4
Nie no, nie wierzę że to co wyprawia sędzia to przypadek. XD brak karnego a potem sytuacja z Lewym i Witselem. Przecież to jest kryminał
3
Nie wierzę po prostu, czemu on tego nie wybił... I Pena krótkie rączki do tego. Dramat...
6
Nie będzie karnego, znów Nas zrobią w jajco xD
0
@Hosh to, że jak ostatnio były ataki to pisali po asfalcie kredą. Nie było tak? A tak to wpuszczajmy ich jeszcze więcej :)
0
@arasz1819 nie mierz wszystkich swoją miarą, prowokatorku :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87 Baldur's Gate 3, przechodziłam 3 razy i za każdym razem coś nowego, Wiedźmin 3 ze względu na klimat i Bloodborne :D
9
Komentarz usunięty
8
@Ojciec5tkidzieci XDDD przypomniałeś mi ten mecz i te koszulkę
@ObiwanKenobi ale takie osoby decydują o tym jak wygląda ten kraj. Kto mu dał to stanowisko? Dramat po prostu
38
Nie śledzę tej całej sytuacji z PiSem i koalicja oraz Trybunałem Konstytucyjnym ale Ryszard Kalisz, którego żona jeździła nachlana a on sam jest czerwonym komuchem, mówiący o praworządności to śmiać mi się chce :D i nie jestem ani za PiSem ani za KO ale to jest śmiech na sali, że tacy ludzie nadal siedzą w polityce. Obrzydliwy typ
0
@Mario96w no nie jestem na minus. W tym miesiącu +300, a w tym roku ponad 3k na plus :) oczywiście są kolejki, że nic nie wchodzi ale też nie gram za dużo i tego nie odczuwam.