0

Pierdolicie 3 po 3, wygrywamy a 2 na pewno coś wpadnie

0

quick sell

3

Jprdl ten Iwański mnie dobija....

0

0-0

0

E tam marudzicie, mamy kontrole w meczu, są sytuacje. Spokojnie beda bramki

5

Netoper pa pa. Czasami jednak dobrze zgłosić komentarz ;-)

0

Pewnie my w domowych a oni w źółtych.

1

No właśnie, dzięki za poprawę ;)

0

Montoya, a może Douglas?

1

Zapytaj się na forum fifapolonia. Tam na pewno otrzymasz dobrą odpowiedź.

0

Już nie mogę się doczekać meczu z Villarrealem :-D

2

Messi traci teraz 4 bramki lecz myślę że Ronaldo może nastukac goli Deportivo

1

Szkoda że Ghana nie wygrała. Lubię ten zespół od mundialu w RPA :-(

1

Walić czy Neymar miał strzelić 3 gol, walić to że Messi nie trafil więcej niż 1 bramki. NAJWAŻNIEJSZE TO 3 PUNKTY!

2

spierdzielaj...

0

Po meczu, mówie wam

10

Z chetnoscia zastapie Pique jesli Shakira bedzie chciala miec jeszcze dzieci :D

0

A tak stękaliście, że Xavi bedzie grał.

0

Aż miło czytać pozytywne komentarze ws. naszej gry na rm.pl :)

2

Uwielbiam te akcje z pilka Luisa :D

0

Już rzut karny ale sie napalil komentator...

0

TERAZ Z GÓRKI :D

0

Dobry skład, dobrze ze gra Mathieu bo pomoże w pojedynkach powietrznych z Adurizem, + za Rakiticia, szkoda troche Rafy lecz może Xavi zagra dzis dobry mecz.
Veb!

1

A może Rafa za Inieste? Chociaż szczerze w to wątpie.

0

Oo super na pewno skorzystam.

0

Tak.

1

Jestem dobrej myśli co do meczu. Myślę że nie będzie tak jak ze RSSS.

8

Nieodgwizdany karny, nie uznany gol. no po prostu mogło być ze 6-0 ;)

6

Niestety lecz zawsze kibice będą sie smiac z wypowiedzi Xavi'ego ponieważ istnieje już taki stereotyp i tego sie nie zmieni.

0

"skszydłowy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?