clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 a ja z Sebą :D
3
@Lionel_Messi10 dobrze jest, myślałam, że wrzucisz parówki xD
5
Najlepiej będzie jak te 3 punkty zaważą na mistrzostwie. Wtedy Madryt będzie płonął xD
2
Co inni zabrali, ten sędzia oddał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żartuje, żenada max.
3
Jak Notatnik pada w czasie meczu Barcy to wiedz, że coś się dzieje
6
Powinien być karny dla Valencii. Bardzo słabe sędziowanie. Dla Nas karny wymuszony a Nietoperze okradzione.
0
Pierwszy raz w tym sezonie sędziują na naszą korzyść. Miękki karny, teraz to xD
0
Ale Ferran dał Nam emocje. XD co za placek
0
Ale żenujący xD
4
Godzinny odcinek Ataku Tytanów nie zawiódł. Teraz czekać tylko pół roku na ostateczne zakończenie. XD zdecydowanie moje ulubione anime, czekam 10 lat na rozwiązanie tej historii. Niebywałe :D
0
@Jacob1899fcb dzieciak z zadatkami na gwiazde, którego zniszczyła kontuzja. Bardziej psychicznie niż fizycznie
2
Fawelarz znów schowany do kieszeni. Cudownie :)
1
Jaki sprint... Nie mogę xDDDD
6
Jakby przesunęli Balde do przodu to by zrobił więcej wiatru niż nasze wspaniałe trio xD
0
@Janas11224 obyś nie wykrakał...
6
Fati zamiast gryźć trawę to biega jakby to byl sparing w Pucharze Tymbarka z dzieciakami
6
Fati musi polecieć latem, nie widzę tego inaczej...
1
Stał jak ciele na linii strzału...
1
Deulofeu > Raphinha
4
Raphinha jednego nawet przejść nie umie xD
1
Przecież nie ma spalonego xD
4
Biały heteroseksualny mężczyzna w rasistowski sposób daje się sfaulować czarnemu. ;(
0
@Medium przecież są perfumy unisex.
1
@AssisMoreira na swoje usprawiedliwienie dodam, że smazylam na oliwie z oliwek extra virgin xD
3
@Bezhistorii tydzień włoski w Lidlu. Mam nawet zdjęcie tego makaronu, bo sobie zrobiłam by nie zgubić.
https://ibb.co/hWp7ynL
@AssisMoreira tylko amatorzy :D taka zabawa w pichcenie
3
@IronSanHybrid najgorsze było zrobienie zdjęć xD
3
@IronSanHybrid starałam się ( ‾ʖ̫‾)
2
@IronSanHybrid XD idź w pyry
3
@Kluivert_P dziękuję, nie znam się na robieniu czegoś żeby wyglądało ,,wow" ale żeby było smaczne :D tak samo robienie zdjęć żeby to wyglądało jakoś a nie jak psu z gardła xD
0
@Rust_Cohle proszę Rast