0

Pedritto by podał ;d

0

Munir xD

0

MEssssiis bogg

0

NIe bylo spalonego...

0

Bravo

2

Ten Ronaldo mnie już wkurrr...

0

Zgadzam sie.

1

Po prostu jutro koło 22.30 bedzie nalot hala dzieci i bedą prowokowac ;)

11

Jutro Real rozdupi Ludogorec. CR 7 walnie 4 gole i bedzie podnieta jacy oni sa wielcy, zobaczycie.

2

60% to gimnazjum więc wiesz...

1

Ta porażka wyjdzie nam na dobre. W rewanżu bedzie już Suarez więc spokojna dupa :D

0

Wraca Vermaelen, Masche ma grać na DP i będzie ok...

0

Lucho niech ich opierzy i jedziem po 2 bramki i zwyciestwo!
Visca el Barca!

0

wow ale mecz

0

MESSSIEIEIIEE

0

boze

0

Where's Rafinha?

0

0

Matje wow

0

Fuck logic.

1

Rzal.pl/messi_zenada

1

Muszą wygrać bo bedzie jutro siara w gimbie!!!! :))))

2

Teraz narzekanie a jak wygrają to będziecie pisać ze wróciła Barca Guardioli.

1

Krisztjano szczeli po 4 gole i jedziem.

0

Czas na hejty jejejjejejejejeje

0

Oczywiście, źe nie :)

1

Babunski.

0

Suarez może trochę przytył ale to na pewno przez to że codziennie tylko gra na treningu a nie w meczach.

2

Dobra nie spinajcie już dupy, lepiej proście o to żeby jutro Barca wygrała.

0

Barca wygrywa, Polska wygrywa. No po prostu zajebiście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?