0

I po co jest ten VAR xd

1

https://sklep.cdaction.pl/shop/cd-action-wydanie-specjalne-souls-dark-souls-i-gry-soulslike/

Uwaga uwaga fani soulsów. :D zapowiada się super wydanie, ja już zamówiłam. Wysyłka w sierpniu więc już nie mogę się doczekać, słyszę się chyba też na specjalne wydanie o Gothicu. :D

2

@Spacedragon nie da się

0

@Arcybiskup przynajmniej w małym procencie są w Europie, a taki Izrael? :) to dopiero skandal

1

Może jutro z okazji zwycięstwa jakiś rabacik będzie na kebaba. ( ͡o ͜ʖ ͡o)

0

Najsłabsze drużyny dają najlepsze mecze. Brawo panowie!

5

Obrzydliwa Holandia. Tragedia

1

Depay jest tak dramatyczny xd

0

@clyde dziękuję wszystkim, jakoś trafię :D

1

@escarabajo może nikt się nie przyzna ^^

0

Jest tu ktoś z Warszawy? Wybieram się za dwa dni do stolicy i chciałam iść na Powązki, w zasadzie w okolice Alei Zasłużonych. Mógłby ktoś podpowiedzieć z której strony najlepiej podjechać? Byłabym wdzięczna :D będę jechać od Dworca Zachodniego.

3

Ciekawe czy paralita z nr 7 zagra w następnym meczu. XD

3

No i po co człowiek się łudził xzdddd

0

Ronaldo to kupę w majtkach ma, bo jak wygrają to mu się upiecze xD

0

A mogło być tak pięknie jakby strzelił to 1 na 1...

0

@ranger3120 dziękuję:D

2

Ronaldo to paralita i tyle w temacie. Nic nie zostało z piłkarza którym był i im wcześniej sobie zda z tego sprawę tym lepiej dla reprezentacji.

0

Kupon na 450 zł a ten dziad nie strzela. Dramat

0

Postawiłam dwa wyniki dokładne, że Francja wygra 1:0 po kursie 7.0 i weszło i teraz Portugalia musi wygrać 1:0 i + 430 zł na koncie. Oby, oby :D

3

Po fazie grupowej to chyba Hiszpania tylko nie zawiodła. Grali dobrze w 3 meczach i na ten moment chyba są faworytami

0

@JohnA u mnie kupon do kosza przez 1 rożnego. Boli:D

1

Dla takich chłopaków warto oglądać to Euro. Na pewno nie dla tych gwiazdorów z Francji, Belgii czy Anglii. Brawooooo :D kocham taki football

1

@macio_944 odkąd gra w tej śmiesznej lidze to nawet jego wpadki już mnie nie cieszą :/ coś się skończyło bezpowrotnie.

5

Macie jakiś zespół który słuchacie od wielu wielu lat i Wam się nie nudzi? Np od 10 roku życia do teraz? U mnie to Marilyn Manson którego tłukę już 20 lat i nie nudzi mi się ani trochę, potem HEY z Nosowską jakoś 17-18 lat. Mówię o takim słuchaniu praktycznie codziennie/przy każdej okazji.

3

Madryciok w masce wyjaśniony

9

Ale że Austria wyjdzie z 1 miejsca... Nikt chyba nie podejrzewał. Oby tak się to skończyło

0

Najwięksi frajerzy Euro. XD

3

@macio_944 starość nie radość macio. Też to pamiętam :(

0

@JohnA ja się przerzuciłam na różne powyżej 8,5 lub 9,5. Trzy meczyki, kurs rzędu 7-8 i za 2 dyszki wchodzę.

0

@KrwawiaceoczyVEB a jakie stawki grasz? Ja przyznam się, że na LM to potrafiłam rzucić i 200 zł, a tutaj 10-20 zł max. XD kompletnie nie czuję tych meczów. Na LM zarobiłam w tym sezonie 3k, a tutaj 200 zł na razie. Przepaść :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?