1

@bartas97 ludzie to k... Nihil novi

3

@Arden trzymaj się tam i uważaj na siebie

4

@degor102 kup normalnie w sklepie, nikt nie sprzeda Ci oryginalnej nowej koszulki za pół ceny.

0

Trzymajcie się tam na południu :(

1

@MesQueUnClub_87 miałam przyjemność słyszeć tę piosenkę kilkanaście razy na żywo i za każdym razem ciary. A Jarocin 2021 czy 2022 to już w ogóle był ogień z HEY. Północ, ulewa, wszyscy po kostki w wodzie i śpiewają te piosenkę. Kocham Nosowską :(

0

@Fabik87 no nie wiem, ja tam widzę 4h. ^^ niemniej, przerażające

4

Mimo, że nie jeżdżę samochodem, motoryzacją też się nie interesuję tak Top Gear a potem The Grand Tour to jeden z moich ulubionych programów. Wielka szkoda, że się kończą przygody całej trójki. :( przez kilkanaście lat ich oglądałam, a te odcinki z podróży to majstersztyk. Oj będzie brakować Jeremiego, Richarda i Jamesa. Łezka w oku się zakręciła po ostatnim odcinku. :( jakie są Wasze ulubione odcinki? Mój z Top Gear to zdecydowanie ten co budowali karetki i strzelali tymi manekinami i ten co kręcili film z wybuchającymi przyczepami kempingowymi. Piękna historia, szkoda, że już koniec.

1

@AssisMoreira 1 przeszłam w jeden dzień a w 2 części zawiesiłam się w połowie i jakoś od roku nie mogę dokończyć.

1

@MesQueUnClub_87 grałam na premierę. Bardzo przyjemna gra w klimacie soulslike :D Black Myth Wukong także polecam mocno.

1

@MesQueUnClub_87 no ma, ma. Ta ostatnia faza jak rozrywa te koszulę i lata jest ostro popieprzona. Musisz nauczyć się odbijać te pioruny, bo bez tego nie dasz rady :( ale pociesze Cię - Genichiro to taka weryfikacja, nauczy Cię grać w tę grę i umiejętności które zdobędziesz sprawią, że następni bossowie nie będą tak trudni. Mi dobre kilka dni ten szmaciarz zajął. Powodzenia! :D

1

@MesQueUnClub_87 doszedłeś do Genichiro na dachu? :D to taki punkt przełomowy, no i te latające skurczybyki potrafią napsuć krwi. Elden Ring i Demon's Souls są łatwiejsze na pewno, ogólnie moim zdaniem Sekiro to najtrudniejsza gra od FS razem z Bloodborne. Więc słabo wybrałeś na początek. Na jakim bossie się zatrzymałeś?

2

@NeroTFP1 na końcu te levele co takie miecze ogniowe były... XD masakra

3

@Radioactive9705 za dzieciaka mnóstwo razy, z perspektywy czasu docenia się trudność tych dalszych lvl. :D i ukończenie gry

0

@marcin62 oj tak, bywały słabsze albumy ale mam wrażenie, że od ,,Black Album" Peja pnie się znów na szczyt. Jego ostatnie popisy to ogień. Na koncertach jakby miał 28 a nie 48 lat :D przeżywa drugą młodość, a płyta z Darasem coś czuję to będzie majstersztyk.

3

Dziś rusza preorder nowej płyty wg. mnie najlepszego duetu w polskim rapie czyli Rychu Peja + DJ Decks. Chłopaki się pogodzili, zrobili płytę która ma premierę w grudniu a dziś wypuścili singiel.


Ależ siedzi. :D klimat nie do podrobienia.

2

To co, dziś scenariusz do Wielkiej Wody 2? :D

4

Co tam knujecie, smoluchy?

0

@Szklaner gra bardzo dobra, dla mnie takie 7/10 ale też nie rozumiem tych zachwytów, ba, uważam, że druga część o wiele lepsza. :D

2

@Kgorecki2500 ,,raperka" xD

5

@Kgorecki2500 ciekawe na jakiej podstawie zostali ukarani. :D

0

Czemu szczupakiem tego nie uderzył? Co za inwalida

5

Modric na wózku ma lepszą technikę niż wszystkie nasze gwiazdy razem wzięte

2

Oj będzie brakować Szczęsnego. XD

1

@Pnog37 damy radę. Nicola wywalczy karnego i będzie 1:0 :D

3

Poszły 3 dyszki na Polaków po kursie 6.0 Polska gurom

39

Z takim Paulinho człowiek ma więcej miłych wspomnień niż De Jongiem np xd

19

@maroon żeby pokazać, że gwałcicielem są ludzie z różnych warstw społecznych. Nie tylko ,,robole"...

4

@Death_voice używanie mądrych słów nie sprawi, że automatycznie masz rację. :) po prostu uważam, że jeśli tak agresywnie agitujesz za tym by zabronić aborcji to powinieneś dać przykład - zaadoptować chore dziecko np. Ty zaś unikasz odpowiedzi, piszesz jakieś długie wywody z mądrymi słowami i myślisz, że jesteś jakimś autorytetem chyba. Na szczęście to co Ty myślisz nie ma wpływu na życie ludzi w tym kraju. Nie prowadzę żadnych licytacji, po prostu Ci powiedziałam jak ja starałam się pomóc jak miałam taką możliwość, a Ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Piszesz o walce o więcej ośrodków, o pieniądzach dla takich dzieci, wsparciu dzieci... Same frazesy, zero konkretów co Ty konkretnie robisz. Daj przykład, a nie odwracasz kota ogonem.

2

@TankerHunter nigdzie nie było dyskryminacji tylko napisałam, że jakbym wiedziała, że jesteś katolikiem to bym się nie wdawała w dyskusję bo i tak Cię nie przekonam, a Ty za to mnie publicznie zniesławiłeś kotuś. :) mój komentarz nie podlega pod kodeks karny a Twój owszem.

5

@Death_voice ale odpowiedz mi na pytanie, a nie tylko te powtarzające się regułki o odbieraniu życia itd. Ilu dzieciom realnie pomogłeś? Ja byłam wolontariuszem w dziennym domu pomocy takim osobom przez 3 lata. W skład czego wchodziło organizowanie czasu takim dzieciom, spacery i tym podobne. A Ty jak pomogłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?