0

@Janas11224 a ja z Sebą :D

3

@Lionel_Messi10 dobrze jest, myślałam, że wrzucisz parówki xD

5

Najlepiej będzie jak te 3 punkty zaważą na mistrzostwie. Wtedy Madryt będzie płonął xD

2

Co inni zabrali, ten sędzia oddał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żartuje, żenada max.

3

Jak Notatnik pada w czasie meczu Barcy to wiedz, że coś się dzieje

6

Powinien być karny dla Valencii. Bardzo słabe sędziowanie. Dla Nas karny wymuszony a Nietoperze okradzione.

0

Pierwszy raz w tym sezonie sędziują na naszą korzyść. Miękki karny, teraz to xD

0

Ale Ferran dał Nam emocje. XD co za placek

0

Ale żenujący xD

4

Godzinny odcinek Ataku Tytanów nie zawiódł. Teraz czekać tylko pół roku na ostateczne zakończenie. XD zdecydowanie moje ulubione anime, czekam 10 lat na rozwiązanie tej historii. Niebywałe :D

0

@Jacob1899fcb dzieciak z zadatkami na gwiazde, którego zniszczyła kontuzja. Bardziej psychicznie niż fizycznie

2

Fawelarz znów schowany do kieszeni. Cudownie :)

1

Jaki sprint... Nie mogę xDDDD

6

Jakby przesunęli Balde do przodu to by zrobił więcej wiatru niż nasze wspaniałe trio xD

0

@Janas11224 obyś nie wykrakał...

6

Fati zamiast gryźć trawę to biega jakby to byl sparing w Pucharze Tymbarka z dzieciakami

6

Fati musi polecieć latem, nie widzę tego inaczej...

1

Stał jak ciele na linii strzału...

1

Deulofeu > Raphinha

4

Raphinha jednego nawet przejść nie umie xD

1

Przecież nie ma spalonego xD

4

Biały heteroseksualny mężczyzna w rasistowski sposób daje się sfaulować czarnemu. ;(

0

@Medium przecież są perfumy unisex.

1

@AssisMoreira na swoje usprawiedliwienie dodam, że smazylam na oliwie z oliwek extra virgin xD

3

@Bezhistorii tydzień włoski w Lidlu. Mam nawet zdjęcie tego makaronu, bo sobie zrobiłam by nie zgubić.
https://ibb.co/hWp7ynL
@AssisMoreira tylko amatorzy :D taka zabawa w pichcenie

3

@IronSanHybrid najgorsze było zrobienie zdjęć xD

3

@IronSanHybrid starałam się ( ‾ʖ̫‾)

2

@IronSanHybrid XD idź w pyry

3

@Kluivert_P dziękuję, nie znam się na robieniu czegoś żeby wyglądało ,,wow" ale żeby było smaczne :D tak samo robienie zdjęć żeby to wyglądało jakoś a nie jak psu z gardła xD

0

@Rust_Cohle proszę Rast

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?