7

Tak mnie irytuje ta blondyna, że masakra. Nie powinno być możliwości kupienia podpowiedzi jak mają tak mało hajsu, zostałoby im 500 i co, Ibisz też by sprzedał? Wprowadzić limit podpowiedzi 1/rundę i tyle

1

@PatrychoO to jego wujas

5

U pani kapitan zielonych chyba kryształ jakiś wjechał xD

1

Trzeba było w poprzedniej rundzie krzyczeć Va bank a nie teraz xD

1

Kapitan zielonych jakaś dziwna xD

2

@MichuZ44 wczoraj jak się złapał za kostkę to serce zadrżało

1

@NeroTFP1 ja jeszcze myślami jestem po meczu zaraz xD

0

Dziś (wczoraj xD) nasze tridente z bramką aż przypomniał się mecz z Atletico gdzie MSN strzeliło po bramce. Piękne i historyczne momenty.

4

Obecnie Barcelona to najlepszy zespół w Europie, grający najlepszy football i mający najlepsze tridente w ataku. Do przodu panowie! :D

6

Mbappe to dzisiaj największy kasztan w Madrycie. Chłop dziś był fatalny :D

0

My z dzieciakami i dziadkiem na "9" ogrywamy potężne Galacticos 2.0. Takie nazwiska i jedno wielkie G. Brawo panowie :D

0

Tak niewiele zabrakło do manity. Co za tydzień, znowu football cieszy... Vamossss

3

Ten wściekły Gavi biegnący do Męczennika. Kocham :D

5

Fawelarz powinien profilaktycznie wchodzić z żółtą kartką od 1 minuty

0

Nie no Robert przesadziłeś...

2

Robert coś Ty zrobił hahahahaha

2

Dawaj Robert 3 brameczkę. Rapha z Bayernem a Ty z Madrytem.

0

Robert profesor :DD

2

@DragonxNF tak jak zespół RM

1

To było do przewidzenia, że ślamazarny Real odpali się na Nas, o wiele więcej biegają, walczą o każdą piłkę i dominują. Mam nadzieję, że dopadnie ich trochę zmęczenie w drugiej połowie bo może być ciężko

0

Na razie Balde i Fermin najsłabiej

6

Nie możemy tak wysoko grać na Mbappe i Męczennika :/

2

Ale go nadepnął...

3

@Muszynianka operator kamery chyba dostał wytyczne i w ogóle go nie pokazywali xD

5

Czemu kobiety sobie to robią, ta z żółtych wygląda jak potwór...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Venus Williams XD jak ona nawet od siostry nie była lepsza

0

Ci żółci to chyba do tej Turcji to zęby pojechali zrobić xd

3

@DonAndresFCB remis nie taki zły, ważne aby nie przegrać. :)

3

Zawsze stawiam przeciwko Barcy, żeby w razie porażki przytulić chociaż hajs. Sytuacja win - win, dzisiaj czuje, że wygramy. 5 dych na Barcę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?