barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha jaki zlot hala dzieci po meczu.
1
Cieszcie sie białasy ze prowadzicie w tabeli bo na koniec maja to my będziemy na tronie!
2
Oni jadą już na takim farcie od paru meczy (nie licząc RSSS), że Atletico wreszcie im dokopie!
0
wylew jest jak wygrywaja, jak przegrywaja to zaden nie przyjdzie na strone
0
0
Kto zanurkował? a ok juz wiem
1
Nie bedzie drugiego RSSS, teraz Atletico może nas tylko uratować
0
hah Ramos, James a teraz jeszcze Bale utyka. no nieźle
1
nieziemski... aha
0
Realowcy chcą Hierro na obrone z Atletico xd
0
koniec meczu zajrze za godzine na livesports z nadzieja na dobry wynik dla Sevilli
0
Vitolo prawie
2
Sevillo prosimy cie chociaż ten remis, dacie rade! Vamos!
7
Tak na zawsze
1
Wyjdźmy na ulice, poblokujmy drogi dla Lol Lol'a. Bądźmy jak górnicy xD
0
3 luty 2015 - koniec ze spamem lolololola. Piękny dzień
0
Z jednej strony Lol lol czasami napisał coś pożytecznego ale czasami jak napisał komentarz to krew mnie zalewała.
0
Ludzie najważniejsze 3 punkt, dalej trzymiemy się Realu
0
JEEEEEST! Boże jak ja sie ciesze :D
0
Jestem mile zaskoczony grą Polaków oby tak dalej
0
Zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie, -,-
6
Zgłaszajcie tego typa kibic000
0
Na co liczyliscie że rsss urwie punkty realowi na wyjeździe?
0
Na antenie Eurosportu jest teraz transmitowany finał pucharu Azji
Australia-Korea Płd.
0
Wygramy z nimi 3 razy. VeB!
0
Stoch 1 po pierwszej serii! 9,5 pkt przewagi na drugim Veltą
3
Jak nie wstyd tym zawodnikom-szmatom grać dla innej reprezentacji no ale hajs musi się zgadzać
1
Niech Francja albo Hiszpania rozpierdoli tych brudasów
0
Nienawidzę tych katarczyków wszystko pod nich. Petrohajs je**ny
0
Heh fajnie sie czyta takie artykuły jak dany gracz jest już w Barcie