clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I po co jest ten VAR xd
1
https://sklep.cdaction.pl/shop/cd-action-wydanie-specjalne-souls-dark-souls-i-gry-soulslike/
Uwaga uwaga fani soulsów. :D zapowiada się super wydanie, ja już zamówiłam. Wysyłka w sierpniu więc już nie mogę się doczekać, słyszę się chyba też na specjalne wydanie o Gothicu. :D
2
@Spacedragon nie da się
0
@Arcybiskup przynajmniej w małym procencie są w Europie, a taki Izrael? :) to dopiero skandal
1
Może jutro z okazji zwycięstwa jakiś rabacik będzie na kebaba. ( ͡o ͜ʖ ͡o)
0
Najsłabsze drużyny dają najlepsze mecze. Brawo panowie!
5
Obrzydliwa Holandia. Tragedia
1
Depay jest tak dramatyczny xd
0
@clyde dziękuję wszystkim, jakoś trafię :D
1
@escarabajo może nikt się nie przyzna ^^
0
Jest tu ktoś z Warszawy? Wybieram się za dwa dni do stolicy i chciałam iść na Powązki, w zasadzie w okolice Alei Zasłużonych. Mógłby ktoś podpowiedzieć z której strony najlepiej podjechać? Byłabym wdzięczna :D będę jechać od Dworca Zachodniego.
3
Ciekawe czy paralita z nr 7 zagra w następnym meczu. XD
3
No i po co człowiek się łudził xzdddd
0
Ronaldo to kupę w majtkach ma, bo jak wygrają to mu się upiecze xD
0
A mogło być tak pięknie jakby strzelił to 1 na 1...
0
@ranger3120 dziękuję:D
2
Ronaldo to paralita i tyle w temacie. Nic nie zostało z piłkarza którym był i im wcześniej sobie zda z tego sprawę tym lepiej dla reprezentacji.
0
Kupon na 450 zł a ten dziad nie strzela. Dramat
0
Postawiłam dwa wyniki dokładne, że Francja wygra 1:0 po kursie 7.0 i weszło i teraz Portugalia musi wygrać 1:0 i + 430 zł na koncie. Oby, oby :D
3
Po fazie grupowej to chyba Hiszpania tylko nie zawiodła. Grali dobrze w 3 meczach i na ten moment chyba są faworytami
0
@JohnA u mnie kupon do kosza przez 1 rożnego. Boli:D
1
Dla takich chłopaków warto oglądać to Euro. Na pewno nie dla tych gwiazdorów z Francji, Belgii czy Anglii. Brawooooo :D kocham taki football
1
@macio_944 odkąd gra w tej śmiesznej lidze to nawet jego wpadki już mnie nie cieszą :/ coś się skończyło bezpowrotnie.
5
Macie jakiś zespół który słuchacie od wielu wielu lat i Wam się nie nudzi? Np od 10 roku życia do teraz? U mnie to Marilyn Manson którego tłukę już 20 lat i nie nudzi mi się ani trochę, potem HEY z Nosowską jakoś 17-18 lat. Mówię o takim słuchaniu praktycznie codziennie/przy każdej okazji.
3
Madryciok w masce wyjaśniony
9
Ale że Austria wyjdzie z 1 miejsca... Nikt chyba nie podejrzewał. Oby tak się to skończyło
0
Najwięksi frajerzy Euro. XD
3
@macio_944 starość nie radość macio. Też to pamiętam :(
0
@JohnA ja się przerzuciłam na różne powyżej 8,5 lub 9,5. Trzy meczyki, kurs rzędu 7-8 i za 2 dyszki wchodzę.
0
@KrwawiaceoczyVEB a jakie stawki grasz? Ja przyznam się, że na LM to potrafiłam rzucić i 200 zł, a tutaj 10-20 zł max. XD kompletnie nie czuję tych meczów. Na LM zarobiłam w tym sezonie 3k, a tutaj 200 zł na razie. Przepaść :D