4

Pamietajcie Messi jest tylko CZŁOWIEKIKEM, nie robotem który będzie przez cała swoja kariere strzelał mnostwo goli i bedzie ciagle biegac.

2

Szkoda Argentyny ale jak myslałem - o mistrzostwie zadecydowala jedna akcja.

2

Argentina do boju! :)

9

Jaki klub tacy admini..

2

Jeeeeeeest! Luis witamy w Barcelonie!

4

Gdzie sa ci którzy pisali ze Holandia rozniesie Argentyne???

0

Masche na DP w następnym sezonie!

0

3

WTF?

8

Co mnie obchodzi że oni "zasługują". W finale znajdzie sie ten kto wygra ten mecz.

5

Chyba ty upadłeś tym komentarzem ;)

9

Ja sie bardziej cieszę z transferu Luisa :D

3

Wenger...

15

"Lepiej mądrze stać niż głupio biegać"...

2

Argentyna do boju!!

4

Niech idzie, marnował się w Barcelonie.

0

Oh moja Argentyno wygraj dziś z Holandią a Messi niech pyknie 2 brameczki ;)

0

No dobra niech odchodzi...

2

Jeden normalny!

2

Niemcy brawo są w finale a Brazylijczyków wogóle mi nie szkoda, cały turniej na farcie

2

Brawo Niemcy! :) hahahaha

0

Ja tam kibicuje Niemcom bo nie lubie tych nurkow z Brazylii

0

7up :D

5

Marca i AS - znakomite okładki.

1

Ta "oficialnie"...

3

ja polecam sobie swój komentarz kiedy chce :D

2

Tylko, że za Alexisa ale mam nadzieje że dobrze go zastąpi.

7

No i super :D

2

Oo widzę nowy kolega na fcbarca.com :D

0

Polonista się znalazł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?