4

@MesQueUnClub_87 chciałabym żeby ten transfer doszedł do skutku, pal licho wartosc sportową Mapeta ale ból dupska madrycioków by mnie rozbawiał przez najbliższe 10 lat :D

13

Jakbyśmy zgarnęli Realowi Mbappeta (wiem, że to nierealne) to Madryt by chyba eksplodował. XD

5

Kaczmarek ten mecz dzieciom będzie opowiadał :)

1

@Tabaluga37 o i to jest w sumie dobra teoria :D

0

@Esteban_ xDDD
@kulek22 no może tak być, że trenowanie siatkówki nie jest takie proste bo wymaga hali, a kosz do koszykówki jest na każdym boisku.

1

Może ktoś będzie umiał to wyjaśnić, bo zastanawiam się od początku meczu. W koszykówce w reprezentacji USA czy tam wśród najlepszych koszykarzy ze Stanów ciężko znaleźć białego, raczej sami czarni. W siatkówce za to, praktycznie sami biali. :D ciekawe dlaczego? Przecież nie chodzi o warunki, bo wzrost mają i jedni i drudzy. Skoczność także. Czarni są bardziej ,,elastyczni"? Nie wiem.

1

Mieszkanie w Poznaniu ma swoje plusy :D
11 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich koncert XXX Lecie Peja/Slums Attack. Słuchało się za dzieciaka po cichu by mama nie słyszała wulgaryzmów. Najpierw Nagły Atak Spawacza a potem wszystkie płyty Peji. Czekanko na bilety :)

1

@wojopancer a co to, zadanie w wyzwaniach budowania składu w FIFIE? :D

5

@Comentateiro no jakby był powszechny dostęp do broni to może znalazłby się ktoś kto by go odstrzelił (a może sama dziewczyna) zanim dobił jej narzeczonego. Gangsterzy i psychole zawsze zdobędą broń, taką czy inną a to zwykły człowiek nie ma się czym bronić.

50

@Comentateiro za czasów popierania Korwina zabił 0 ludzi, za czasów Trzaskowskiego: 1 + siebie samego. Factos

0

@ShawnC zarząd xD

30

@Comentateiro pracował też w urzędzie wojewódzkim w Poznaniu, wspierał Ukrainę i zakładał zbiórki na jakiś wyjazd. I co z tego?

2

@Herato mało się też mówi o tym, że dużo ludzi ma problem z posiadaniem dzieci. Mężczyźni mają mało plemników przez tryb życia, a kobiety problemy z zajściem/donoszeniem ciąży także przez tryb życia, wszystko co jemy.

1

@Emhyr tak, 3 albo 4 lata temu były 2 dni, że w Poznaniu była taka temperatura. Dramat, powietrze było tak suche i gorące, że wysychało mi gardło jak jechałam :D

2

@Cholek18 ja też. XD
@escarabajo i wylewanie pomyj na typa, że nie chce odejść :D

4

@Janas11224 poruszyło mnie to bo miało miejsce 5 minut ode mnie. Straszna tragedia. :( Oczywiście, że z dziewczyny zrobili szmatę, widziałam te komentarze.

49

A za rok wywiad z Oriolem Romeu:
- Barcelona to przepiękne miasto, bardzo dobrze się tu Nam mieszka z rodziną. Nie zamierzam opuszczać FC Barcelony, chcę wypełnić kontrakt do końca.

Wszyscy którzy chcieli go ściągnąć a teraz chcą się go pozbyć: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

8

Stysiak to topka

2

@Emhyr mój rekord to 40 stopni w cieniu, wracałam rowerem z pracy 15 km. Nigdy więcej, wylałam na siebie łącznie 2 litry zimnej wody

0

@DaPidejpi pewnie wszyscy zostaną przy Fifie 23 i gra będzie żyła dłużej niż poprzedniczki. Oby

0

@masq no to tańsze masz z mniejszą baterią albo będą mieć tak mało pamięci RAM, że będą się wieszać. Moja mama skusiła się na jakiegoś Xiaomika za 500 zł i mówi, że nigdy więcej, a jak jestem zmuszona używać jej telefonu by coś sprawdzić to mnie szlag trafia, bo ma 2GB RAMU.

1

@masq Xiaomi Poco X3 ma baterie 5160 mAh. Polecam

1

@MesQueUnClub_87 dużo gorszy flop. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować, a duża część naszych ostatnich transferów była mało satysfakcjonująca.

0

@Janas11224 czekam na Lies of P i Asasyna najbardziej.

0

@HighestInTheRoom branie udziału w wojnie = zainteresowanie się pomocą komuś kto walczy o życie? No ok. XD jak obrażane są tu kobiety to wszystko jest ok, wyraź swoją opinię o grupce facetów to wszyscy się zesrali. A na wojnie może bym była bardziej przydatna od Ciebie, bo przynajmniej trzymałam broń w rękach, strzelałam z niej wielokrotnie i uczyłam się o tym na studiach. Post o tym, że kobiecie nie udzielono pomocy a ludzie piszą o wojnie. Napisz jeszcze o locie w kosmos albo wnoszeniu lodówki na 1 piętro. XD

0

@RanDiFCB znajomy, który znał znajomego znajomej powiedział, że była pijana, mimo że nikt o tym nie wspomniał nigdzie. Masz rację, skończmy te dyskusje.

0

@Blantozaur już napisałam co na ten temat sądzę, nie będę się powtarzać. XD jak była pijana to niech tonie i elo, skończmy na tym te dyskusje.

1

@RafiVeB tu chodzi o głębszy problem znieczulicy w dzisiejszych czasach. ,Myn". ;)

2

@Zoker ale tu nie chodzi o ryzykowanie życia ale zrobienie cokolwiek. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś przybiega i mówi, że inna osoba się topi a ja sobie siedzę. Biegnę, próbuje zrobić cokolwiek, rzucić coś, nie wiem, pewnie w panice wiele bym nie pomogła ale na pewno bym nie olala sprawy. Tu nawet nie chodzi o narażanie życia, ale ile było takich sytuacji, że ktoś umarł na przystanku bo nikt mu nie pomógł. Znieczulica jest wszędzie, a tutaj dolałam trochę oliwy do ognia atakując facetów w kontrze do niektórych postów tutaj jakie to kobiety są beznadziejne.

1

@Bobo25 serio wierzysz w to, że na kilku-kilkunastu mężczyzn w restauracji żaden nie umiał pływać? Dla mnie to raczej wymówka. Oczywiście nawet jak ktoś umie pływać w pojedynkę nic by nie zadziałał zapewne. Wydaje mi się, że to była wygodna wymówka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?