clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Sowa to inne zakończenie. :D też trochę sprawił problemów, ale Isshin szczególnie. :) Ja miałam taktykę uciekania przed Nim naokoło tej łąki, a jak wykonywał naskok to doskakiwałam i go biłam. :D ale ciężki skurczybyk :) gra jest trudna do momentu aż nie nauczysz się parować. No i Małpa też na początku sprawiła mi problemy, szczególnie ta druga walka jak walczyły dwie małpy xD
0
@norbi77 Isshin Świętego Miecza i Sowa w spalonej wiosce (nie pamiętam już nazwy ^^) nie sprawił problemów?
0
Myślałam, że nie da się płakać przez teledysk... Myliłam się. Od 10 minut ryczę. XD
12
Ile my zdobyliśmy w tym sezonie bramek z wrzutek, że ciągle tego próbujemy? XD
0
@AFA90 ja takiego wariata wysłałam z bonusu za 15 zł, do wygrania 90 ponad. Zobaczymy :D zieloności!
1
@AFA90 też mi ratują kupon xD miałam wygrana Celty i Rayo. Zobaczymy
4
@kamiVeB nie, na pewno Kessie albo Garcia odmienią ten mecz. Lepszy 15 latek niż te drewniaki
1
@PatrychoO ja na Nosowskiej byłam w sobotę teraz, idę na letnie brzmienia więc MG odpuszczam. :D
0
Xavi musi trollować tymi zmianami albo najebany. No nie ma innego wyjścia.
5
Ale że Xavi jest takim betonem względem młodych to się nie spodziewałam. Wielki zawód.
2
Alba te energię na darcie mordy na ławce to mógłby spożytkować na dośrodkowania...
1
@PatrychoO nie podoba i rezygnuje z pójścia. Jadę na Jarocin xD
1
Czemu on nie wpuści młodych? Na co on czeka.
3
Nie no, nie mogę na nich patrzeć. Na te miny srajacych psów, kompletnie bez pomysłu, nawet nie potrafią sobie podać...
1
Nie wiem jak to możliwe, że my nie umiemy wymienić kilku podań do przodu... Wszystko jakieś takie niedokładne.
5
Ale jak Dembele wróci to już na pewno...
9
Wróci De Jong i Pedri...
XDDD
4
Typowi sędziowie hiszpańscy xD
1
Niezła linia narysowana od ręki.
3
I teraz sobie wyobraźcie, że gramy LM (bo jakimś cudem łatwą drabinką się tam dostaliśmy) i gramy takie gówno. XD my sobie podać nie potrafimy.
3
Nie no ale jakbyśmy grali o 21 to na pewno byśmy wygrali. Wszystko przez tę późną godzinę. ^^
1
@AFA90 u mnie gładka 1 po kursie 5. Zobaczymy xD
3
@Bykunn pokazywanie różnorodności jest spoko ale zmienianie koloru skóry postaci, które już zostały wymyślone lata temu i wyglądają w określony sposób jest słabe. Niech sobie wymyślą nową syrenkę, która jest czarna i tyle.
0
@Qbic17 nie ma 11 bo jest 20.
^^
0
Militao też w formie widzę. XD
0
To niezły Real xDDD
1
@ViscaElBarca98 przeżywałam dwa lata temu to samo, tylko to nie był nowotwór ale też operacja i to pieska który ma 10 lat. Trzymam kciuki za kicię! Będzie dobrze
0
Miał ktoś z Was problem z PKO BP jeśli chodzi o zwroty blikiem? Dwa razy w tym miesiącu przytrafiła mi się sytuacja, że firma musiała mi zwrócić pieniądze blikiem i bank czeka z księgowaniem 4-5 dni i księguje dopiero jak składam reklamacje, że pieniądze nie wpłynęły. :/ Przecież to jest jakiś cyrk.
0
@marcin62 w ogóle ciekawe, że dużo głównych bohaterek gier jest lesbijkami. :D Ciri, Ellie, teraz Aloy... Ktoś tam pewnie jeszcze by się znalazł ale to pierwsze przykłady z góry. Czyli co, silna kobieta lubi kobiety? Ciekawe ^^
0
@Ogorinho1974 no mojej przyjaciółce powiedzieli, że po chemiach właśnie 4 cykle przeszczep, potem, że bez przeszczepu bo więcej niesie ryzyka niż pożytku w jej przypadku i co 6 tyg przez 2 lata chemia, po trochę ponad miesiącu trafia do szpitala z prawdopodobnie nawrotem, gdzie od 1 chemii nie było komórek nowotworowych w szpiku. :(