barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niestety lecz na rojadirecta nie ma linkow na telefon
0
Nie skreslalbym juve, myślę że mogą zrobić sensacje tak jak bvb z realem 4-0, mają solidną pomoc i obronę, jedynie brakuje im drugiego dobrego napastnika
0
Łysy bedzie podgrzewal kulki xD
0
Celta vigo.
0
Ja chce real.
1
Tak mamy ból dupy bialasy macie o czym pisać
8
zelek już padał w polu karnym jakby podanie nie doszło
4
Łysy pewnie machine w piątek podgrzeje żeby real na juve trafil
5
Komentarz usunięty
2
1
Atleti to jest ten moment po bramkę!
0
Auuuuuuupa Auuuuuuuupa Atleti!
0
Komentarz usunięty
0
Żulewskich - made my night xd
0
Pierw to real musi pokonać celte
9
Pierwsze 6 artykułów na sport.pl o frajernie i lewym, paranoja
1
Widzę że brak asysty lub bramki Messiego = brak formy
Ehh
2
Te polskie media niech się nie zesraja z tym Lewandowskim
2
Komentarz usunięty
1
Jesteśmy w top 4 drużyn Europy, brawo
0
Ok teraz mecz z espanyolem w niedzielę potem na szczęście tydzień przerwy więc może Leo odpocznie
1
Hymn i ciary
0
Wszyscy grają znakomicie, fajnie jakby jeszcze z 2 bramki dołożyli i będzie 7-1 w dwumeczu
0
Iniesta kurwa.
17
Pe es GIE
0
koniobijca - pozdrawiam, rob tam dalej zamet na tej paleolitowej stronie :)
0
Jeszcze Isco w Maladze, szkoda ze nie dali rady, mogli dotrzec do polfinalu
2
Nasi bramkarze ostatnio znakomicie bronią i w dodatku Bravo obronił karnego wczoraj oraz Ter Stegen wybronil karnego z MC
0
Komentarz usunięty
1
Jak Wodzisław to mam blisko ;)