barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Na rm.pl porównują gramade do psg czy Manchesteru City, nie no ja kur.a leje XDDDD
0
Ok to nie to xdddd
1
39
real po zwycięstwie 9-1 z granada, staje się faworytem do zdobycia wszystkich trofeów a ronaldo wygra złota piłkę
Źródło: hala dzieci
3
1-0 wystarczy, Teraz liczą się tylko 3 punkty
VeB!
0
Daglas niech zagra ;)
0
Pogba w miejsce Xaviego a Rafa w miejsce Iniesty, tylko jest jeszcze Rakitic.
1
W przyszłym sezonie ale dopiero po zimowym okienku 2016 ;)
0
Komentarz usunięty
1
Jestem ciekaw kiedy Messi będzie na konferencji prasowej. Czy ja o czymś nie wiem, że np. nie musi w nich uczestniczyć?
0
Yyy zmienili?
1
Na szczęscie ankieta nie kupuje piłkarzy.
0
I jeszcze frytki do tego ;)
0
Komentarz usunięty
0
Fajna czcionka, dla mnie coś jak Comic Sans :)
3
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10433094_629163890546898_8402967321336293122_n.jpg?oh=3ac7bd26c6a4159bba9b370341263315&oe=55B464CA
Teraz wszystko ma sens :D
PS pozdro za wyglad strony xd
8
Za dużo fify xd.
0
Naszego rudego Mathieu
1
Witamy w naszym gronie :-)
2
Taaaa teraz mecz z Niemcami to był fart a w październiku że zasłużone zwycięstwo. Typowe.
0
Czerwiec.
1
W czerwcu chyba.
9
W dzisiejszym meczu przypomniała mi się Polska Smudy czy Fornalika. Totalny chao, klepa na 3 podania, głupie straty. Oby to był tylko wypadek przy pracy.
0
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
0
Wynik: Polska > Irlandia
0
Oby Polska jak real cały mecz fart a potem brameczka z dupy :D
1
zawał
0
czo ten Glik
0
ciekawe co powiesz za 5 lat...
2
Polsat.