barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
5 lat temu był bohaterem, mistrzem świata. Był w niezwykłej formie, bronił setki Robbena w finale... Teraz po sezonie posuchy Realu odchodzi, wygwizdywany przez kibiców, obrazany na RM.pl. Najgorsze jest to że gimbusy patrząc na ostatnie spotkania będą myśleć że był przecietniakiem. Mam nadzieję że odzyje w Porto i pokaże na co go stać.
1
Może być, lubie powroty do przeszlosci
4
Tak, będzie mógł grać w presezonie, Pucharze Gampera lub w jakimś towarzyskim
41
Na tej konferencji brakuje tylko polskiego dziennikarza i pytania o Roberta Lewandowskiego :)
0
Komentarz usunięty
0
Heh ok hhahah :D.
0
Komentarz usunięty
0
Brawo Aga za walkę! Dojście do półfinału Wimbledonu to duże osiągnięcie ale trzeba przyznać że dobrze trafiła z formą
2
Myślałem że będzie powtórka z Gdańska a tu klops
3
Grupa marzeń
Rumunia
Słowacja (Austria)
Polska
Wyspy Owcze (Estonia)
Azerbejdżan
San Marino
0
Heh dobre :D
0
Pedrorodrigues prosi o przetłumaczenie
6
Jak im się nie podoba to niech idą... Bartra pokazuje przykład jako jeden z nielicznych że mimo iż nie gra za dużo to zostaje w Barcelonie bo kocha ten klub. Takich ludzi nam potrzeba
1
Hehe elita, może jakaś rada 13? :)
0
Tylko kto? Może Rasiak nastrzelil tyle goli na orlik cup
10
Dopiero w 4 akapicie zrozumiałem że to jest koszykarz ;)
18
Tragiczny to ty jesteś ~ barcelonaLM :)
1
La Liga dalej na nc+
0
Do la ligi i bpl mają prawa i na pewno na ten sezon dostaną
0
Z innej beczki:
Nc+ straciło prawa do Serie A i Ligue 1
4
41 mln za dobre rzuty rożne
1
Wreszcie ktoś będzie u nas od kebabow na różnych spotkaniach :v
0
Zarobilismy dużo kasy na tryplecie to teraz trzeba balowac ;D
Super transfer, zawodnik się przyda, umie grać w pomocy i także na skrzydłach
1
Wiadomo było że jak Argentyna przegra to wszystko pójdzie na Messiego.
Sam dziennikarz napisał że Argentyna w tym meczu nie miała kapitana czyli Messiego. A to znaczy że Albicelestes są uzależnieni od dobrej gry naszego cracka.
0
W Napoli tez nie strzelił karnego, który mógł dać tej drużynie grę w jakimś z pucharów (sorry nie pamietam) no ale to nie był jego pierwszy raz
0
Valvidia (?)
0
Komentarz usunięty
3
Ficziczi wygrał a no tak, w lidze mistrzów miał tyle samo goli co Messi i Neymar, a w Pucharze króla to klapa. O asystach i trofeach nie wspominając :-)
5
Higuain to jedyne wyjaśnienie
2
Dla nich:
Hat trick z Armenia > potrójna korona :)