0

@Qbic17 nie ma 11 bo jest 20.

^^

0

Militao też w formie widzę. XD

0

To niezły Real xDDD

1

@ViscaElBarca98 przeżywałam dwa lata temu to samo, tylko to nie był nowotwór ale też operacja i to pieska który ma 10 lat. Trzymam kciuki za kicię! Będzie dobrze

0

Miał ktoś z Was problem z PKO BP jeśli chodzi o zwroty blikiem? Dwa razy w tym miesiącu przytrafiła mi się sytuacja, że firma musiała mi zwrócić pieniądze blikiem i bank czeka z księgowaniem 4-5 dni i księguje dopiero jak składam reklamacje, że pieniądze nie wpłynęły. :/ Przecież to jest jakiś cyrk.

0

@marcin62 w ogóle ciekawe, że dużo głównych bohaterek gier jest lesbijkami. :D Ciri, Ellie, teraz Aloy... Ktoś tam pewnie jeszcze by się znalazł ale to pierwsze przykłady z góry. Czyli co, silna kobieta lubi kobiety? Ciekawe ^^

0

@Ogorinho1974 no mojej przyjaciółce powiedzieli, że po chemiach właśnie 4 cykle przeszczep, potem, że bez przeszczepu bo więcej niesie ryzyka niż pożytku w jej przypadku i co 6 tyg przez 2 lata chemia, po trochę ponad miesiącu trafia do szpitala z prawdopodobnie nawrotem, gdzie od 1 chemii nie było komórek nowotworowych w szpiku. :(

0

@Ogorinho1974 koleżanka ma białaczkę limfoblastyczną, nie wiem jaką miałeś ale gratuluję wygranej, bo od pewnego czasu wiem ile to kosztuje. ;(

7

Jakiś czas temu pisałam o mojej przyjaciółce która walczy z białaczką. Miesiąc temu wyszła ,,zdrowa" ze szpitala, dziś trafiła do niego znów w ciężkim stanie i prawdopodobnie nawrotem choroby. Nie mam siły. ;(

5

Lepsze wrzutki niż u Nas xddd

3

Sędzia nieźle odklejony

2

Większe emocje Kolejorz dostarcza niż Barca w pucharach xD

1

@Katalończyk 99 no Fiorentina też xD

2

Dawać jeszcze jedną!!!!!

3

Jak Lech strzeli to Włosi się zesraja chyba :D

1

Rzeźnicy z Poznania xD

0

@Fido66 dodatek jest super, miłej zabawy. :D

0

@Rust_Cohle już nie pracuję w zakładach bukmacherskich, pozdrawiam.

1

@El Madridista. https://zapodaj.net/f0e2da68cbaf8.jpg.html

Na razie za tyle, a potem dorzucę to do innych spotkań :D

1

Można stawiać na Real z City na awans tych pierwszych. :D City jak zwykle się wyłoży metr przed metą i Real ich wykiwa. Nawet potężny Norweg nie pomoże przy farfoclu Asensio czy innego Rodrygo.

1

@PatrychoO chodzenie po górnym mieście w Gothicu 2 i udawanie, że tam się mieszka. XD

2

Upamecano to żart :)

5

Ile ten Upamecano jeszcze im zawali? XDD co za łeb

1

@kuz ja na końcu ryczalam bo SPOILER


nie chciałam by Abby ginęła bo opiekowała się chłopcem ale jednocześnie chciałam by Ellie pomściła Joela. No masakra jakaś...

2

@PatrychoO też się cieszę ale wolałabym by 2/3 czasu gry grało się Ellie a Abby wystarczy 3 godziny a nie ponad 10. XD no ale i tak mi się podobało

0

@karszun jakoś wciągnęła mnie ta historia, mimo że znałam zakończenie. Po prostu gameplay mnie porwał, dbałość o szczegóły :)
@kuz mimo, że wolałam grać Ellie to granie Abby nie było taką katorgą, szczególnie te późniejsze misje :D a zakończenie całe przeryczałam xD

0

@Colon no przejście gry zajęło mi 20h niecałe więc, nie non stop ;)

0

@Janas11224 na razie mam dość tematów zombie. XD ale na pewno ogram, lubię taką siekę, a pierwsza część mi się podobała

2

TLOU II skończone. Mega się wciagnelam i ukończyłam grę w 3 dni. Czy fabuła mi się podobała? I tak i nie. :D czy granie Abby było tak straszne jak niektórzy mówili? Też nie. Wzruszyłam się wiele razy, mimo wszystko piękna gra, mimo, że miałam inne oczekiwania. Chciałam kupić na premierę ale przeczytałam spoiler i odpuściłam, ograłam teraz i nie żałuję. :D

0

@Kluivert_P genialny serial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?