1

w Hiszpanii to mogą PK zdobyć bo tam jedna fartowna bramka i może być po meczu.

0

Bardzo fajny mecz, cieszy zwycięstwo i dobra gra całej drużyny.

0

kurrwrw

1

Alves wrzuta -_-

0

fakkk

0

Najważniejsze 3 punkty a nie czy wygraja 1;0 czy 7;0.

0

ja pie*ole :DD

0

xd kot

0

ale stres mam

1

0


link do meczu na yt

0

twoje odpowiedzi "miażdzą"...

12

Ohh tego mi brakowało wreszcie sie zaczyna liga! :)

1

Ehh ten arsenal szkoda, że everton nie wygrał

1

Tytuł na rm.pl "nie bedzie 6 pucharów"
Widać ze nawet redaktorzy tam to gimby, które wogóle nie znają sie na piłce.

0

Real przegrał bo sędzia za mało doliczył

0

4 minuty grozy..

4

Barca już tego dokonała :)

0

Niech to przegraja i w dupie bedą mieć ich 6 pucharów.

0

:D

12

Wystarczy, że ściągną Cuadrado i będzie git.

2

Luis był trochę zagubiony na boisku raz grał na środku raz na skrzydłach. Nie oceniajcie gdzie Suarez będzie grał po 15 minutach gry ;)

0

To co Real potrójna korona? ;)

0

Znowu płacz...

0

Bardzo dobra decyzja. Najważniejsze, że będzie mógł trenować z zespołem.

0

Fajnie, że Borussia wygrała ;)

1

Mecz Bayern-BVB leci na Eurosporcie 2!!

0

Life is brutal.

10

Oni będą lepsi a my NAJLEPSI.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?