barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pamietajcie Messi jest tylko CZŁOWIEKIKEM, nie robotem który będzie przez cała swoja kariere strzelał mnostwo goli i bedzie ciagle biegac.
2
Szkoda Argentyny ale jak myslałem - o mistrzostwie zadecydowala jedna akcja.
2
Argentina do boju! :)
9
Jaki klub tacy admini..
2
Jeeeeeeest! Luis witamy w Barcelonie!
4
Gdzie sa ci którzy pisali ze Holandia rozniesie Argentyne???
0
Masche na DP w następnym sezonie!
0
3
WTF?
8
Co mnie obchodzi że oni "zasługują". W finale znajdzie sie ten kto wygra ten mecz.
5
Chyba ty upadłeś tym komentarzem ;)
9
Ja sie bardziej cieszę z transferu Luisa :D
3
Wenger...
15
"Lepiej mądrze stać niż głupio biegać"...
2
Argentyna do boju!!
4
Niech idzie, marnował się w Barcelonie.
0
Oh moja Argentyno wygraj dziś z Holandią a Messi niech pyknie 2 brameczki ;)
0
No dobra niech odchodzi...
2
Jeden normalny!
2
Niemcy brawo są w finale a Brazylijczyków wogóle mi nie szkoda, cały turniej na farcie
2
Brawo Niemcy! :) hahahaha
0
Ja tam kibicuje Niemcom bo nie lubie tych nurkow z Brazylii
0
7up :D
5
Marca i AS - znakomite okładki.
1
Ta "oficialnie"...
3
ja polecam sobie swój komentarz kiedy chce :D
2
Tylko, że za Alexisa ale mam nadzieje że dobrze go zastąpi.
7
No i super :D
2
Oo widzę nowy kolega na fcbarca.com :D
0
Polonista się znalazł :D