0

Eder jest BEAST

0

Remis 1:1 bedzie jak dla mnie

1

po co te "kur*a"?

0

Już Arsenal ponoć zaklepał go.

0

Widzę, że już umiesz dać sobie polecenie :D

3

A to tajemnica xD

1

Ja wiem jak nabijać polecenia :D

0

Miki Messi miał numer do Zubiego :)

0

Ah ten miki. Brakuje tego osobnika czasami na stronie.

3

Sam sobie polecił post hahahahaha

0

Stawiam na remis

0

Moze Ibra zagra ;)

0

Campell dobry jest ale w Barcelonie by sie marnował.

0

Kostaryka heheheh

4

Przynajmniej 1 sie cieszy :)

1

Za dużo ludu obstawiało 2:0 więc na złość jest 3:0.

0

JAMES 3-0

1

1:1 dla WKS hehehehe

0

James niezły grajek

17

"1:1 dla Włochów" WTF? :D

0

Jutro liczę na Kolumbie

0

"bez jajeczny" WOW

5

Holandia i Chile wyjdą z grupy. Na początku mundialu chciałem kibicować m.in. Hiszpanii ale jakoś dziwnie cieszę się z tej porażki :D

0

Wątpie

3

Hahahahahahhahahaha

1

Chile z Australią? Hahahah

0

Wszystko się kiedyś kończy...

0

Ochoa kott

1

Grał na równym poziomie przez cały sezon nie tak jak Fabs.

0

http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15604069/brazylia-chorwacja-skrot prosze bardzo EDIT: źle przeczytałem xD Powtórki są na TVP Sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?