1

@kuz raczej zaproszę przyjaciół na kebsa jak zawsze mam w zwyczaju przy większych wygranych, kupię psu zabawkę i w sumie nie wiem co dalej :D

1

@kuz jak Atleti z Nami wygra to wygram 760 zł więc izi wygrana Barcy. XD

1

@Mario96w grafika grafiką, ale szczegółowość tego świata i realizm jest fantastyczny

0

Dałam drugą szansę The last of Us II. Zobaczymy. :D

0

Ale co mi się udało znaleźć błąd w kursie u bukmachera na mecz Barca vs Atleti to moje. :D kurs 24 na AM wszedł jak złoto

2

@Rewolucja123 dopiero od Martino? To Ty młody kibic jesteś rewolucjo

0

Nie no Lewy idziesz do domu

2

Girona lepiej wyprowadza kontry niż te nasze gwiazdy xD

34

@Lionel_Messi10 najpierw się wypiął na Barcę bo mu zapachniały pieniądze z PSG, a teraz ma wrócić? Jestem na nie.

1

A Dembele to kiedy ma zamiar wrócić w ogóle? XD miał w marcu jakoś już grać, w lutym były takie artykuły, jest kwiecień a tu ani widu ani słuchu. Chyba, że podczas rehabilitacji się połamał znów?

5

Ten błazen Vini od początku swoich potyczek z Araujo czekał żeby mu pocisnąć. XD co za kundel.

8

No i zaraz wracamy do rzeczywistości, demolujemy jakąś Osasunę 1:0 i 3 punkty cyk

0

@barto_8 ładnie. U mnie ,,tylko" 320 ;)

1

Ale ten Alonso, kto to widział...

0

@okiemtypera_lucaxx95 jak Messi miałby nie przyjść tylko dlatego, że dostaliśmy na łeb z Realem to niech nie przychodzi XD

0

Przyznajcie się, ile zarobione na awansie Realu?

0

Ale by sobie człowiek obejrzał takie nudne 1:0...

23

To fajnie Barca tych sędziów opłaca, a te śmieci z Madrytu będą o tym teraz piać przez lata. XD

12

Militao już nie powinno być na boisku. XD

4

Już walić te kartki, niech mu ktoś sprzeda w końcu porządną lepę.

0

Gdzie był Vini jak Real dostawał na łeb. Ha tfu

0

Vini całe życie w kieszeni czekał na ten moment. XD

0

Barca gra gówno i przegrywa z mocnym Realem 1:0, a tutaj taka kompromitacja. XD

0

Wstyd. Wstyd i jeszcze raz wstyd

0

Nie no Alonso powinien dostać bilet w jedną stronę

0

Co za cyrk ja jebie

1

@AmigoBlancos co w ogóle z Nim jest? Nie gra bo kontuzja czy Carlo go nie wystawia bo za słaby? XD zapomniałam już o Nim kompletnie

2

@Emhyr po prostu jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam xD

4

@barcelonaLM e tam, człowiek się uczy całe życie

4

@IronSanHybrid mam nadzieję, że warto było porzucić rankedy dla tego dania... Wygląda pycha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?