barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
za 2 tyg :)
4
pierdole, czekam na Valencie a jak nie to trzeba z Atleti wygrac i tyle :)
0
Seviila jest jescze cala 2 polowa :D
0
Wierzmy do samego końca, jak nie teraz to za tydzien Valencia!
0
aha to po meczu dziekuje
0
Dobra jest czas jeszcze, nie dramtyzujmy. Vamos Seviila!
0
real oddawac bo w 10 ;d
0
PADAŁ JUZ! KRYCHA XD
0
Komentarz usunięty
0
Ramos podawal nie strzelal ;d
1
pamietacie seviile z poczatku z meczu z nami? miejmy nadzieje ze sie rozkreca po 30 minucie :D
6
hahaha rolando :DDD napieprza bo wie że Messi mu odskoczyl
0
Sevilla! Sevilla! Urwać pkt realowi i bede w niebie :D
2
Już znalazeli tylko podczas karnego Cr7 nie było na boisku ;d
0
Cr7 nigdy nie będziesz lepszy od naszego cracka, patrz na jego zachowanie
2
Za.2 godziny wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli
2
Messi oddał Neyowi,.ładnie :-)
0
40-39 dla Messiego!!!
0
Gites 5-0 brawo!!!
1
No i otworzył się worek z bramkami
1
Ile jeszcze tych męczy o 16? Real chyba połowy tych spotkań naszych o.16 nie zagrał
3
Lucho aut bo jeszcze nie wygrywamy z kordobom a messi też aut
0
Nie obejrzę spotkania lecz liczę na przede wszystkim na 3 punkty
Veb!
2
dostała :D
5
Witamy w naszym gronie :)
0
arbeola :)
0
Wiadomo że Marca zaliczy dla krysi ;-)
0
Z taką grą realu coraz bardziej myślę że Juve może wyeliminować real
3
Jeszcze 67 minut do sensacji!
0
Lewy na fb czy na czymś napisał że jest nie dobrze