clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak mnie irytuje ta blondyna, że masakra. Nie powinno być możliwości kupienia podpowiedzi jak mają tak mało hajsu, zostałoby im 500 i co, Ibisz też by sprzedał? Wprowadzić limit podpowiedzi 1/rundę i tyle
1
@PatrychoO to jego wujas
5
U pani kapitan zielonych chyba kryształ jakiś wjechał xD
1
Trzeba było w poprzedniej rundzie krzyczeć Va bank a nie teraz xD
1
Kapitan zielonych jakaś dziwna xD
2
@MichuZ44 wczoraj jak się złapał za kostkę to serce zadrżało
1
@NeroTFP1 ja jeszcze myślami jestem po meczu zaraz xD
0
Dziś (wczoraj xD) nasze tridente z bramką aż przypomniał się mecz z Atletico gdzie MSN strzeliło po bramce. Piękne i historyczne momenty.
4
Obecnie Barcelona to najlepszy zespół w Europie, grający najlepszy football i mający najlepsze tridente w ataku. Do przodu panowie! :D
6
Mbappe to dzisiaj największy kasztan w Madrycie. Chłop dziś był fatalny :D
0
My z dzieciakami i dziadkiem na "9" ogrywamy potężne Galacticos 2.0. Takie nazwiska i jedno wielkie G. Brawo panowie :D
0
Tak niewiele zabrakło do manity. Co za tydzień, znowu football cieszy... Vamossss
3
Ten wściekły Gavi biegnący do Męczennika. Kocham :D
5
Fawelarz powinien profilaktycznie wchodzić z żółtą kartką od 1 minuty
0
Nie no Robert przesadziłeś...
2
Robert coś Ty zrobił hahahahaha
2
Dawaj Robert 3 brameczkę. Rapha z Bayernem a Ty z Madrytem.
0
Robert profesor :DD
2
@DragonxNF tak jak zespół RM
1
To było do przewidzenia, że ślamazarny Real odpali się na Nas, o wiele więcej biegają, walczą o każdą piłkę i dominują. Mam nadzieję, że dopadnie ich trochę zmęczenie w drugiej połowie bo może być ciężko
0
Na razie Balde i Fermin najsłabiej
6
Nie możemy tak wysoko grać na Mbappe i Męczennika :/
2
Ale go nadepnął...
3
@Muszynianka operator kamery chyba dostał wytyczne i w ogóle go nie pokazywali xD
5
Czemu kobiety sobie to robią, ta z żółtych wygląda jak potwór...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Venus Williams XD jak ona nawet od siostry nie była lepsza
0
Ci żółci to chyba do tej Turcji to zęby pojechali zrobić xd
3
@DonAndresFCB remis nie taki zły, ważne aby nie przegrać. :)
3
Zawsze stawiam przeciwko Barcy, żeby w razie porażki przytulić chociaż hajs. Sytuacja win - win, dzisiaj czuje, że wygramy. 5 dych na Barcę :D