clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zasmażka pewnie xd
1
Ale patrząc na poziom takiego 1 z 10, to pytania bardzo proste xd mam nadzieję, że będą trudniejsze w finale
1
@Lionel_Messi10 nie bluźnij xd
0
Justyna uwiodła Krisa. Mogę umierać
0
Robimy La Ramblową ekipę w Awanturze o Kasę. Kogo proponujecie? Tylko 4 miejsca przypominam :D
0
@dmcteam pewnie nie xD
4
Marilyn Monroe ja nic
5
Już mam faworytkę która mnie irytuje. Drze się się jak... XD
3
Zaczyna się! Awantura o kasę :DDD
1
W Primarku bluzy i koszulki Interu Miami. :P w jakichś śmiesznych cenach. Jakość materiału pewnie gówniana ale co tam :D
4
Szukałam wczoraj piosenki, która była w Fifie a potem stała się popularną radiówką, szukałam w soundtrackach Fify 2019, 2020, bo wydawało mi się, że to było dość niedawno. Okazało się, że piosenka była w Fifie 15 czyli prawie 10 lat temu. :/
Dla zainteresowanych co to za piosenka to Kwabs ,,Walk". Ten czas jakoś dziwnie przyśpieszył w ostatnich latach...
1
Ale Canal+ przyciął ludzi w ch... Kupiłam pakiet Superpremium sport który był droższy o 30 zł bodajże, bo były kanały Polsat Sport Premium z LM. Teraz te kanały wyłączyli, pakiet biedniejszy ale nic nie staniało, a dodatkowo musiałam zapłacić 20 zł za LM. Myślicie, że to podstawa do zerwania umowy?
2
@Pawlak1992 Katarzyna Nosowska i Kora
1
@NeroTFP1 mam trochę ambiwalentne odczucia co do Zalewskiego. Byłam na jego koncercie w ramach Męskiego Grania kiedyś tam, było spoko, na żywo brzmi świetnie i widać tę energię, a z drugiej strony dużo jego piosenek brzmi tak samo dla mnie. Z tej nowej płyty słyszałam tylko ,,Zgłowy" i niezbyt mi siadło, ale może sprawdzę inne.
1
@speed1 fajnie jakbyś napisał czemu tak uważasz, a nie rzucasz czymś bez wyjaśnienia xD
2
@Marian_Pazdzioch przedłużyć wcześniej kontrakt z Barcą? Iść gdziekolwiek ale nie do drugiego najbardziej znienawidzonego przez kibiców Barcy klubu? Zresztą, te bajki, że nie mógł obniżyć wynagrodzenia prawie do zera by zostać w Barcy już zostały zweryfikowane. Leo to wielki piłkarz i go uwielbiam, ale te dodatkowe miliony za każde przedłużone umowy były słabą zagrywką i między innymi przez to, jego przygoda z Barcą skończyła się tak rozczarowująco. Wrócić też miał okazję, a nie zrobił tego. Dla niektórych tutaj Messi to bóg, a wszyscy wokół Niego są winni. XD Barca jako klub też swoje ma za uszami i Laporta, ale Messi też jest winny tego jak to wszystko się skończyło.
3
@Safrani +1, a pójście do Paryżan to dla mnie wielka rysa na wizerunku
@Marian_Pazdzioch no i git :D
26
Zazdroszczę, że niektórzy potrafią się podniecać trofeum Leo w jakiejś śmiesznej lidze. Moim idolem jest Iniesta, ale skończyło się dla mnie jego wielkie granie jak poszedł do Japonii...
2
Zdobywca ZP jakiś niewidoczny dziś na boisku :D
0
@Sysia11 co z tego, że może jest dobry jak w głowie ma siano :D
0
Ale, że Vini dziś nie narobił gnoju to jestem w szoku :o
2
Nie wiem czemu ale większość irytujących piłkarzy jest czarnoskóra. Nie jestem rasistką, takie luźne spostrzeżenie. Nie wiem skąd to się bierze. XD
1
Madrycioki w kwik :D
0
Ktoś już kupił koszulkę Wojtuli? Bo wchodzę na Barca Store i nie mogę znaleźć bramkarskich... Ślepa jestem xd
2
@agaFCB śpię przy otwartym oknie jak tylko jest powyżej 0 stopni. Powyżej 10 stopni na oścież, więc w pokoju miewam 12-13 stopni. Nigdy się tak nie wysypiałam. Nie wyobrażam sobie spać w takich temperaturach :D
2
@barcelonaLM mam wrażenie, że prędzej czy później poleci atomówka na Izrael
0
@Batys tak, w tamtym sezonie owszem. Ale to nie znaczy, że nie mogę teraz go docenić. XD jak marnował setki, piłka odbijała się jak od drewna i nie potrafił minąć jednego to miałam pisać, że super transfer? Nadal uważam, że Raphinha jak do Nas trafił był za słaby na Barcę ale cieszę się, że jak został to stał się panem piłkarzem.
0
@Batys łał, jak ktoś gra słabo to nie można go krytykować, a jak super się rozwinął to nie można pochwalić. XD Rafa zasługiwał na krytykę za to co odstawiał na boisku, ale to nie znaczy, że teraz nie należy go docenić.
60
Ale Raphinha mentalnie urósł. Zrobił się z Niego pan piłkarz. Pan kapitan. :)
0
Torres jaki jest rzadki. Jak on na tle takiego zespołu nic nie pokazuje to naprawdę nie ma nadziei