3

za 2 tyg :)

4

pierdole, czekam na Valencie a jak nie to trzeba z Atleti wygrac i tyle :)

0

Seviila jest jescze cala 2 polowa :D

0

Wierzmy do samego końca, jak nie teraz to za tydzien Valencia!

0

aha to po meczu dziekuje

0

Dobra jest czas jeszcze, nie dramtyzujmy. Vamos Seviila!

0

real oddawac bo w 10 ;d

0

PADAŁ JUZ! KRYCHA XD

0

Komentarz usunięty

0

Ramos podawal nie strzelal ;d

1

pamietacie seviile z poczatku z meczu z nami? miejmy nadzieje ze sie rozkreca po 30 minucie :D

6

hahaha rolando :DDD napieprza bo wie że Messi mu odskoczyl

0

Sevilla! Sevilla! Urwać pkt realowi i bede w niebie :D

2

Już znalazeli tylko podczas karnego Cr7 nie było na boisku ;d

0

Cr7 nigdy nie będziesz lepszy od naszego cracka, patrz na jego zachowanie

2

Za.2 godziny wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli

2

Messi oddał Neyowi,.ładnie :-)

0

40-39 dla Messiego!!!

0

Gites 5-0 brawo!!!

1

No i otworzył się worek z bramkami

1

Ile jeszcze tych męczy o 16? Real chyba połowy tych spotkań naszych o.16 nie zagrał

3

Lucho aut bo jeszcze nie wygrywamy z kordobom a messi też aut

0

Nie obejrzę spotkania lecz liczę na przede wszystkim na 3 punkty
Veb!

2

dostała :D

5

Witamy w naszym gronie :)

0

arbeola :)

0

Wiadomo że Marca zaliczy dla krysi ;-)

0

Z taką grą realu coraz bardziej myślę że Juve może wyeliminować real

3

Jeszcze 67 minut do sensacji!

0

Lewy na fb czy na czymś napisał że jest nie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?