clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz raczej zaproszę przyjaciół na kebsa jak zawsze mam w zwyczaju przy większych wygranych, kupię psu zabawkę i w sumie nie wiem co dalej :D
1
@kuz jak Atleti z Nami wygra to wygram 760 zł więc izi wygrana Barcy. XD
1
@Mario96w grafika grafiką, ale szczegółowość tego świata i realizm jest fantastyczny
0
Dałam drugą szansę The last of Us II. Zobaczymy. :D
0
Ale co mi się udało znaleźć błąd w kursie u bukmachera na mecz Barca vs Atleti to moje. :D kurs 24 na AM wszedł jak złoto
2
@Rewolucja123 dopiero od Martino? To Ty młody kibic jesteś rewolucjo
0
Nie no Lewy idziesz do domu
2
Girona lepiej wyprowadza kontry niż te nasze gwiazdy xD
34
@Lionel_Messi10 najpierw się wypiął na Barcę bo mu zapachniały pieniądze z PSG, a teraz ma wrócić? Jestem na nie.
1
A Dembele to kiedy ma zamiar wrócić w ogóle? XD miał w marcu jakoś już grać, w lutym były takie artykuły, jest kwiecień a tu ani widu ani słuchu. Chyba, że podczas rehabilitacji się połamał znów?
5
Ten błazen Vini od początku swoich potyczek z Araujo czekał żeby mu pocisnąć. XD co za kundel.
8
No i zaraz wracamy do rzeczywistości, demolujemy jakąś Osasunę 1:0 i 3 punkty cyk
0
@barto_8 ładnie. U mnie ,,tylko" 320 ;)
1
Ale ten Alonso, kto to widział...
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak Messi miałby nie przyjść tylko dlatego, że dostaliśmy na łeb z Realem to niech nie przychodzi XD
0
Przyznajcie się, ile zarobione na awansie Realu?
0
Ale by sobie człowiek obejrzał takie nudne 1:0...
23
To fajnie Barca tych sędziów opłaca, a te śmieci z Madrytu będą o tym teraz piać przez lata. XD
12
Militao już nie powinno być na boisku. XD
4
Już walić te kartki, niech mu ktoś sprzeda w końcu porządną lepę.
0
Gdzie był Vini jak Real dostawał na łeb. Ha tfu
0
Vini całe życie w kieszeni czekał na ten moment. XD
0
Barca gra gówno i przegrywa z mocnym Realem 1:0, a tutaj taka kompromitacja. XD
0
Wstyd. Wstyd i jeszcze raz wstyd
0
Nie no Alonso powinien dostać bilet w jedną stronę
0
Co za cyrk ja jebie
1
@AmigoBlancos co w ogóle z Nim jest? Nie gra bo kontuzja czy Carlo go nie wystawia bo za słaby? XD zapomniałam już o Nim kompletnie
2
@Emhyr po prostu jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam xD
4
@barcelonaLM e tam, człowiek się uczy całe życie
4
@IronSanHybrid mam nadzieję, że warto było porzucić rankedy dla tego dania... Wygląda pycha :D