clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan to zaraz weźmiemy głęboki oddech i zaczniemy grać swoje :)
0
@Messibestplayerintheworld no ale według niektórych można cały sezon tłuc wszystkich kilka bramek do jaja i nie mieć zadyszki. XD czekaliśmy na ten sezon z taką grą naprawdę długo i myślałam, że jest więcej pokory w kibicach Barcy, jak widać nie.
5
Na początku sezonu patrząc na nasz skład na papierze, a skład Realu pewnie większość by z pocalowanej ręki przyjęła obecną sytuację w tabeli. Flick zrobił maszynę z dzieciaków i dziadka, a z niektórych piłkarzy wyciągnął potencjał i zrobił z nich GOATów. Mamy chwilowo słabszy okres ale ufam Hansiemu jak żadnemu trenerowi od dawna, tak samo naszym chłopakom. Niektórzy to naprawdę uwierzyli, że w listopadzie wręczą Nam potrójną koronę. Sezon jest długi, trochę cierpliwości...
39
@Sysia11 ale Ty masz momentami odklejkę w głowie to jest hit. To jest sport, a nie koncert życzeń, że robią nadzieję Sysi by potem ją odebrać. XD na pewno sobie piątki przybijają w szatni, że Sysi poszło w pięty po meczu.
26
@Sysia11 bo jak czytam komentarz, że po co wygrali z Madrytem to śmiać mi się chce xD
14
Komentarz usunięty
96
@Sysia11 no racja mogli przegrać. XD nie pij już
0
@spyke podłączyliśmy tlen Celcie
1
Przez jedno kretyńskie zagranie i czerwoną kartkę rozwalił nam mecz. XD
15
Aspas też niezła odklejka xD
2
Komentarz usunięty
3
@Comentateiro Niemcy wojnę przegrali a i tak rządzą Europą. XD tak to tylko przegrywać, oni zawsze spadną na 4 łapy
0
Nie wiem kto jest bardziej żenujący, piłkarze czy Ci ludzie co kupili za tyle hajsu bilety :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MichuZ44 ale odklejka xD
9
@Gronek raczej dziewczyna jest zaburzona konkretnie a nie zakochana
1
@Kgorecki2500 możesz znaleźć broń, nie musisz zabić orka. Musisz wyjść drugą bramą, do góry i w lesie po lewej stronie jest ^^ a najlepiej idź na farmę Onara, tam są najlepsze misje. Paladyn jest nudny :D
0
@Kgorecki2500 czego nie wiesz w Gothicu?
1
@MesQueUnClub_87 mam wrażenie, że GTA VI nie wyjdzie w 2025.
1
Już były przesłanki trochę słabszej dyspozycji i tego, że maszyna Flicka może się zaciąć. Dziś się zacięła, oby to było jednorazowe. Musiał przyjść i taki mecz, trudno.
2
Balde to raz na 100 prób celnie poda...
0
Nic kompletnie dziś się nie klei. :/
2
Dobra, Pena już dostał wystarczająco szans po przyjściu Wojtka. Wystarczy Hansik
7
Sędziowie dziś nie pozwolą Nam wygrać. Na każdym kroku przekręcają, niestety.
3
Dobra wiadomość, że De Jong gotowy do powrotu... No nie wiem. XD
0
Ale De Jong jest rzadki. Dramat
2
Ale Nas przekręcili xD
0
@tomek8756 a ktoś liczył, że się zmieni? Przecież Trump jest tak blisko z Żydami, że bliżej się nie da
0
@Faro śmieszny by był jakby dał xD
0
@Hindus mega sympatyczny :D