clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żarty żartami, ale nie spodziewałam się że będziemy tyle czekać na debiut Wojtka :/
1
W innych zespołach najbardziej doświadczeni/charyzmatyczni piłkarze dostają opaski, a u Nas najsłabsi :D na pocieszenie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Skoro takie dostawianie nogi jest takie proste to Mekambe powinien mieć 15 goli, a nie czekaj...
3
W Lewego dzisiaj jak piłka sama nie trafi to z akcji nie strzeli :D ale co ma instynkt i doprowadza do takich sytuacji to zazdro
0
@Rewolucja123 ładnie tylko dobry, a piłkarz za takie pieniądze i będący tyle lat w klubie chyba powinien dawać coś więcej.
1
Nie no Robert... XD
1
Słaby trener nie może wyciągnąć z De Jonga jego najlepszej wersji, no okej. Przychodzi Flick, który jak za dotknięciem magicznej różdżki z każdego piłkarza robi topkę, a De Jong jak człapie tak człapie. Może to jednak nie wina trenera, a De Jong nigdy nie był piłkarzem wartym nawet połowę swojej ceny?
5
De Jong więcej dawał drużynie jak siedział na trybunach i nie wiedział czy się leczyć czy nie, niż swoim tuptaniem na boisku. Jak widzę, że on podaje piłkę i idzie po boisku zamiast wykonywać jakiś ruch... Dramat
1
@MesQueUnClub96 Matsa nie ma do końca sezonu więc się nie liczy.
23
Rapha powinien być 1 kapitanem a nie ta memeja.
15
Miejsce De Jonga jest poza Barcą a jak pisałam, że lepiej gramy bez Niego i wcale się nie cieszę, że wraca to niektórzy mnie tu chcieli zjeść :D
2
Pena słaba interwencja. Jakoś z boku podszedł, nie czaje teto
11
@chosenone vibe obrzydliwe bogatego biznesmena który bawi się w politykę dla satysfakcji bo dla pieniędzy już nie musi
9
No to prawdziwy prezydent USA znany. Deklasacja:
https://zapodaj.net/plik-ePQYlBD5jk
21
Trump jest jaki jest ale od Kamali bije ten sam vibe co od Clintonowej. Wiecznie uśmiechające się nieszczere babsko.
3
Co tu takie dobre humory jakby Real kolejny raz się kompromitował?
19
#mimowszystkoTrump
2
@jacobFCB Silent Hill 2, Until Dawn w ogóle nie jest straszny. Tak po prawdzie, to ani jedna ani druga nie jest :D
1
@Luciano99 ale przynajmniej jest droga w opór. Podstawowa wersja 360 zł na PS5
0
Casado obecnie jeden z najlepszych pomocników świata. Co chłop ma wizję
1
Postawione Barcelona handi -5 :D ciekawe czy wejdzie
4
Seneka... Boże co za idioci, a to są ludzie wykształceni...
2
Jak ona mogła tego nie wiedzieć. Hahahahahahahahaha
1
Jak ona jest dentystką... Nie chciałabym u Niej się leczyć. XD
0
@FcPortoFan1999 już wolę Franka :D
1
Mam nadzieję, że dziś będzie zmiana mistrzów :/
0
Swojej premiery na PlayStation doczekała się Phasmophobia czyli gra, która do tej pory była tylko na PC i Xboxie. Gra wygląda jak z PS2, ruchy postaci są komiczne ale jak zaczynasz szukać ducha w mieszkaniu i on się pojawia to zaczyna robić się strasznie. Super pozycja do pogrania ze znajomymi, max 4 osoby. Cena też myślę, że przyzwoita bo 80 ziko. Gra polega na odkryciu jaki duch (a jest ich 24 rodzaje) nawiedza dom. XD chodzicie po domu i szukacie poszlak, a tu nagle zaczyna Was gonić i zabija, a reszta ekipy nie może się już z Wami skontaktować. Jak macie fajną ekipę do grania to jak najbardziej, szczególnie śmiesznie robi się jak ktoś ostro się boi horrorów :D
0
@Janas11224 no ja kupiłam na premierę za 359 zł edycję deluxe i nie żałuję. Raczej szybko na promce nie będzie jak nie ma na płycie. :(
0
@Janas11224 Wukong topka dla mnie, reszta daleko w tyle