barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
Perez posmarowal... chleb na kolacje
0
Ładne na razie ;-)
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Z Cp to napewno bedzie na TVP, być może finał bedzie także transmitowany na ZDF
0
"30.05.2015, 21:30, Finał Puchar Króla, Miejsce: San Mames,"
a ja myslalem ze na Camp Nou ;(
7
Czy ten sezon wyglądałby inaczej bez Xaviego?
Jasne i bez ciebie w tej sali prasowej również.
Lucho mistrz :D
0
dzieki ;)
0
Może to bedzie glupie pytanie ale czy ktos sie orientuje kim jest taki gruby koles (najczesciej w garniturze) ktory stoi przy zmianach naszych zawodnikow?
0
Nie moge doczekac sie juz finalu ;)
0
tobie tez radze zebys sie pouczył bo jutro spr z 'pszyry'
21
5
kto nie widział
5
Komentarz usunięty
0
zawsze placze jak to ogladam
0
110 mln za Bale Faila to chyba głupi żart
12
0
2015.05.13, godz. 23:06, NajlepszywHistorii
dziwne, ale real zawsze kupywal mecze, przez cala swoja historie wygrywali tylko dzeiki ukladom i pieniadzom,
Polać mu xd
3
Komentarz usunięty
2
Ramos po meczu - naszym celem było nie zdobycie żadnego trofeum
2
Taki suchar
przychodzi koleś do księgarni i pyta o książkę "Real. Undecima"
Sprzedawca odpowiada "fantastyka piętro wyżej"
7
Kibice Juve mieli rację - wylosowali najsłabsza drużynę xd
0
Kuźwa jest Juve w finale cóż za piękny wieczór
Liczę na znakomity mecz w Berlinie
Veb Forza Juve
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Mozna hejtowac tych kibiców na rm.pl ale oni jakoś tak nie grymasza po wygranych meczach. No niestety lecz to ze jesteśmy w Polsce i niektórym i tak sie nie dogodzi
5
Naprawdę te media polskie to przesądzają; jak lewy grał w BVB z Blaszczem i Piszczkiem to tez było o nim duzo ale jak już przeszedł do Bayernu to już przesada. A najlepsze było to. W jakiej masce zagra z Barca? Czy zagra? On moze strzelić 4 gołe jak z realem i w ogóle pełno artykolw o niczym
0
Nie mogę sie doczekać fety po zwycięstwie, ah już mi sie Wembley 2011 przypomina, oby Xavi mógł podnieść te piękne trofeum 6 czerwca br. No i Douglas tez xd
5
Na dole ktoś pisał ze nasze trio bedzie walczy o ZP lecz nie zapominacje ze na jesień sa baraze do euro w których moze kryska wystartuje. Tam jebie hat tricka a i przed barazami pewne fifa przedłuży glosowanie