barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najważniejsze 3 punkty a nie czy wygraja 1;0 czy 7;0.
0
ja pie*ole :DD
0
xd kot
0
ale stres mam
1
0
link do meczu na yt
0
twoje odpowiedzi "miażdzą"...
12
Ohh tego mi brakowało wreszcie sie zaczyna liga! :)
1
Ehh ten arsenal szkoda, że everton nie wygrał
0
OT:
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1211712,Donieck-Donbas-Arena-w-ruinie-Zabici-cywile-
1
Tytuł na rm.pl "nie bedzie 6 pucharów"
Widać ze nawet redaktorzy tam to gimby, które wogóle nie znają sie na piłce.
0
Real przegrał bo sędzia za mało doliczył
0
4 minuty grozy..
4
Barca już tego dokonała :)
0
Niech to przegraja i w dupie bedą mieć ich 6 pucharów.
0
:D
12
Wystarczy, że ściągną Cuadrado i będzie git.
2
Luis był trochę zagubiony na boisku raz grał na środku raz na skrzydłach. Nie oceniajcie gdzie Suarez będzie grał po 15 minutach gry ;)
0
To co Real potrójna korona? ;)
0
Znowu płacz...
0
Bardzo dobra decyzja. Najważniejsze, że będzie mógł trenować z zespołem.
0
Fajnie, że Borussia wygrała ;)
1
Mecz Bayern-BVB leci na Eurosporcie 2!!
0
Life is brutal.
10
Oni będą lepsi a my NAJLEPSI.
5
Za rok to my będziemy walczyć o Superpuchar ;)
0
Po meczu.
7
Kara za przejście do Baja Mynik.
2
wow nie wiedziałem
12
TASelona - nowe słówko Hala Dzieci po skróceniu kary Suareza. :D