clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati jest tak beznadziejny... Źle się na to patrzy ;(
9
Ale Xavi ostatnio irytuje niesamowicie...
4
W tym momencie nawet Kessie bardziej zasługuje na tę ,,10" na plecach...
6
@Faro on to potrzebuje koszulki nowego zespołu. Najlepiej już latem.
2
Oby Robercik się przełamał
0
Ferran>>>>>>>>>
0
@Chaoss warto, szczególnie Klątwę Faraonów
1
@IronSanHybrid jestem wściekniętą hejterką znawców i byłych gwiazd footballu. Nie wiedziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Dyskusje znikają szybciej niż Fati po wejściu na boisko xD
0
@gumaz wybaczę jak usunie konto xD
0
@Krzysztof1987 Maciejowi procenty uderzyły do głowy xD zaczął pisać znów, że usunie konto jak Barca przejdzie dalej a potem zaczął personalnie atakować użytkowników (w tym mnie :D)
1
@gumaz na Islandię
1
@Rust_Cohle jak sam mówisz, dobre dymy kończą się banem XD
0
@Rust_Cohle to czekam w takim razie, wczoraj było poddymienie ale komentarze usunięte niestety
4
@MesQueUnClub_87 zaraz powie, że to jego sprawa czy usunie a w ogóle po pijaku się nie liczy xD niezłe były wczoraj dymy
9
@Janiama Maciej nie pij więcej.
25
@Janiama dorosły człowiek...
10
Mimo usilnych starań trenera i sędziów Barca nie przegrała. :D
3
To jak nas dymają sędziowie w pucharach europejskich to jakiś koszmar.
4
Jakby to był Cris a nie Lewy to już by robił Siuuuu z gola kolegi :D
1
Skupmy się tylko na Lidze i nie grajmy w ogóle pucharów, bo ciągle kompromitacje. Jak piłkarze są w dobrej formie i zapowiada się dobry mecz w ich wykonaniu to i tak trener to popierdoli.
12
Zaczęło to wszystko fajnie wyglądać, panowie widać, że czuli się pewnie i super się oglądało ostatnie mecze, to Xavi musiał to wszystko pomieszać. Znów wracamy do meczów, że oczy krwawią
2
Mam nadzieję, że ktoś zapyta Xaviego na konferencji co on odjebał.
25
Jestem tak zła na Xaviego, że pozmieniał obronę, że głowa mała. Ja pierdole
3
A niektórzy pisali przy meczu Bayernu z PSG, że byśmy obie ekipy oklepali. :D
0
I nie wpuści Balde :))))(
5
Wincyj kombinowania w ważnych meczach, wincyj.
3
Xaviball przekombinował ze składem i mamy efekt.
0
Dobra zamknął mi mordę xD
3
Zajebiście, Pedri Nam wypada. Super...