19

Wróciłam z pieskiem z zabiegu. Długo się wybudzał, nie mógł bardzo długo się ogarnąć. Przyniosłam go do domu, ma wyrwane 3 zęby ale pijanym krokiem pobiegł po zabawkę. Ogromna ulga. ;(

1

@Emhyr W11 było lepsze. No i Kryminalni :D

8

@bartas97 już mu obiecałam, że pójdziemy do zoologicznego po smaczki i wybierze sobie zabawkę nową, mimo, że ma ich ze 100...

43

Za godzinę mój piesek ma zabieg pod narkozą, trzymajcie kciuki, ma już 12 lat i wiadomo jak w tym wieku... Może być różnie. Cały dzień człowiek zestresowany. ;(

3

@macio_944 po RDR2 ufam Rockstarowi bezgranicznie. Szkoda, że zepsuli tę trylogię...

0

@Dosq SPOILER


teoretycznie zakończenie z Panam może być kanoniczne, bo V żyje i nie wiemy czy umiera :D może w międzyczasie znaleźli jakiś lek? Kto go wie. Swoją drogą, każde zakończenie jest fajne. Nawet to, że Johnny przejmuje ciało V. :D

2

DLC do Cyberpunka ma podobno oferować jeszcze jedno dodatkowe zakończenie podstawki :D ale jarańsko

5

Nigdy nie wierzyłam w żadne ,,głośne" konkursy ale zarejestrowałam się dla beki w Blikomani, bo ciągle płacę blikiem. Ostatnio wygrałam jakiegoś audiobooka na pocieszenie, a przed chwilą dostałam maila i smsa, że 200 zł. XD wracam właśnie od bankomatu. Nie jakiś majątek ale humor gituwa. A Wy co wygraliście kiedyś? Ja karton pączków na Tłusty Czwartek, mnóstwo doładowań od PlayStation za jakieś konkursy :D

0

@masq ta, dla tej gry będę gotowa kupić XSX. XD

0

@bartekvisca a potem wmawia się facetom, że zawsze mają być męscy, nie płakać, nie okazywać emocji. Koniec końców wybierają często sznur, bo nie wytrzymują.

0

@Objectivo mam nadzieję, że wiesz, że można było levelować postać przed 1 bossem? Bo dużo ludzi chyba tego nie ogarnęło xD

3

Lies of P ma to, czego mi bardzo brakowało w Elden Ring... Ciasne, klimatyczne lokacje. Moim zdaniem to jest kwintesencja soulslike'ów, a otwarty świat w Elden Ring moim zdaniem się niezbyt sprawdził. :D jak cała gra będzie taka jak demko Lies of P, to dla mnie gra roku. ^^

0

@WisniaKala trzymaj się, wiem co to znaczy. ;(

1

@Bykunn ja po prostu nie mogę wypoczywać tam gdzie jest głośno, już nawet nie chodzi o dzieci ale o głośne towarzystwo dorosłych, śmiechy czy coś w tym stylu. Wolę pójść 3 km na plażę ale być na Niej sama albo z psem. W ogóle zdziwiłam się bo na plaży dla psów czyściutko, każdy po psie sprzątał, woda nie zmącona tylko czysta :D jakbym miała dziecko to bym je wzięła na plażę dla psów, bez kitu. XD

0

@Rust_Cohle jak założysz gacie z wkładką na krocze to możesz i 50. Na początek myślę, że 10-15 w miarę dobrym tempem. Lepiej częściej niż raz pojechać 50 i z łóżka potem nie móc wstać

1

@draxidox ja w zeszłym roku zabrałam psa do Sopotu. Całe wakacje spędziliśmy na plaży dla psów, był spokój, ludzie byli dla siebie mili a kilka dni byliśmy praktycznie sami na plaży. Pies kopał sobie dołki, ja wypoczęłam. :D nie wyobrażam sobie takie sytuacji na plaży pełnej dzieci.

16

@Conradxc zasłużenie xdddddd

1

Marciniak dziś same dobre decyzje mam wrażenie. Kolejny dobry mecz na szczycie pana Szymona :D

3

City zagrało najgorszy mecz w tej edycji LM, a i tak wystarczyło na Inter :D

1

Ostatnie 10 minut emocjonujące :D

0

Dymy, dymyyyyy :D

4

Klasyk;
Lukaku, po co Ci głowa?
Jem niom

26

Niezły zdobywca ZP. Messi może spać spokojnie w Miami.

6

Kompletnie nie czułam klimatu tego finału, za 4 minuty koniec a ja nadal nie czuję, do tego mecz nudny. :D

0

Nie no, Lukaku sabotażysta:D

0

Dwóch stało na linii piłki i stali jak kołki xdd

0

Piłkarze Interu stanęli jak wryci xdd

2

@Comentateiro szkoda w tym wszystkim, że komentarze na Bambie 10 lat temu były lepsze. Teraz popularne są opinie użytkowników którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia. Dekadę temu nikt by nawet nie dał im herba. Smutne to.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Za to upokorzenie śmietankowych, całym sercem za City. ^^

1

@macio_944 chciałoby się powiedzieć ,,jak nie teraz, to kiedy?" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?