barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston przygotowanie w Europie na Mundial.
33
Okazało się, że red. Rymanowski nie jest na telefon. Kłopoty, kłopoty...
5
@kamiVeB dlatego to świetny znak, że miejsce tego człowieka jest na emeryturze
7
@Sulimo w sprawie muru z Białorusią się zaorał. Ale ogólnie, tak, miałby większe szanse niż Trzaskowski
0
@Kazragore ba, głową Izrael jest zbrodniarz wojenny, a i tak wszyscy muszą się z nim liczyć i jeszcze płaszczyć przed nim nielegalnie uchylając stosowanie prawa międzynarodowego
1
@arasz1819 czyli Murański to wielki Polak
0
@maroon Dużo będzie zależeć też od Dudy w takim przypadku oraz od tego czy Tusk będzie mieć większość w Sejmie
0
@Michael24 ładnie ABW porcjuje materiały mediom:D
1
@partymaker jeżeli PO zacznie grzebać przy ordynacji wyborczej i okręgach by wygrać w 2027 to tak, to będzie Białoruś
2
@wyrek Gość Wydarzeń w Polsacie
0
Ciekawe jak będzie jutro wyglądać notatka obcych wywiadów nt. sytuacji w Polsce. Będzie wspomniane, że premier kraju uznaje za autorytet skrajnego patusa? Dlatego potem jeździmy w drugim wagonie, a Trump dzwoni do prezydenta Finlandii, a nie Polski.
4
@Chaoss o godz. 20:00 dnia 26 maja 2025? Porównywalnie z prime TVPiS.
7
@Alex1995 to jest kompletne dno i trudno już szukac symetryzmu do TVP Kurskiego. TVN przy tych propagandzistach jest czysta woda.
4
@Kondziu_FCB myślę, że jak przegrają to może wjechać scenariusz, który już kreślił Hołownia czyli próba blokowania zaprzysiężenia, powołując się na rzekomy brak ważności orzeczenia SN
42
Tusk cytuje Murańskiego przed milionami Polaków. To jest miara upadku tej władzy. A zostały im jeszcze 4 dni.
0
Zwycięzca wygra o 1 głos - kurs 5000.0. Brzmi jak dobry deal.
3
@michal26 trochę tak jest, Konfederacja, czy Braun po tych latach gnojenia przez PiS nie ma interesu by jej liderzy szli obok Kaczyńskiego na marszu. W ogóle mam wrażenie, że taka decyzja tylko napedziłaby mobilizację na Centrolewie, bo byłby kręcony spin, że koalicja PiSu z Konfederacją jest juz dogadana. Zresztą, czy taki Jakubiak był na tym marszu Nawrockiego?
4
@BorzyKrzys za chwilę to będą razempisfederaci. Wszyscy przeciwko Donaldowi.
1
@AlphaNumeric mój Excel z przepływami + uwzględnienie nowych wyborców
6
Prognoza II tura (25.05)
Trzaskowski - 49,66%
Nawrocki - 50,34%
Frekwencja 69,7%
Różnica ok. 140 tys. głosów
2
@partymaker wicemistrzostwa jako tiebreaker przy tej samej liczbie mistrzostw.
0
@FcPortoFan1999 Benfica ma coś z tego genu przegrywu - pamiętam jak przegrali wszystko w kilka tygodni w 2013. Ligę (Kelvin tax), Puchar i LE
1
Klasyfikacja Mistrzów Polski według klubów
1. Legia Warszawa - 15
2. Ruch Chorzów - 14 (6 wicemistrzostw)
3. Górnik Zabrze - 14 (4 wicemistrzostwa)
4. Wisła Kraków - 13
5. Lech Poznań - 9 (+1)
Nie zapowiada się na zmiany w czołówce przez wiele, wiele lat.
0
@FcPortoFan1999 Niestety w dodatku Radek Misiura od 1 czerwca żegna się z X-em. Będę tęsknił!
2
@Roobo ds. zachlania*
1
@kamiVeB ewybory to outlier na ten moment, z ich przepływów wynikało 70% wyborców Mentzena i 90% Brauna na Nawrockiego w II turze. W sondzie ulicznej kandydaci koalicji mieli wyższe wyniki niż w ostateczności, Braun był mega zaniżony.
10
@Ojciec5tkidzieci dobrze wiedzieć, że dla PO faszyści i antysemici (słowa Szczerby) to nie jest przeciwstawny obóz.
9
@norbi77 nie ma już tego przepisu, teraz liczy się współczynnik. Jedynie zwycięzca LM ma zagwarantowany 1. koszyk
11
Brak awansu Romy skutkuje miejscem Barcelony w 1. koszyku LM 25/26
0
@FcPortoFan1999 nie ma drugiej Pogoni Szczecin na tej planecie