2

Eva rob usta usta :D

13

Masip....

0

NIE TRAFIL jejejejejejejhehehehe

0

O Falcao co on tam naku.rwia wegorza?

0

2-1 dla Barcy Sandro i Suarez
Chelsea HAzard

3

Jak na zawołanie :D

0

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Sandro zostajesz!

0

Lewandowski najlepsza 9 na świecie? Tiaa...

0

Suarez JAK Messsi MArafooooon aGOOOOOOOOOOL]

0

SŁUPEK..........................

0

Wyższa logika.

6

Wszyscy sie smieją że Bartra jeszcze goni Bale a chyba zapomnieli ze Ramos goni Robbena

0

a Pinto bedzie szalał

0

-Co myslisz o 1 polowie?

-Może być, szkoda straconej bramki, blad w obronie no i Hazard objechal wszystkich jak Frog ronda.

-Jest nadzieja na 2 polowke?

-Oczywiscie ze jest jesli nie bedzie grał Mjunir, Gumbau i ROberto ktory tak kaleczy ze az mnie mozg boli.

-Luis Enrique out?

-Mam informacje ze gimbusy maja focha. Nie wiem co zrobic.
Dziekuje za rozmowe. Naszym gosciem był barcelonaLM filozof footballu

5

Komentarz usunięty

0

KURTKA broni, fakien szit

0

Dobrze obrona

0

Oni maja z przodu Oscara czy Hazarda, my Sandro czy Munira. NIe ma porownania

0

już mi sie podobaja te stroje :)

3

aha...

5

Będzie na spłacanie kar :v

1

Będę oczywiście :)

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Hahah :D
Uwielbiam nie które twoje komentarze

0

Komentarz usunięty

9

0

Bardzo prawdopodobne...

1

No widze ze Miki i lol_lol chyba sie zgadali, no nie zle
W najblizszych dniach maja byc wydawane kolejne komunikaty Eleven Sports

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?