2

No to Belgia wygra ten mecz ale o półfinale to chyba tylko marzyć mogą :D

0

hahaha mówiłem, że Belgia nie wypali na tym mundialu

0

Belgia jeszcze 1 bramka i pierwszy typ bedzie poprawny :D

1

1:1

0

ja tam sie ciesze ;D

0

HAHAHA a nie mówiłem?! 1:0

0

oh dziekuje za ten komplement

0

No to już nie wiem co pisać. Jedni mówią ze to czarny koń jedni że to faworyt :DPS Lubie wzbudzać kontrowersje swoimi typami

1

Raz się żyje. Belgię trema zje przez tego czarnego konia turnieju

0

Belgia 1:1 Algeria
Brazylia 2:1 Meksyk
Rosja 0:1 Korea

0

OFICJALNIE Rakitic w Barcelonie!

1

JEssssst Rakitic welcome in Barccca

0

Life Is Brutal

0

Tomek Muller dobry jest na tych mundialach

4

Cristiano "w mur" Ronaldo

4

życiem

0

Z Ghana już tak łatwo nie będzie Deuch

1

GOOOOOOOOOL

1

Pepe ta małpką z Realu xD

1

PEPE CZERWO

0

Eder i zaraz FIFA się przypomina ;)

2

Niemcy ładna piłka ale 1/2 max na mundialu jak dla mnie

0

GERMANY POWEREEEEEEEEER

0

Eder jest BEAST

0

Remis 1:1 bedzie jak dla mnie

1

po co te "kur*a"?

0

Już Arsenal ponoć zaklepał go.

0

Widzę, że już umiesz dać sobie polecenie :D

3

A to tajemnica xD

1

Ja wiem jak nabijać polecenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?