2

Komentarz usunięty

0

Perez posmarowal... chleb na kolacje

0

Ładne na razie ;-)

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Z Cp to napewno bedzie na TVP, być może finał bedzie także transmitowany na ZDF

0

"30.05.2015, 21:30, Finał Puchar Króla, Miejsce: San Mames,"
a ja myslalem ze na Camp Nou ;(

7

Czy ten sezon wyglądałby inaczej bez Xaviego?
Jasne i bez ciebie w tej sali prasowej również.

Lucho mistrz :D

0

dzieki ;)

0

Może to bedzie glupie pytanie ale czy ktos sie orientuje kim jest taki gruby koles (najczesciej w garniturze) ktory stoi przy zmianach naszych zawodnikow?

0

Nie moge doczekac sie juz finalu ;)

0

tobie tez radze zebys sie pouczył bo jutro spr z 'pszyry'

21

5


kto nie widział

5

Komentarz usunięty

0

zawsze placze jak to ogladam

0

110 mln za Bale Faila to chyba głupi żart

12

0

2015.05.13, godz. 23:06, NajlepszywHistorii
dziwne, ale real zawsze kupywal mecze, przez cala swoja historie wygrywali tylko dzeiki ukladom i pieniadzom,
Polać mu xd

3

Komentarz usunięty

2

Ramos po meczu - naszym celem było nie zdobycie żadnego trofeum

2

Taki suchar
przychodzi koleś do księgarni i pyta o książkę "Real. Undecima"
Sprzedawca odpowiada "fantastyka piętro wyżej"

7

Kibice Juve mieli rację - wylosowali najsłabsza drużynę xd

0

Kuźwa jest Juve w finale cóż za piękny wieczór
Liczę na znakomity mecz w Berlinie
Veb Forza Juve

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Mozna hejtowac tych kibiców na rm.pl ale oni jakoś tak nie grymasza po wygranych meczach. No niestety lecz to ze jesteśmy w Polsce i niektórym i tak sie nie dogodzi

5

Naprawdę te media polskie to przesądzają; jak lewy grał w BVB z Blaszczem i Piszczkiem to tez było o nim duzo ale jak już przeszedł do Bayernu to już przesada. A najlepsze było to. W jakiej masce zagra z Barca? Czy zagra? On moze strzelić 4 gołe jak z realem i w ogóle pełno artykolw o niczym

0

Nie mogę sie doczekać fety po zwycięstwie, ah już mi sie Wembley 2011 przypomina, oby Xavi mógł podnieść te piękne trofeum 6 czerwca br. No i Douglas tez xd

5

Na dole ktoś pisał ze nasze trio bedzie walczy o ZP lecz nie zapominacje ze na jesień sa baraze do euro w których moze kryska wystartuje. Tam jebie hat tricka a i przed barazami pewne fifa przedłuży glosowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?