9

5 lat temu był bohaterem, mistrzem świata. Był w niezwykłej formie, bronił setki Robbena w finale... Teraz po sezonie posuchy Realu odchodzi, wygwizdywany przez kibiców, obrazany na RM.pl. Najgorsze jest to że gimbusy patrząc na ostatnie spotkania będą myśleć że był przecietniakiem. Mam nadzieję że odzyje w Porto i pokaże na co go stać.

1

Może być, lubie powroty do przeszlosci

4

Tak, będzie mógł grać w presezonie, Pucharze Gampera lub w jakimś towarzyskim

41

Na tej konferencji brakuje tylko polskiego dziennikarza i pytania o Roberta Lewandowskiego :)

0

Komentarz usunięty

0

Heh ok hhahah :D.

0

Komentarz usunięty

0

Brawo Aga za walkę! Dojście do półfinału Wimbledonu to duże osiągnięcie ale trzeba przyznać że dobrze trafiła z formą

2

Myślałem że będzie powtórka z Gdańska a tu klops

3

Grupa marzeń

Rumunia

Słowacja (Austria)

Polska

Wyspy Owcze (Estonia)

Azerbejdżan

San Marino

0

Heh dobre :D

0

Pedrorodrigues prosi o przetłumaczenie

6

Jak im się nie podoba to niech idą... Bartra pokazuje przykład jako jeden z nielicznych że mimo iż nie gra za dużo to zostaje w Barcelonie bo kocha ten klub. Takich ludzi nam potrzeba

1

Hehe elita, może jakaś rada 13? :)

0

Tylko kto? Może Rasiak nastrzelil tyle goli na orlik cup

10

Dopiero w 4 akapicie zrozumiałem że to jest koszykarz ;)

18

Tragiczny to ty jesteś ~ barcelonaLM :)

1

La Liga dalej na nc+

0

Do la ligi i bpl mają prawa i na pewno na ten sezon dostaną

0

Z innej beczki:
Nc+ straciło prawa do Serie A i Ligue 1

4

41 mln za dobre rzuty rożne

1

Wreszcie ktoś będzie u nas od kebabow na różnych spotkaniach :v

0

Zarobilismy dużo kasy na tryplecie to teraz trzeba balowac ;D
Super transfer, zawodnik się przyda, umie grać w pomocy i także na skrzydłach

1

Wiadomo było że jak Argentyna przegra to wszystko pójdzie na Messiego.
Sam dziennikarz napisał że Argentyna w tym meczu nie miała kapitana czyli Messiego. A to znaczy że Albicelestes są uzależnieni od dobrej gry naszego cracka.

0

W Napoli tez nie strzelił karnego, który mógł dać tej drużynie grę w jakimś z pucharów (sorry nie pamietam) no ale to nie był jego pierwszy raz

0

Valvidia (?)

0

Komentarz usunięty

3

Ficziczi wygrał a no tak, w lidze mistrzów miał tyle samo goli co Messi i Neymar, a w Pucharze króla to klapa. O asystach i trofeach nie wspominając :-)

5

Higuain to jedyne wyjaśnienie

2

Dla nich:
Hat trick z Armenia > potrójna korona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?