19

@Worny nie dziwię się, że Madrycioki go nie znoszą. XD

0

@tristan87 o kurła, zapomniałam że on tam w ogóle jeszcze gra XDD

34

Real nie potrafił przez 90 minut strzelić gola tylko wpadł samobój i oni coś mruczą, że Barca kupiła mecz jak po 1 połowie mieli 1 celny strzał.

10

@Kuba_1 Dudek się zachowuje jakby był jakąś legendą Realu. XD

0

@MeMyselfAndI no szczególnie na mundialu się pokazał by mieć czelność czegokolwiek się domagać

0

@PatrychoO pewnie tak, żenujący typ

3

@macio_944 i te 10 lajków xD

22

Nie wiem czy ktoś pisał ale Benzema dziś beznadziejny i on jeszcze miał czelność coś pierdziec do Messiego o nagrody. XD

1

Od bramki Asensio która była nieuznana do bramki Kessiego szefito. Jak dużo się zmieniło :D wtedy mieliśmy 6 punktów a koniec końców wyszło 12. Kocham ten sport. Vamossss

35

Madrycioki do nory xD wielki Kessie Was wyjaśnił

0

@LukaszFan a to Real grał lepiej? Ostatnie 10 minut trochę na Nas siedli a tak to grali jedno wielkie gówno. Ten remis byłby szczęśliwy dla nich a nie dla Nas. VAMOS

53

Nie no, wszystkiego bym się spodziewała ale ze 3 punkty dadzą Nam Kessie i Roberto to w życiu xD

7

Ale Lewy teraz top, co jak co

0

Komu to Fati podał...

0

My w ogóle nie mamy ławki...

0

@tomek8756 no wiem :(

0

Dobra poszła dyszka na Real bo coś czuję że spartolimy te końcówkę xD

0

Będzie spalony spokojnie panowie

1

Chyba będzie spalony

0

Lepiej niech nie będzie zmian bo wtedy wszystko siądzie...

0

Lewemu co się Luisito włączył :D

3

Trzeba Roberto zdjąć bo zaraz jak Alonso, strzeli ale zawali xD

1

Xavi w szoku, co ma im powiedzieć jak zazwyczaj 1 bramka wystarczyła do 3 punktów. XD a tu drugą trzeba wcisnąć. Vamossss

1

Roberto nasz joker na takie spotkania xD

0

Brawoooooooooooo

3

Jak Real nie strzeli samobója to nie zdobędziemy bramki. xD

3

Jak dziś przegramy to nie będzie katastrofy aż takiej bo nadal mamy 6 punktów przewagi, jeśli zaś Real przegra to mając 12 punktów straty raczej wypisuje się z walki o mistrzostwo. Bardzo ważny mecz :D

1

@norbi77 pamiętaj o zbieraniu koralików :) no i ćwicz parowanie najlepiej z tym typkiem do treningów. Naprawdę pomaga.

2

@norbi77 naucz się parować, bo bez tego ani rusz. :) Nie podbijesz sobie levela farmieniem więc nie możesz stać się silniejszy jeśli nie dajesz rady bossowi. Zapomnij o wszystkim czego nauczyły Cie soulsy bo bossowie są tak szybcy że nic Ci to nie da. Powodzenia! Ja wbiłam platynę w Sekiro więc jak masz pytania to śmiało :D

Edit; na pocieszenie Ci powiem że niektórzy bossowie zajęli mi kilka dni, a ostatni 1,5 tyg. XD powodzenia!

6

@agaFCB wygląda mega smacznie, gdyby nie moje silne uczulenie na mango już bym brała przepis :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?