0

Marc proporcjonalnie im więcej włosów na głowie tym gorsza forma. XD

2

Może być najlepszy trener na świecie ale przychodzi LM i naszych odcina z pełną pieluchą.

2

@MesQueUnClub96 mówiłeś, że nie ma co się bać Bayernu :D a tu proszę

1

Ale Marc go wywalił na minę. Po co takie granie jak nie jest pewny... Jprdl

0

@KrisVEB81 odpalę niedługo konsole i odezwę się do Ciebie priv, jak grasz na PS5 to możesz pisać na PSN: KarolinaLula

5

Barszczyk z uszkami we wrześniu? Top! :D

0

@KrisVEB81 nie, nie trzeba ulepszać duchów tylko trzeba zdobyć wszystkie. Czyli praktycznie wszystkie trofea co masz związane są z farmieniem różnych rzeczy by w końcu wpadło. Jak będziesz farmił to załóż sobie złotego karpia wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że coś wypadnie.

2

No i City położyło kupon na 3 stówki. Ech :|

1

@KrisVEB81 ja przechodziłam 3 razy bo pierwszy raz bez poradnika. Tak naprawdę skup się na zdobywaniu dodatków do napojów itd które wpadają z farmienia różnych rzeczy, roślin. Mi jakiś pas z zabijania tego wężo-tygrysa to wpadł po 2h... Jak odpalisz NG+ to automatycznie wpadną dwa trofea. Tak naprawdę jeśli robiłeś dodatkowe lokacje to nie będziesz musiał przechodzić 3 razy, bo powinno Ci starczyć materiałów by wytworzyć wszystkie bronie i stroje. Jak masz jakieś pytania jeszcze to wal śmiało, mnie mega ta platyna zmęczyła ze względu na farmienie

1

@Kidd ja chciałam jechać z Poznania ale dostałam info, że ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców nie wpuszczą mnie :/ nie wiem czemu tak, może coś się zmieniło od 3 dni

2

@Uukasz_93 nie ma ludzi honorowych w polskiej polityce. Myślałam, że to oczywiste :D

0

@KrisVEB81 ooo, kolega widzę robił ukryte zakończenie. Walka epicka, to prawda. Szczególnie zakończenie. Niby nic ale robiło wrażenie. Ja już po platynie, która mega mnie wymęczyła xD

0

@Michael24 ale ta opłata niestety jest za uruchomienie dodatkowych kanałów, 4 bodajże. Też musiałam zapłacić ale pan w punkcie mi obiecał, że przy przedłużaniu umowy obniżą mi cenę. No ciekawe. XD

0

@MesQueUnClub96 Bayernu trzeba się obawiać zawsze odkąd dostaliśmy od nich 8:2

0

@barcelonaLM my z Messim na boisku dostaliśmy niewiele mniejszy łomot ^^

1

@panczo no i klasa. W zeszłym roku na Realu w LM +2k u mnie. XD

0

@panczo mam nadzieję że zdążyłeś xd

0

@MesQueUnClub96 uroda radiowa

3

Patrzę na Endricka i przypominam sobie słowa jego małżonki, która powiedziała, że jak go tylko zobaczyła to się zakochała.
( ಠ ͜ʖಠ)

2

Poszły 3 dyszki na Real. Nie dam się oszukać ^^

2

Real gówno gra czyli zaraz strzelą

0

@wpwelement nie wiedziałam, dzięki
:D
@Trojanek23 XD dobrze, że teraz rap nie jest dla patusów. Ja słucham Rycha od 2000 roku i nie uważam się za patuskę :) a Rychu to teraz człowiek od którego wielu mogłoby się uczyć jak żyć.

1

@TheNekro94 uważam, że nie warto. Używkę z dyskiem kupisz za 1800 zł, a PS5 Pro będzie kosztować 2x tyle jak nie więcej. Przesadzili z ceną i niech sami sobie kupują te konsole. Nie ma aż tak dużej różnicy by tyle płacić. Brałabym zwykłą i tyle. :) ja mam od premiery i jestem zadowolona

1

@maroon sprawdziłam i ta żabka ma 2,7 opinie na google. XD to na drugim końcu miasta więc byłam tam pierwszy raz i nie miałam pojęcia że tam taka patologia.

0

@lucca87 są, są. Jakiś tam rabat mi wszedł bo przecież cola kosztuje 6,99 chyba a wyszło 5,99 ale miało być 4,99. XD

1

@lucca87 może chaotycznie trochę to napisałam, sorki. :)

4

@mmaciass mi zwyczajnie się spieszyło i nie chciałam tracić czasu na kłótnie bo byłam umówiona o konkretnej godzinie.
@takisobiektos jakąś ankietę mi wysłali czy jestem zadowolona z zakupów więc opisałam tam wszystko, pewnie gówno to da no ale xd

2

@lucca87 tak jak napisałam, nie widziałam, że wyszło 12 zł bo bym wycofała jedną butelkę. XD zauważyłam jak mi wydała za mało reszty, bo wyświetlacz był odwrócony tak, że nie widziałam ceny.

2

@Bobo25 nie powiedziała mi, że 12 zł tylko wzięła 5 dych i wydała 38. A ten wyświetlacz z ceną był tak odwrócony, że nie widziałam ceny.

2

@mmaciass no ona mi powiedziała, że zamknęła już transakcje a jak powiedziałam, że w takim razie zwracam to ona że napojów zwrócić nie można. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?