3

Porto czy Bazylea szykujcie się na real już

0

Tak.

4

Nawet nie 1/4 a 1/8 ;)

1

ahhahahahaha xddddddddddd

0

Hymn

1

I te komentarze na rm.pl. Kocham to

1

Cristiano bóg nadchodzi...

3

BUSI NO POEZJA

0

blisko blisko....

0

Kasia :D

0

aj Messi

2

w kosmos xd

0

Niesamowity wyczyn Wasiljewa w kwalifikacjach! Rosjanin skoczył 254 metry, czyli o cztery metry dalej od wczorajszego, rewelacyjnego rekordu świata Petera Prevca. Niestety, Wasiljew skoku nie ustał
wow ;p

0

Suarez mam nadzieje ze wejdzie na zmeczona obrone levante i cos strzeli. A najlepiej jakby wszedl za Neymara ;)

4

kur.a dlaczego ten nebros jeszcze bana nie dostał???

0

Morze to morze ;p

2

"ah wiatr zawiał" XD

0

W mur.

0

Bayern, czas na rewanż

2

Komentarz usunięty

1

Fascynujące. Dobrze ze zdjęcia nie zalaczyles do postu.

7

Meczą mnie już te porownania. Najlepiej zaczekac z nimi na koniec sezonu lub roku.

20

Imię: DissBlaster
Data urodzenia: 12.02.1986
heh, najlepszego :D

2

polecam gre haxball. nic nie pobierasz tylko flash potrzebny. to takie fajne pomieszanie pilki noznej i hokeja. oczywiscie gra multiplayer wiec net musi jako taki być.

0

Tylko nie we Wtorek bo wtedy mnie nie bedzie w kraju :C

11

Gdyby ktoś strzelil 1 z tych paru setek...

0

Oczywiście. Barca może nawet kupić zawodnika lecz nie może go zarejestrować

0

Pewnie z nimi ma być ciężko ale z ich forma to będzie manita.

0

Teraz zagrać solidnie na El Madrigal i finał nasz :-)

0

Pierdolicie 3 po 3, wygrywamy a 2 na pewno coś wpadnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?