0

na ławce

0

Pytajcie się jeszcze 1000 RAZY o ten nasz ból.. Jak wam sie nie podoba co piszemy to nie wchodzcie tu.

3

Oj bardzo ale to bardzo boli nas dupa kibice Realu i zamiast oglądać mecz to siedziecie i piszecie jaki mamy ogromny ból dupy.

0

03.05.2014 Barça – Getafe 2:2 (La Liga)
Szkoda, że wtedy zremisowaliśmy ten mecz.

0

Dobry mecz, klepa w paru akcjach fajna. VeB!

0

1

Ronaldo C. (Rzut karny)
ahhahahahahahahaha nie moge ahahahahah

3

Więcej tych kropek, więcej.

0

Lepiej późno niż wcale :)

0

jakie dałny tam są...

12

Złota Płetwa dla Ronaldo :P

3

Suarez by nie strzelił xD

0

rakitic

0

Brawo dla SUareza za ładne podanie

1

A myślałem, że nie wpadła :D

2

Nazwijmy tą stronę antycr7.com. Ludzie niech sobie strzela, co mnie on obchodzi. Najważniejsze jest aby jutro wygrać w derbach.

0

TerStegen - Douglas Bartra Mathieu Adriano - Rakitic Samper Iniesta - Rafinha Munir Pedro #fcblive

1

Już widzę co sie dzieje na rm.pl Ból dupy: poziom hiper super max.

0

Chryste Panie WOOOOOOOOOOW

0

BUSI KURWA BOHATER

0

Gooool JAPIEIEIDKDKDKDKDKKE

1

Podaj kieliszek bo polewam.

5

Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Xavi Mascherano Busquets - Messi Suarez Neymar

2

Malaga to już nie takie ogórki, nie przesadzaj...

0

Nawjas :D

0

Ehhh te angielskie zespoły. Jedynie Chelsea trzymie poziom narazie.

0

SUAREZ FENOMEN!

1

http://www.vertigowin.in/p/r10.html#www.rojadirecta.me
łapcie link, może po hiszpansku ale dobra jakosc i nie tnie ;)

1

Pewnie podczas ubierania spodenek treningowych to mu się stało :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?