barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
praktycznie żaden sondaż nie dawał RT czy KN powyżej 50%, to dopiero wyłączanie niezdecydowanych sprawiało że w wielu sondażach RT miał powyżej 50%. Ale wiadomo historycznie jak to jest z tymi niezdecydowanymi...
1
@Criss18Barca z tymi komisjami jest tak, że w wielu miastach już policzyli i IPSOS ma wyniki, ale więcej czasu zajmuje wrzucenie tych wyników do systemu
0
@olejtm nie wygrywał, licząc łącznie wszystkie sondaże II tury RT miał 50,1 więc nic
5
Gm. Przytuły (Podlasie)
2020:
PAD - 91,18
RT - 8,82
2025:
KN - 92,72
RT - 7,28
Ważne w kontekście mobilizacji wsi w II turze
2
@KamQiX większość wyborców KN zagłosowała przeciw rządowi Tuska, a nie za KN. Taki mamy system III RP że prezydent może być najszybszą drogą do upadku rządu.
0
@mekston jeżeli o 1:00 znowu się nie wywróci to raczej tak
0
@sergio5 mówię tylko że już exit wskazywał błędnego zwycięzce:)
1
W 1995 Wałęsa wygrał w exit, Kwaśniewski w late.
0
@kamiVeB zobaczymy o 1:00, jak KN się jeszcze umocni to jest pozamiatane
1
@Tabaluga37 to też, ale były wersje że te odmowy były wliczane w exit.
1
@Criss18Barca ten late poll przewiduje błąd 1 p.p, następny ma 0.5 p.p. Na razie podobny trend jak w 2020
2
To jest bomba, nawet jeżeli większość komisji z Polski B to aż taka zmiana? Możliwy powód? Exity nie jest na 21:00, ale 19:00, a młodzi od Mentzena i Brauna mogli pójść tłumnie
0
Kołobrzeg
2020: 63,15-36,85 RT
2025: 64,01-35,99 RT
1
@Sulimo Magierowski byłby dobrym wyborem; żaden Czarnek, Bocheński umoczony w PiSie jednak, chociaż nie stricte w Sejmie/rządzie
1
@gumaz posiedzę jeszcze kilka godzin - zobaczymy co wyjdzie w late
0
@BorzyKrzys Staram się jak mogę
0
Warto trzymać oko na powiecie oświęcimskim - od 2005 powiat wskazywał zwycięzcę II tury. Na razie brak wyników.
2
Late poll z 50% komisji - czyli tych gdzie byli ankieterzy. Jeżeli RT nie straci to to będzie bardzo dobry znak dla niego - bo na logikę powinna być przewaga komisji z Polski powiatowej i wsi
3
@Szmulek nie, młodzież w Polsce jest anty każdy rząd.
0
@Encore nie, Tusk powie że nie ma pieniędzy i będą jeszcze grać jakiś sztuczną linię podziału między PDT a PRT
1
Przewagę kobiet nad mężczyznami można tłumaczyć albo dużą mobilizacją wyborców 15 X albo sporą (może nawet większą niż zakładano) demobilizacją wyborców Mentzena i Brauna. W przepływach dowieźli Nawrockiemu, ale pytanie ilu nie poszło? Nigdy się nie dowiemy
1
@Encore Niemcy ich zezłomują jak zawsze; fatalny matchup
1
@chosenone może dlatego że jest znaczna różnica między Mazowszem a Warszawą? To nie jest mądre.
0
@Criss18Barca Warszawa powinna być oddzielnym województwem
0
@arasz1819 trochę większa niż w 2020 PADa. Można interpretować dwojako
4
@Kgorecki2500 dpsy, szpitale i więzienia zlatuję + zagranica
2
@RobiS jeżeli płacisz podatki od x lat na inne państwo to nie powinieneś głosować
5
Najgorsze w takich bliskich wynikach jest to, że zwycięzca z tak chwiejnym mandatem społecznym powinien w idealnym świecie być umiarkowany w swoich decyzjach (nie wygrał 80:20), a prawda jest taka, że bez względu czy wygra KN czy RT to będzie jazda bez trzymanki i robienie wszystkiego pod swój elektorat. A ta druga strona Polski się nie liczy
0
@MOLESTA mniej miał Braun i Mentzen, a tam 90% głosów poszło na KN
4
@Kgorecki2500 https://polandelects.com