La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1

Polscy kibice potrafią w oprawy


5

@Kgorecki2500 ciekawe na jakiej podstawie zostali ukarani. :D

1

@clyde "- Jedną z sił Hokejowej Ligi Mistrzów jest jej zdolność do łączenia krajów, kultur i kibiców w przyjaznym otoczeniu. Incydenty w Oświęcimiu nie odzwierciedlają takiej postawy i ubolewamy z powodu tego, co się wydarzyło. Hokejowa Liga Mistrzów nie zapewnia żadnej platformy dla politycznych stanowisk jakiegokolwiek rodzaju, niezależnie od kontekstu-" :D

https://hokej.net/artykul/juz-wszystko-jasne-jest-decyzja-o-karze-dla-re-plast-unii-za-oprawe-kibicow

5

@Kgorecki2500 Ale jak wejdą z tęczowymi flagami to wtedy platformy dla politycznych stanowisk się znajdą.

0

@Kgorecki2500 nie bardzo wiem co by taka oprawa miala i komu dac. Juz wolalbym wplacic na fundacje, ktora wspiera muzeum w KL Aus. bo tam te stare baraki to juz sie mocno sypia i trzeba kasiorki na ich konserwacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?