clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
56
@Lionel_Messi10 co to jest za odpad piłkarski to nie mam pytań. Chyba nawet Ronaldo mnie tak nie irytował i obrzydzał.
0
@PatrychoO dzięki za ostrzeżenie, bo chciałam obejrzeć. :D
1
@Safrani żeby odkryć wszystko to i 500h nie wystarczy, tzn wszystkie zakończenia i misje na różny sposób. Jedno przejście to ok 70-80h
1
@Safrani Druid jest OP. :D bądź konsekwentny w swoich decyzjach i liż ściany, Baldur ma tyle kontentu że nawet przy 3 podejściu odkrywam mnóstwo nowych rzeczy
5
Jak pomyślę, że męczennik będzie miał ZP a taki Iniesta nie ma... :/
7
@Safrani w dupie mam ich przepraszam, bo to nic nie zmieni. Chodzi o ekshumację, której się boją bo dopiero wyjdzie czego nasi przyjaciele się dopuścili
7
Weszłam na Instagram Wojtka Szczęsnego. Co tam się dzieje w komentarzach xD
4
@Ojciec5tkidzieci szkoda, że wszyscy w tym Volkswagenie nie skończyli w piachu, dla świata byłoby lepiej.
1
@Hosh jakby podpisali pakt sprzedaży Polski komuś to też byś powiedział, że reprezentują swoje poglądy? Zdradzieckie zachowanie trzeba nazywać po imieniu
5
@Tasde nawet nie chodzi o te ich zasrane przeprosiny ale ekshumacje ofiar...
14
@Kgorecki2500 jak na moje to granica Polski powinna być zamknięta dla tych zakazanych mord. Jawne działanie na szkodę ojczyzny.
5
@Cule1234 nie dla madrycioka
3
Po 3 tygodniowej przerwie wróciłam do kręcenia na rowerze, na raz 103 km z jedną przerwą na picie. Pogoda dopisuje, ale na powrocie już było mi zimno bo jechałam w krótkim rękawku. Mam wrażenie, że boli mnie wszystko a najbardziej podeszwy od SPD.
0
@Rust_Cohle źle wspominasz łomot ode mnie w Fifę, że taki uprzedzony?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@BTW to nie pomagaj. XD jacyś ekolodzy nie chcieli zbiornika a ludzie potracili dobytki życia a jakiś mobek z La Bamby będzie mówił, że nie należy im się pomoc. Myślisz, że na terenach zalewowych tak łatwo jest ubezpieczyć dom od powodzi?
3
@skyy10fan przy czym Niemiec z najniższą krajową musi na tę grę pracować pewnie z 5h, a Polak 15. XD
8
Szkoda, że Robert bez hattricka, dobrze, że Yamal bez kontuzji przy tych rzecznikach, piękna asysta młodego, konkretny Raphinha. Cieszy to, że LM nie podcięła skrzydeł :D
3
Małpa czyli Łukasz Małkiewicz rusza z trasą XV-lecie ,,Kilka numerów o czymś". Ależ to była płyta, za małolata słuchałam na okrągło. :D na szczęście w Poznaniu Małpa też będzie więc będę mieć tę przyjemność być na koncercie. Pewnie gdyby nie choroba Łukasz zrobiłby większą karierę, szkoda. Późniejsze kawałki też są warte uwagi np ,,Parabole" czy ,,Po sygnale". Moja topka raperów w PL na pewno :)
0
@karci0 dziś trochę przeholowałam, bo miało być 11 stopni w nocy a było 6. XD ale dałam radę!
1
@FcPortoFan1999 a gdzie tam :) teraz jest 11 stopni a ja leżę odkryta częściowo i nie jest mi zimno. Próg odczuwania zimna mi się przesunął xd
@Luciano99 no ba, Ty i cały Twój gang
2
Od 1,5 roku śpię większość roku przy otwartych na oścież drzwiach balkonowych. Powyżej 10 stopni w nocy jak jest, to drzwi są maksymalnie otwarte. Łóżko mam przy właśnie drzwiach więc śpię praktycznie jak na balkonie. :D grubsza kołdra, nakrycie się pod uszy i nigdy w życiu się tak nie wysypiałam jak od tego momentu. Czasem człowiek obudzi się z lodowatymi nogami ale trudno. Od tego czasu nie dość, że lepiej mi się funkcjonuje, co noc praktycznie mam mega mocne sny i do tego nie choruję. Polecam. Takie morsowanie podczas spania :D
3
@PatrychoO nie kupować na premierę, ba - nie kupować wcale. :D
5
@Ojciec5tkidzieci Biedroń to się nadaje do tarcia chrzanu... Albo bicia mamy
0
@KamQiX bo ciągle popełnia te same błędy od lat?
0
@KamQiX może nie przepraszać na kolanach ale wyciągnąć jakiekolwiek wnioski by wypadało. Jakbyś w robocie przez 10 lat popełniał ten sam błąd przez który pracodawca jest stratny to powodzenia. XD
0
@Rewolucja123 zostaw już te taktyki w spokoju. Ter Stegen nie powinien tak podawać, jego wina, tyle. Wywalił kolegę na minę, a sam Garcia spanikował i zrobił co zrobił ale takie podanie nigdy nie powinno pójść w jego stronę.
4
Słuchaj Wojtek, głupia sprawa... Dzwoń tam Robert :)
8
@Culer9002 nikt nie skreśla drużyny tylko bramkarza
1
@abram3k śmiechnięte, +1
0
Ansu Fati. Nie zdziwię się jak strzeli xd