barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedritto by podał ;d
0
Munir xD
0
MEssssiis bogg
0
NIe bylo spalonego...
0
Bravo
2
Ten Ronaldo mnie już wkurrr...
0
Zgadzam sie.
1
Po prostu jutro koło 22.30 bedzie nalot hala dzieci i bedą prowokowac ;)
11
Jutro Real rozdupi Ludogorec. CR 7 walnie 4 gole i bedzie podnieta jacy oni sa wielcy, zobaczycie.
2
60% to gimnazjum więc wiesz...
1
Ta porażka wyjdzie nam na dobre. W rewanżu bedzie już Suarez więc spokojna dupa :D
0
Wraca Vermaelen, Masche ma grać na DP i będzie ok...
0
Lucho niech ich opierzy i jedziem po 2 bramki i zwyciestwo!
Visca el Barca!
0
wow ale mecz
0
MESSSIEIEIIEE
0
boze
0
Where's Rafinha?
0
0
Matje wow
0
Fuck logic.
1
Rzal.pl/messi_zenada
1
Muszą wygrać bo bedzie jutro siara w gimbie!!!! :))))
2
Teraz narzekanie a jak wygrają to będziecie pisać ze wróciła Barca Guardioli.
1
Krisztjano szczeli po 4 gole i jedziem.
0
Czas na hejty jejejjejejejejeje
0
Oczywiście, źe nie :)
1
Babunski.
0
Suarez może trochę przytył ale to na pewno przez to że codziennie tylko gra na treningu a nie w meczach.
2
Dobra nie spinajcie już dupy, lepiej proście o to żeby jutro Barca wygrała.
0
Barca wygrywa, Polska wygrywa. No po prostu zajebiście :D