clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 chciałabym żeby ten transfer doszedł do skutku, pal licho wartosc sportową Mapeta ale ból dupska madrycioków by mnie rozbawiał przez najbliższe 10 lat :D
13
Jakbyśmy zgarnęli Realowi Mbappeta (wiem, że to nierealne) to Madryt by chyba eksplodował. XD
5
Kaczmarek ten mecz dzieciom będzie opowiadał :)
1
@Tabaluga37 o i to jest w sumie dobra teoria :D
0
@Esteban_ xDDD
@kulek22 no może tak być, że trenowanie siatkówki nie jest takie proste bo wymaga hali, a kosz do koszykówki jest na każdym boisku.
1
Może ktoś będzie umiał to wyjaśnić, bo zastanawiam się od początku meczu. W koszykówce w reprezentacji USA czy tam wśród najlepszych koszykarzy ze Stanów ciężko znaleźć białego, raczej sami czarni. W siatkówce za to, praktycznie sami biali. :D ciekawe dlaczego? Przecież nie chodzi o warunki, bo wzrost mają i jedni i drudzy. Skoczność także. Czarni są bardziej ,,elastyczni"? Nie wiem.
1
Mieszkanie w Poznaniu ma swoje plusy :D
11 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich koncert XXX Lecie Peja/Slums Attack. Słuchało się za dzieciaka po cichu by mama nie słyszała wulgaryzmów. Najpierw Nagły Atak Spawacza a potem wszystkie płyty Peji. Czekanko na bilety :)
1
@wojopancer a co to, zadanie w wyzwaniach budowania składu w FIFIE? :D
5
@Comentateiro no jakby był powszechny dostęp do broni to może znalazłby się ktoś kto by go odstrzelił (a może sama dziewczyna) zanim dobił jej narzeczonego. Gangsterzy i psychole zawsze zdobędą broń, taką czy inną a to zwykły człowiek nie ma się czym bronić.
50
@Comentateiro za czasów popierania Korwina zabił 0 ludzi, za czasów Trzaskowskiego: 1 + siebie samego. Factos
0
@ShawnC zarząd xD
30
@Comentateiro pracował też w urzędzie wojewódzkim w Poznaniu, wspierał Ukrainę i zakładał zbiórki na jakiś wyjazd. I co z tego?
2
@Herato mało się też mówi o tym, że dużo ludzi ma problem z posiadaniem dzieci. Mężczyźni mają mało plemników przez tryb życia, a kobiety problemy z zajściem/donoszeniem ciąży także przez tryb życia, wszystko co jemy.
1
@Emhyr tak, 3 albo 4 lata temu były 2 dni, że w Poznaniu była taka temperatura. Dramat, powietrze było tak suche i gorące, że wysychało mi gardło jak jechałam :D
2
@Cholek18 ja też. XD
@escarabajo i wylewanie pomyj na typa, że nie chce odejść :D
4
@Janas11224 poruszyło mnie to bo miało miejsce 5 minut ode mnie. Straszna tragedia. :( Oczywiście, że z dziewczyny zrobili szmatę, widziałam te komentarze.
49
A za rok wywiad z Oriolem Romeu:
- Barcelona to przepiękne miasto, bardzo dobrze się tu Nam mieszka z rodziną. Nie zamierzam opuszczać FC Barcelony, chcę wypełnić kontrakt do końca.
Wszyscy którzy chcieli go ściągnąć a teraz chcą się go pozbyć: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
8
Stysiak to topka
2
@Emhyr mój rekord to 40 stopni w cieniu, wracałam rowerem z pracy 15 km. Nigdy więcej, wylałam na siebie łącznie 2 litry zimnej wody
0
@DaPidejpi pewnie wszyscy zostaną przy Fifie 23 i gra będzie żyła dłużej niż poprzedniczki. Oby
0
@masq no to tańsze masz z mniejszą baterią albo będą mieć tak mało pamięci RAM, że będą się wieszać. Moja mama skusiła się na jakiegoś Xiaomika za 500 zł i mówi, że nigdy więcej, a jak jestem zmuszona używać jej telefonu by coś sprawdzić to mnie szlag trafia, bo ma 2GB RAMU.
1
@masq Xiaomi Poco X3 ma baterie 5160 mAh. Polecam
1
@MesQueUnClub_87 dużo gorszy flop. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować, a duża część naszych ostatnich transferów była mało satysfakcjonująca.
0
@Janas11224 czekam na Lies of P i Asasyna najbardziej.
0
@HighestInTheRoom branie udziału w wojnie = zainteresowanie się pomocą komuś kto walczy o życie? No ok. XD jak obrażane są tu kobiety to wszystko jest ok, wyraź swoją opinię o grupce facetów to wszyscy się zesrali. A na wojnie może bym była bardziej przydatna od Ciebie, bo przynajmniej trzymałam broń w rękach, strzelałam z niej wielokrotnie i uczyłam się o tym na studiach. Post o tym, że kobiecie nie udzielono pomocy a ludzie piszą o wojnie. Napisz jeszcze o locie w kosmos albo wnoszeniu lodówki na 1 piętro. XD
0
@RanDiFCB znajomy, który znał znajomego znajomej powiedział, że była pijana, mimo że nikt o tym nie wspomniał nigdzie. Masz rację, skończmy te dyskusje.
0
@Blantozaur już napisałam co na ten temat sądzę, nie będę się powtarzać. XD jak była pijana to niech tonie i elo, skończmy na tym te dyskusje.
1
@RafiVeB tu chodzi o głębszy problem znieczulicy w dzisiejszych czasach. ,Myn". ;)
2
@Zoker ale tu nie chodzi o ryzykowanie życia ale zrobienie cokolwiek. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś przybiega i mówi, że inna osoba się topi a ja sobie siedzę. Biegnę, próbuje zrobić cokolwiek, rzucić coś, nie wiem, pewnie w panice wiele bym nie pomogła ale na pewno bym nie olala sprawy. Tu nawet nie chodzi o narażanie życia, ale ile było takich sytuacji, że ktoś umarł na przystanku bo nikt mu nie pomógł. Znieczulica jest wszędzie, a tutaj dolałam trochę oliwy do ognia atakując facetów w kontrze do niektórych postów tutaj jakie to kobiety są beznadziejne.
1
@Bobo25 serio wierzysz w to, że na kilku-kilkunastu mężczyzn w restauracji żaden nie umiał pływać? Dla mnie to raczej wymówka. Oczywiście nawet jak ktoś umie pływać w pojedynkę nic by nie zadziałał zapewne. Wydaje mi się, że to była wygodna wymówka.