0

Fati jest tak beznadziejny... Źle się na to patrzy ;(

9

Ale Xavi ostatnio irytuje niesamowicie...

4

W tym momencie nawet Kessie bardziej zasługuje na tę ,,10" na plecach...

6

@Faro on to potrzebuje koszulki nowego zespołu. Najlepiej już latem.

2

Oby Robercik się przełamał

0

Ferran>>>>>>>>>

0

@Chaoss warto, szczególnie Klątwę Faraonów

1

@IronSanHybrid jestem wściekniętą hejterką znawców i byłych gwiazd footballu. Nie wiedziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Dyskusje znikają szybciej niż Fati po wejściu na boisko xD

0

@gumaz wybaczę jak usunie konto xD

0

@Krzysztof1987 Maciejowi procenty uderzyły do głowy xD zaczął pisać znów, że usunie konto jak Barca przejdzie dalej a potem zaczął personalnie atakować użytkowników (w tym mnie :D)

1

@gumaz na Islandię

1

@Rust_Cohle jak sam mówisz, dobre dymy kończą się banem XD

0

@Rust_Cohle to czekam w takim razie, wczoraj było poddymienie ale komentarze usunięte niestety

4

@MesQueUnClub_87 zaraz powie, że to jego sprawa czy usunie a w ogóle po pijaku się nie liczy xD niezłe były wczoraj dymy

9

@Janiama Maciej nie pij więcej.

25

@Janiama dorosły człowiek...

10

Mimo usilnych starań trenera i sędziów Barca nie przegrała. :D

3

To jak nas dymają sędziowie w pucharach europejskich to jakiś koszmar.

4

Jakby to był Cris a nie Lewy to już by robił Siuuuu z gola kolegi :D

1

Skupmy się tylko na Lidze i nie grajmy w ogóle pucharów, bo ciągle kompromitacje. Jak piłkarze są w dobrej formie i zapowiada się dobry mecz w ich wykonaniu to i tak trener to popierdoli.

12

Zaczęło to wszystko fajnie wyglądać, panowie widać, że czuli się pewnie i super się oglądało ostatnie mecze, to Xavi musiał to wszystko pomieszać. Znów wracamy do meczów, że oczy krwawią

2

Mam nadzieję, że ktoś zapyta Xaviego na konferencji co on odjebał.

25

Jestem tak zła na Xaviego, że pozmieniał obronę, że głowa mała. Ja pierdole

3

A niektórzy pisali przy meczu Bayernu z PSG, że byśmy obie ekipy oklepali. :D

0

I nie wpuści Balde :))))(

5

Wincyj kombinowania w ważnych meczach, wincyj.

3

Xaviball przekombinował ze składem i mamy efekt.

0

Dobra zamknął mi mordę xD

3

Zajebiście, Pedri Nam wypada. Super...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?