clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zuang1995 spodenki na początek kosztują pewnie z 50 zł w Decathlonie. :D
2
@lntrowertyk moją sentyment i wspomnienia ukochanych piłkarzy. No i takie perełki jak Yamal czy Gavi.
31
Z tej Barcelony w której się zakochałam za dzieciaka to tylko herb został i hymn. Nic więcej. Boli inaczej. :/
0
@zuang1995 spodnie rowerowe z pieluchą. Mój brat długo się wzbraniał bo obcisłe itd, kupił sobie takie mega krótkie i zakłada pod zwykle spodenki. Problem zniknął. Do tego siodełko lepsze. Na jakim rowerze jeździsz?
2
@Kgorecki2500 120. Na następny dzień L4 xD tak było niestety. Tylko to było 120 km ciągiem, z przerwami na picie, bez większego odpoczynku.
2
@FeriFcb grałam w Biohazard i przy Madison jest mało straszny. Nawet nie wyobrażam sobie grać w to w VR, jak przed TV prawie parę razy zgubiłam pada. Cały czas czujesz obecność kogoś oprócz Ciebie, drzwi skrzypią, coś gdzieś Ci mignie przez ułamek sekundy, coś samo zmieni miejsce położenia. Jako fanka strachu jestem zadowolona. :D w ogóle wybrali niby Madison najstraszniejszą grą ever.
@siuuu Outlast straszył na początku, potem już był powtarzalny.
3
Fanom horroru polecam grę Madison na PS5. Outlast przy tym to zabawa w piaskownicy, w zasadzie przeciwnika w ogóle nie widać ale go czuć każdym cm ciała jak się gra. Przerażająca gra, nie boję się w ogóle horrorów, gier też niezbyt ale tutaj immersja wchodzi po prostu na inny poziom szczególnie w słuchawkach i w ciemnym pokoju. Kupiłam ją na płytce za 7 dyszek na allegro więc można kupić i zrobić resell w razie co. Polecanko!
1
@tbas dzięki :D został tylko biały i do domu xD
0
@tbas to moja druga. Pierwsza 7 h była mega spoko, a dziś ciężko :/
0
@Rust_Cohle xD
@Kaziol47 nie bo to trzeba więcej zapłacić ^^ ostatnio już miałam sesje 7h i było naprawdę spoko, a dziś wszedł mocno łokieć i nadgarstek...
0
Właśnie jestem na sesji tatuowania już 8 godzinę. 8 godzin z małymi przerwami. Nigdy już nie powiem, że tatuaż nie boli...
0
@KrisVEB81 ja chciałam brać na premierę ale przez to, że nie ma na płycie trochę się wystraszyłam. Poczekam jeszcze parę dni.
0
@Krzysztof1987 nie ma za co ^^
1
Ostatni mecz na kuponie wygrana Realu. :P
1
Nie oglądam ale się domyślam jak to wszystko wygląda. Z wyrazami współczucia dla Was. :(
1
@adi7adi8 parę czołgów jechało i miało z tyłu malutkie flagi Polski i Ukrainy.
2
Ktoś bez hejtu wyjaśni dlaczego na czołgach są polskie i ukraińskie flagi?
0
@tadzik447 zastanawiam się ale boję się brać na premierę. Myślę, że po pierwszych recenzjach w necie kupię parę dni po premierze. Gdyby była wersja fizyczna już dawno bym zamówiła, a cyfrową strach brać
1
@lucas/catalan nie oczekuję, ale jednak w McDonald's można zjeść w miarę smacznie. W KFC stripsy też są mega dobre. Pomijam oczywiście to, że takie jedzenie to syf ale jak raz na jakiś czas idę do fastfooda to na pewno chciałabym zaczerpnąć więcej przyjemności z jedzenia niż w Popeyes
2
Z racji otwarcia w Poznaniu fastfooda Popeyes, środku tygodnia i wczesnej godziny - brak kolejek, stwierdziłam, że to idealny moment by spróbować czegoś nowego. Zjadłam chicken sandwicha, do tego te ich frytki w przyprawach i napój lemoniada. Za wszystko zapłaciłam coś około 30 zł. Burger moim zdaniem prócz spoko mięsa nie miał nic do zaoferowania, słabe sosy i sucha mega żółta buła, frytki w tych przyprawach bardziej apetycznie wyglądają niż w rzeczywistości smakują no i lemoniada też cienizna. Koleżanka wzięła sandwicha spicy, który faktycznie był ostry ale ta ostrość była taka sztuczna (o wiele lepiej wypada ten spicy chicken burger z Maka). Dali mi jeszcze w gratisie pałkę z kurczaka na której była mega spoko panierka, ale mięso było twarde i niezbyt dobre. Ogólnie mega się zawiodłam, z tego co widziałam to te stripsy są też malutkie i ich cena to bodajże 15 zł za 3 sztuki. Może Wy macie doświadczenia lepsze i po prostu wzięłam jakieś mega słabe pozycje z tego Popeyes. Niemniej, jak za 30 zł to o wiele bardziej się człowiek naje w McDonald's czy w tej cenie wsunie słusznego kebsa.
3
@PJ777 moja przyjaciółka od dziecka odeszła po ciężkiej chorobie i walce 2 lata z nią. Musiałam trochę podreperować zdrowie psychiczne.
2
@adi7adi8 tutaj to ciągle jest tylko gorzej, a jednak człowieka ciągnie :)
1
Witajcie po mojej krótkiej nieobecności. Pozbierałam się (jako tako) i wracam mam nadzieję na lepszą La Bambę niż ją opuściłam.
PS. Olmo to fatalny transfer
23
Parę dni temu pisałam post czy ktoś zna dobrego hepatologa do spraw beznadziejnych by ratować moją najlepszą przyjaciółkę. Nie musicie już pytać (Ci co pytali bardzo dziękuję). Za słowa otuchy w komentarzach także. Znikam na jakiś czas. Trzymajcie się.
0
@QuQ wiem, wiem. Klikałam w powiadomienie jak dzik. :) jestem tego typu fanką co zna każdą piosenkę i ma tatuaż z artystą :D
0
@derlysy1979 no to, że ktoś jest faworytką to jedno, napisałam faworytką a nie pewniakiem, Ty za to napisałeś, że chyba szans na złoto nie ma, a to nieprawda.
0
@derlysy1979 ,,może"? Mamy największą faworytkę do medalu, może nawet dwie.
3
@derlysy1979 XD to słabo się interesujesz IO kolego.
5
Brawo Iga. I tak jesteś najlepsza :D
8
@VegetaPolska szkoda Ci jej bo jest ładna ^^