2

W okolicach Poznania w tym roku tylko rzuciło się pod pociąg 38 osób. Ciekawa jestem ile takich osób jest w całej Polsce + samobójstwa popełnione w inny sposób. Chyba w tym roku idziemy na rekord. No ale w Polsce przecież fantastycznie się żyje. :D

0

@TR3YWAY koszulka rowerowa z kieszeniami z tyłu. Lepiej zainwestować w taką lepszą co ma mały zamek albo głębsze kieszenie. Nigdy mi telefon nie wypadł. Wygodnie na lędźwiach go masz i nie przeszkadza.

1

@Mario96w oj tam :D

4

Mnóstwo dziennikarzy i ludzi ze swiata piłki w Polsce i na calym świecie nienawidzi wręcz Realu i pragnie jego upadku. Ci ludzie uważają Viniego za prowokatora, a nie ofiare. A Vini odpowiada w najlepszy sposób: walcząc o Złotą Piłke.

Komentarz na stronie śmietankowych. Poprawił mi humor, nie ma co :D

7

Domy można stawiać na to, że Fati spieprzy setkę. Jeszcze się cieszy xD

2

@Jakchcesz jakbysmy tyle zapłacili za bilet też byśmy się cieszyli :D

6

Ale my gramy gówno. Wieczne słuchanie, wróci Pedri, wróci De Jong, wróci Dembele a tu się nic nie zmienia.

4

Wpuszczaj tego Yamala a nie Ferrana... No ja prdl...

0

Niech zdejmie tego De Jonga. Patrzeć się nie da...

0

To co, Xavi zmiany w 80 minucie? XD

1

Wpuścić Yamala i Dembele i gramy. Jak widzę to klepanie po obwodzie pola karnego to się niedobrze robi...

1

@Sulimo jeszcze nigdy w zgodzie się nie rozstałam przy tej grze. XD tzn bardziej przy Monopoly ale to to samo w zasadzie

0

@norbi77 mówiłam! :D Sowa w spalonej wiosce jest trudny. Powiem Ci, że farmienia by wbić wszystkie umiejętności jest mnóstwo. Mi się udało dopiero na NG+3 xD

0

Jak Messi nie dołączy do Barcelony to będzie większe rozczarowanie niż z Neymarem czy mniejsze? Moim zdaniem mniejsze :D teraz jednak każdy zdaje sobie sprawę z sytuacji finansowej i tego dziada Tebasa, a wtedy... Ach, co to było za letnie okienko.

1

@marcin62 czytałam w necie komentarz z którym się zgadzam w 100%. ,,Póki Microsoft będzie przyjmować każdą grę do GP to takich gier jak Redfall będzie aż nadto. Jestem pewny że gdyby deweloperzy byli zmuszeni udostępniać grę tylko w Microsoft Store to wzięliby się porządnie za tą grę. A tak to co? Wielu zagra bo co im szkodzi jak za darmo dają."

0

@norbi77 a uda Ci się wbić trofeum z odblokowaniem wszystkich umiejętności?

1

@norbi77 gratulacje :D Emma była łatwa ale tak jak mówisz jak się Isshin zdenerwował nie było ciekawie :) trzymam kciuki za 3 zakończenie.

0

@VegetaPolska w trójkę pograłam chwilę ale całkiem zniszczyli ten brudny klimat. :/ III część była taka szara i bura, a tutaj jakoś mi to niezbyt pasuje. VC za to przeszłam całe z przyjemnością :D

4

@Ronin47 zobaczymy po następnym meczu. Jedna jaskółka...( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VegetaPolska sterowanie na padzie jest spoko, tekstury są lepszej jakości, jazda autem też przyjemna. Bugów nie doświadczyłam tylko no ten CJ... XD

0

@VegetaPolska w ps plus Extra jest VC do pobrania (albo było). Ja kupiłam za 40 zł używkę na allegro i jest git. Jednak graficznie się faktycznie nie postarali. W SA CJ ma tak małe oczy, że nie mogę przywyknąć...

0

Błagam panowie, nie zepsujcie dobrego wrażenia męczeniem buły w następnym meczu. Już wystarczy. :(

1

@norbi77 ach, taniec z panią motyl. :( Piękna gra. Od From Software moje top razem z Bloodborne. Nawet mam w pokoju wielki plakat z Sekiro :) po prostu kocham tę grę.

22

Pierwszy mecz od dawna, że człowiekowi było szkoda, że się kończy a nie z utęsknieniem wyczekiwanie 90 minuty bo patrzeć się nie da. :D

1

Jamal top występ :D

3

Czemu on nie wpuści tego dzieciaka? Kiedy jak nie teraz...

1

Wpuszcza Alonso... Nie wierzę...

2

Betis, przestań mi Pedriego prześladować

1

@norbi77 ja tak samo, jak Boss był na kilka hitów to już się podpalałam... Największa próba to był Genichiro. Jak zabrałam mu drugie życie byłam taka szczęśliwa, a on zdarł z siebie ciuchy i miotał błyskawicami. Myślałam, że oszaleje xDD dużo ludzi poległo na tym momencie, to taka weryfikacja tak naprawdę

4

Wielki Andreas, a nie jakieś Marcosy Alonso. Brawoooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?