0

3.

1

Messi pikował jak tupolew :D

0

sedzia zas za tym ronaldo

0

HAHAHA ROZNY PO RAZ kolejny lepiej NIZ real :D

0

1 POLOWA padaka, w 2 juz lepiej
MVP dla mnie xavi
minuta 69 xD

1

ok po co na maxa grac, czekaja nas ciezkie spotkania , juz najblizsza sobote
VEB!

0

alwesz xddddddddddddd

7

ten usmieszek xD

0

OO fak :|

0

Skład z Neymarem z jednej strony dobrze bo Może się odblokuję lecz Z drugiej mógłby powachac trochę ławki

0

nie wiem co to redrube ale wiem co to RedTube, jak chcesz to wpisz to w Google i wejdź w grafika ;-)

0

Może by tak RedTube by się zareklamowalo-

2

Barca była wtedy po porażce z realem, A teraz jest po zwycięstwie

1

Komentarz usunięty

28

Na rm.pl porównują gramade do psg czy Manchesteru City, nie no ja kur.a leje XDDDD

0

Ok to nie to xdddd

1

39

real po zwycięstwie 9-1 z granada, staje się faworytem do zdobycia wszystkich trofeów a ronaldo wygra złota piłkę
Źródło: hala dzieci

3

1-0 wystarczy, Teraz liczą się tylko 3 punkty
VeB!

0

Daglas niech zagra ;)

0

Pogba w miejsce Xaviego a Rafa w miejsce Iniesty, tylko jest jeszcze Rakitic.

1

W przyszłym sezonie ale dopiero po zimowym okienku 2016 ;)

0

Komentarz usunięty

1

Jestem ciekaw kiedy Messi będzie na konferencji prasowej. Czy ja o czymś nie wiem, że np. nie musi w nich uczestniczyć?

0

Yyy zmienili?

1

Na szczęscie ankieta nie kupuje piłkarzy.

0

I jeszcze frytki do tego ;)

0

Komentarz usunięty

0

Fajna czcionka, dla mnie coś jak Comic Sans :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?