clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lies of P to cudo. Dobrze, że wypuścili to darmowe demko, sprawdziłam i przekonałam się, że warto kupić na premierę. :D
2
@Gwyn no wiem, że jest bez sensu. Ale czasami łapie się na tym, że tak mowie bo tak mówią starsze osoby u mnie w otoczeniu xd
0
Jak ktoś Was zapyta ,,która godzina?" a na zegarku macie 11:25, to mówicie 11:25 czy za pięć wpół do dwunastej? Mi się zdarza mówić drugą opcję a widzę w internecie, że dla niektórych to ogromny problem bo nie rozumieją. :D
0
@jeyx77x jeszcze powiedz, że ją przedryblowałeś ^^
0
@gumaz mam starszego 6 lat brata, dużo czasu spędzałam jako mała dziewczynka z bratem i kuzynem. Jeśli nie chciałam bawić się sama musiałam przyzwyczaić się do ich zainteresowań tj. piłka nożna i granie w gry. No i tak już mi zostało xD
6
Można już pobrać demo Lies of P, czyli historię Pinokia przedstawioną w mrocznym soulslike'owym klimacie. :D
0
@Objectivo a mnie jedynka wynudziła i na końcu trochę ulga, że już koniec :D
10
Sabalenka do domu, Iga do finału i humor gituwa
1
A taki dobry chłopak był, na klatce buenos dias mówił...
2
Zawsze jak słyszę, że ojciec/matka jakiegoś piłkarza do czegoś się miesza to wiem, że będą dymy i nic dobrego z tego nie wyniknie :D
11
Z czasem człowiek docenia pożegnania jakie miał Puyol, Andres, Xavi czy nawet teraz Busi czy Alba. Tak naprawdę nie pożegnaliśmy godnie nikogo z MSNu. Jak człowiek o tym pomyśli to robi się smutno. Suarez wypchnięty przez rudego, Neymar uciekł a Messi...
1
@barcelonaLM on już tu nie wróci, zresztą co to za pożegnanie jak 4 lata albo więcej nie będzie tu grał? :D przywitanie/pożegnanie? Niech mu się wiedzie i trzeba zamknąć ten rozdział na ament.
0
@Barcanajlepszyteam jest legendą przez duże L. :D
1
No i nasz Robercik największą gwiazdą La Ligi, no i święty Vinicjusz oczywiście :D
29
Byłem podekscytowany powrotem do Barcelony dlatego 3 dni po ostatnim meczu w PSG mam już nowy klub.
xd
0
@kampe akurat nie przypominam sobie żeby ktokolwiek wieszał psy na Messim. Zazwyczaj byli inni winni.
13
Barcelona która najbardziej gratulowała mu MŚ, kibice którzy skandowali jego imię przy każdej okazji... Ech, Leo. :((
9
Przez dwa lata nie oglądałam Leo praktycznie wcale tylko na MŚ, bo obiecałam sobie, że nie będę go oglądać w barwach PSG. Teraz poszedł grać w kartofliskach i też nie będę go oglądać bo jak. Szkoda, wielka szkoda.
0
Czaicie to, Liga Mistrzów bez Leo? Do mnie chyba nie dociera jeszcze
6
Człowiek od kilku lat sobie wyobrażał pożegnanie Messiego, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. :D tego co się wydarzyło w ciągu ostatnich dwóch lat. Zastanawiałam się czy będzie takie jak Iniesty i Xaviego, bardzo emocjonalne. Wyobrażałam sobie jak ryczę jak bóbr, bo coś się kończy, coś co towarzyszyło mi kilkanaście lat. Jakbym ja z 2023 roku powiedziała to sobie z 2015 roku to chyba bym się popukała w głowę.
4
Przyjechałem tu jako trzynastolatek. Wyjeżdżam po 21 latach, z żoną, trójką dzieci argentyńsko-katalońskich. Wrócę do tego miasta. To mój dom. Obiecałem to mojej rodzinie. Przeżyłem tu mnóstwo cudownych chwil. Nie mógłbym być bardziej dumny z tego, co udało się osiągnąć w Barcelonie
– Nigdy nie wyobrażałem sobie pożegnania, ponieważ nawet nie myślałem o tym. Chciałbym, żeby zostało to zrobione z kibicami na Camp Nou. Ta sytuacja jest dla mnie trudna...
Messi 8.08.21
:')
6
@DaPidejpi dokładnie. Gdzieś podświadomie człowiek odliczał ten czas :/ cieszył się, że Leo zdobył MŚ i czekanie aż wygaśnie umowa z PSG, a tu taki strzał.
0
@vangoor jak on nadal jest zawodnikiem PSG...
7
@vangoor zgadzam się z komentarzem jeśli byłby dziś 1 sierpień a nie 7 czerwiec.
9
Aż się przypomniał ten płaczący Messi na konferencji i nadzieje, że wróci za 2 lata, że te 2 lata szybko miną. Minęły szybko ale Messiego już nie będzie.
1
Messi podzielił Bambę jak PiS Polaków. Faktosy
1
@zodiak_10 tylko przytoczyłam wypowiedź Lewego. Resztę dopowiedziałeś sobie sam :D
3
Jeszcze ta wypowiedź Lewego, że widział w oczach Leo ile Barcelona dla Niego znaczy. :D
0
@masq no nie przesadzajmy już w drugą stronę. XD Messi jest legendą i to przez duże ,,L" ale po prostu niektóre rzeczy związane z jego końcem w Barcy pozostawiają niesmak i tyle.
3
@Jakchcesz nie, skądże. Tak tylko sobie myślę jak odszedł chociażby Iniesta czy Xavi, a ile kwasu jest z Messim. Nie umniejszam mu w żaden sposób i dla mnie zawsze pozostanie legendą.
Czy ludzie którzy wypowiadają się o Messim dzielą się na fanbojów albo hejterów? Nie. Uwielbiam Leo nadal i uważam, że powinien mieć pomnik pod CN ale to nie znaczy, że nie mogę negatywnie ocenić niektórych rzeczy...