0

niestety lecz na rojadirecta nie ma linkow na telefon

0

Nie skreslalbym juve, myślę że mogą zrobić sensacje tak jak bvb z realem 4-0, mają solidną pomoc i obronę, jedynie brakuje im drugiego dobrego napastnika

0

Łysy bedzie podgrzewal kulki xD

0

Celta vigo.

0

Ja chce real.

1

Tak mamy ból dupy bialasy macie o czym pisać

8

zelek już padał w polu karnym jakby podanie nie doszło

4

Łysy pewnie machine w piątek podgrzeje żeby real na juve trafil

5

Komentarz usunięty

2

1

Atleti to jest ten moment po bramkę!

0

Auuuuuuupa Auuuuuuuupa Atleti!

0

Komentarz usunięty

0

Żulewskich - made my night xd

0

Pierw to real musi pokonać celte

9

Pierwsze 6 artykułów na sport.pl o frajernie i lewym, paranoja

1

Widzę że brak asysty lub bramki Messiego = brak formy
Ehh

2

Te polskie media niech się nie zesraja z tym Lewandowskim

2

Komentarz usunięty

1

Jesteśmy w top 4 drużyn Europy, brawo

0

Ok teraz mecz z espanyolem w niedzielę potem na szczęście tydzień przerwy więc może Leo odpocznie

1

Hymn i ciary

0

Wszyscy grają znakomicie, fajnie jakby jeszcze z 2 bramki dołożyli i będzie 7-1 w dwumeczu

0

Iniesta kurwa.

17

Pe es GIE

0

koniobijca - pozdrawiam, rob tam dalej zamet na tej paleolitowej stronie :)

0

Jeszcze Isco w Maladze, szkoda ze nie dali rady, mogli dotrzec do polfinalu

2

Nasi bramkarze ostatnio znakomicie bronią i w dodatku Bravo obronił karnego wczoraj oraz Ter Stegen wybronil karnego z MC

0

Komentarz usunięty

1

Jak Wodzisław to mam blisko ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?