barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierdolicie 3 po 3, wygrywamy a 2 na pewno coś wpadnie
0
quick sell
3
Jprdl ten Iwański mnie dobija....
0
0-0
0
E tam marudzicie, mamy kontrole w meczu, są sytuacje. Spokojnie beda bramki
5
Netoper pa pa. Czasami jednak dobrze zgłosić komentarz ;-)
0
Pewnie my w domowych a oni w źółtych.
1
No właśnie, dzięki za poprawę ;)
0
Montoya, a może Douglas?
1
Zapytaj się na forum fifapolonia. Tam na pewno otrzymasz dobrą odpowiedź.
0
Już nie mogę się doczekać meczu z Villarrealem :-D
2
Messi traci teraz 4 bramki lecz myślę że Ronaldo może nastukac goli Deportivo
1
Szkoda że Ghana nie wygrała. Lubię ten zespół od mundialu w RPA :-(
1
Walić czy Neymar miał strzelić 3 gol, walić to że Messi nie trafil więcej niż 1 bramki. NAJWAŻNIEJSZE TO 3 PUNKTY!
2
spierdzielaj...
0
Po meczu, mówie wam
10
Z chetnoscia zastapie Pique jesli Shakira bedzie chciala miec jeszcze dzieci :D
0
A tak stękaliście, że Xavi bedzie grał.
0
Aż miło czytać pozytywne komentarze ws. naszej gry na rm.pl :)
2
Uwielbiam te akcje z pilka Luisa :D
0
Już rzut karny ale sie napalil komentator...
0
TERAZ Z GÓRKI :D
0
Dobry skład, dobrze ze gra Mathieu bo pomoże w pojedynkach powietrznych z Adurizem, + za Rakiticia, szkoda troche Rafy lecz może Xavi zagra dzis dobry mecz.
Veb!
1
A może Rafa za Inieste? Chociaż szczerze w to wątpie.
0
Oo super na pewno skorzystam.
0
Tak.
1
Jestem dobrej myśli co do meczu. Myślę że nie będzie tak jak ze RSSS.
8
Nieodgwizdany karny, nie uznany gol. no po prostu mogło być ze 6-0 ;)
6
Niestety lecz zawsze kibice będą sie smiac z wypowiedzi Xavi'ego ponieważ istnieje już taki stereotyp i tego sie nie zmieni.
0
"skszydłowy"