1

@LukaszFan to zaraz weźmiemy głęboki oddech i zaczniemy grać swoje :)

0

@Messibestplayerintheworld no ale według niektórych można cały sezon tłuc wszystkich kilka bramek do jaja i nie mieć zadyszki. XD czekaliśmy na ten sezon z taką grą naprawdę długo i myślałam, że jest więcej pokory w kibicach Barcy, jak widać nie.

5

Na początku sezonu patrząc na nasz skład na papierze, a skład Realu pewnie większość by z pocalowanej ręki przyjęła obecną sytuację w tabeli. Flick zrobił maszynę z dzieciaków i dziadka, a z niektórych piłkarzy wyciągnął potencjał i zrobił z nich GOATów. Mamy chwilowo słabszy okres ale ufam Hansiemu jak żadnemu trenerowi od dawna, tak samo naszym chłopakom. Niektórzy to naprawdę uwierzyli, że w listopadzie wręczą Nam potrójną koronę. Sezon jest długi, trochę cierpliwości...

39

@Sysia11 ale Ty masz momentami odklejkę w głowie to jest hit. To jest sport, a nie koncert życzeń, że robią nadzieję Sysi by potem ją odebrać. XD na pewno sobie piątki przybijają w szatni, że Sysi poszło w pięty po meczu.

26

@Sysia11 bo jak czytam komentarz, że po co wygrali z Madrytem to śmiać mi się chce xD

14

Komentarz usunięty

96

@Sysia11 no racja mogli przegrać. XD nie pij już

0

@spyke podłączyliśmy tlen Celcie

1

Przez jedno kretyńskie zagranie i czerwoną kartkę rozwalił nam mecz. XD

15

Aspas też niezła odklejka xD

2

Komentarz usunięty

3

@Comentateiro Niemcy wojnę przegrali a i tak rządzą Europą. XD tak to tylko przegrywać, oni zawsze spadną na 4 łapy

0

Nie wiem kto jest bardziej żenujący, piłkarze czy Ci ludzie co kupili za tyle hajsu bilety :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MichuZ44 ale odklejka xD

9

@Gronek raczej dziewczyna jest zaburzona konkretnie a nie zakochana

1

@Kgorecki2500 możesz znaleźć broń, nie musisz zabić orka. Musisz wyjść drugą bramą, do góry i w lesie po lewej stronie jest ^^ a najlepiej idź na farmę Onara, tam są najlepsze misje. Paladyn jest nudny :D

0

@Kgorecki2500 czego nie wiesz w Gothicu?

1

@MesQueUnClub_87 mam wrażenie, że GTA VI nie wyjdzie w 2025.

1

Już były przesłanki trochę słabszej dyspozycji i tego, że maszyna Flicka może się zaciąć. Dziś się zacięła, oby to było jednorazowe. Musiał przyjść i taki mecz, trudno.

2

Balde to raz na 100 prób celnie poda...

0

Nic kompletnie dziś się nie klei. :/

2

Dobra, Pena już dostał wystarczająco szans po przyjściu Wojtka. Wystarczy Hansik

7

Sędziowie dziś nie pozwolą Nam wygrać. Na każdym kroku przekręcają, niestety.

3

Dobra wiadomość, że De Jong gotowy do powrotu... No nie wiem. XD

0

Ale De Jong jest rzadki. Dramat

2

Ale Nas przekręcili xD

0

@tomek8756 a ktoś liczył, że się zmieni? Przecież Trump jest tak blisko z Żydami, że bliżej się nie da

0

@Faro śmieszny by był jakby dał xD

0

@Hindus mega sympatyczny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?