barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eder jest BEAST
0
Remis 1:1 bedzie jak dla mnie
1
po co te "kur*a"?
0
Już Arsenal ponoć zaklepał go.
0
Widzę, że już umiesz dać sobie polecenie :D
3
A to tajemnica xD
1
Ja wiem jak nabijać polecenia :D
0
Miki Messi miał numer do Zubiego :)
0
Ah ten miki. Brakuje tego osobnika czasami na stronie.
3
Sam sobie polecił post hahahahaha
0
Stawiam na remis
0
Moze Ibra zagra ;)
0
Campell dobry jest ale w Barcelonie by sie marnował.
0
Kostaryka heheheh
4
Przynajmniej 1 sie cieszy :)
1
Za dużo ludu obstawiało 2:0 więc na złość jest 3:0.
0
JAMES 3-0
1
1:1 dla WKS hehehehe
0
James niezły grajek
17
"1:1 dla Włochów" WTF? :D
0
Jutro liczę na Kolumbie
0
"bez jajeczny" WOW
5
Holandia i Chile wyjdą z grupy. Na początku mundialu chciałem kibicować m.in. Hiszpanii ale jakoś dziwnie cieszę się z tej porażki :D
0
Wątpie
3
Hahahahahahhahahaha
1
Chile z Australią? Hahahah
0
Wszystko się kiedyś kończy...
0
Ochoa kott
1
Grał na równym poziomie przez cały sezon nie tak jak Fabs.
0
http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15604069/brazylia-chorwacja-skrot prosze bardzo EDIT: źle przeczytałem xD Powtórki są na TVP Sport