3

Niech United wygra, nie lubie kanonierów... ale to już inna historia.

0

Czy tylko u mnie jest tabela na rm.pl? :)

1

-1
uhuhuhu, piździ w madrycie, po 22 ma byc nawet -4.

3

Error 502 Ray ID: 1c3eafc5a0320aea
Bad gateway

4

LIDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :DDDDD

0

Ludzie co za roznica 5-1 a 8-0 i tak te wyniki daja tylko 3 punkty

1

30-30!

0

Dobrze jest, po przerwie strzelic na 2-0 i juz spokoloko :)

0

PEDRO LEJE :D

0

jaki szczupaczek ;d

4

Ok nie spamujcie już tymi komentarzami z rm.pl, jak ktoś chce to sam poczyta na fioletowej.

0

"Irina odeszła, skończył się Real"
Piękne słowa ;)

1

2015.03.07, godz. 18:52, ImageX7
Ancelotti: Taktyka na dzisiejszy mecz? Na Mentosa.
XD

0

Oj real jak mi przykro, jak mi przykro ;-)

13

2015.03.07, godz. 18:29, Sigurrde
Uratować nas z taka gra może jedynie symulka w polu karnym.. To do dzieła Cris

0

GOOOOOOOOOOOOOOL :-)

0

Mamy finał!!! :D

1

Sergio stoi, będzie dobrze :)

0

bratobójczy ja pierdziele :D

0

Komentarz usunięty

0

0

Iwański, Jasina, "Rzewłakow", Szpaku ja nie daje rady juz z tymi komentatorami z tvp, jedynie Laska trzymie poziom

0

Komentarz usunięty

0

Szpaq ma racje po co sie zajezdać przed waznymi meczami, spokojnie.

1

Teraz jeszcze Bilbao i pięknie

1

Nie jaki thiago messi robi nie zły zły ferment na rm.pl ;-)

0

Cała haupa skocze. GOOOOOOOOOOOOOOL

1

30 gol w lidze zelka a z tego 9 z karnych czyli prawie 1/3. Masakra

3

Karny hahahahahahahaha tak mam ból dupy hala dzieci :-)

3


na poprawę humorów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?