0

Haha jaki zlot hala dzieci po meczu.

1

Cieszcie sie białasy ze prowadzicie w tabeli bo na koniec maja to my będziemy na tronie!

2

Oni jadą już na takim farcie od paru meczy (nie licząc RSSS), że Atletico wreszcie im dokopie!

0

wylew jest jak wygrywaja, jak przegrywaja to zaden nie przyjdzie na strone

0

0

Kto zanurkował? a ok juz wiem

1

Nie bedzie drugiego RSSS, teraz Atletico może nas tylko uratować

0

hah Ramos, James a teraz jeszcze Bale utyka. no nieźle

1

nieziemski... aha

0

Realowcy chcą Hierro na obrone z Atletico xd

0

koniec meczu zajrze za godzine na livesports z nadzieja na dobry wynik dla Sevilli

0

Vitolo prawie

2

Sevillo prosimy cie chociaż ten remis, dacie rade! Vamos!

7

Tak na zawsze

1

Wyjdźmy na ulice, poblokujmy drogi dla Lol Lol'a. Bądźmy jak górnicy xD

0

3 luty 2015 - koniec ze spamem lolololola. Piękny dzień

0

Z jednej strony Lol lol czasami napisał coś pożytecznego ale czasami jak napisał komentarz to krew mnie zalewała.

0

Ludzie najważniejsze 3 punkt, dalej trzymiemy się Realu

0

JEEEEEST! Boże jak ja sie ciesze :D

0

Jestem mile zaskoczony grą Polaków oby tak dalej

0

Zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie, -,-

6

Zgłaszajcie tego typa kibic000

0

Na co liczyliscie że rsss urwie punkty realowi na wyjeździe?

0

Na antenie Eurosportu jest teraz transmitowany finał pucharu Azji
Australia-Korea Płd.

0

Wygramy z nimi 3 razy. VeB!

0

Stoch 1 po pierwszej serii! 9,5 pkt przewagi na drugim Veltą

3

Jak nie wstyd tym zawodnikom-szmatom grać dla innej reprezentacji no ale hajs musi się zgadzać

1

Niech Francja albo Hiszpania rozpierdoli tych brudasów

0

Nienawidzę tych katarczyków wszystko pod nich. Petrohajs je**ny

0

Heh fajnie sie czyta takie artykuły jak dany gracz jest już w Barcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?