barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Porto czy Bazylea szykujcie się na real już
0
Tak.
4
Nawet nie 1/4 a 1/8 ;)
1
ahhahahahaha xddddddddddd
0
Hymn
1
I te komentarze na rm.pl. Kocham to
1
Cristiano bóg nadchodzi...
3
BUSI NO POEZJA
0
blisko blisko....
0
Kasia :D
0
aj Messi
2
w kosmos xd
0
Niesamowity wyczyn Wasiljewa w kwalifikacjach! Rosjanin skoczył 254 metry, czyli o cztery metry dalej od wczorajszego, rewelacyjnego rekordu świata Petera Prevca. Niestety, Wasiljew skoku nie ustał
wow ;p
0
Suarez mam nadzieje ze wejdzie na zmeczona obrone levante i cos strzeli. A najlepiej jakby wszedl za Neymara ;)
4
kur.a dlaczego ten nebros jeszcze bana nie dostał???
0
Morze to morze ;p
2
"ah wiatr zawiał" XD
0
W mur.
0
Bayern, czas na rewanż
2
Komentarz usunięty
1
Fascynujące. Dobrze ze zdjęcia nie zalaczyles do postu.
7
Meczą mnie już te porownania. Najlepiej zaczekac z nimi na koniec sezonu lub roku.
20
Imię: DissBlaster
Data urodzenia: 12.02.1986
heh, najlepszego :D
2
polecam gre haxball. nic nie pobierasz tylko flash potrzebny. to takie fajne pomieszanie pilki noznej i hokeja. oczywiscie gra multiplayer wiec net musi jako taki być.
0
Tylko nie we Wtorek bo wtedy mnie nie bedzie w kraju :C
11
Gdyby ktoś strzelil 1 z tych paru setek...
0
Oczywiście. Barca może nawet kupić zawodnika lecz nie może go zarejestrować
0
Pewnie z nimi ma być ciężko ale z ich forma to będzie manita.
0
Teraz zagrać solidnie na El Madrigal i finał nasz :-)
0
Pierdolicie 3 po 3, wygrywamy a 2 na pewno coś wpadnie