barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Eva rob usta usta :D
13
Masip....
0
NIE TRAFIL jejejejejejejhehehehe
0
O Falcao co on tam naku.rwia wegorza?
0
2-1 dla Barcy Sandro i Suarez
Chelsea HAzard
3
Jak na zawołanie :D
0
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Sandro zostajesz!
0
Lewandowski najlepsza 9 na świecie? Tiaa...
0
Suarez JAK Messsi MArafooooon aGOOOOOOOOOOL]
0
SŁUPEK..........................
0
Wyższa logika.
6
Wszyscy sie smieją że Bartra jeszcze goni Bale a chyba zapomnieli ze Ramos goni Robbena
0
a Pinto bedzie szalał
0
-Co myslisz o 1 polowie?
-Może być, szkoda straconej bramki, blad w obronie no i Hazard objechal wszystkich jak Frog ronda.
-Jest nadzieja na 2 polowke?
-Oczywiscie ze jest jesli nie bedzie grał Mjunir, Gumbau i ROberto ktory tak kaleczy ze az mnie mozg boli.
-Luis Enrique out?
-Mam informacje ze gimbusy maja focha. Nie wiem co zrobic.
Dziekuje za rozmowe. Naszym gosciem był barcelonaLM filozof footballu
5
Komentarz usunięty
0
KURTKA broni, fakien szit
0
Dobrze obrona
0
Oni maja z przodu Oscara czy Hazarda, my Sandro czy Munira. NIe ma porownania
0
już mi sie podobaja te stroje :)
3
aha...
5
Będzie na spłacanie kar :v
1
Będę oczywiście :)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Hahah :D
Uwielbiam nie które twoje komentarze
0
Komentarz usunięty
9
forum sat kurier, łap link http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=11&t=40250&start=2460
0
Bardzo prawdopodobne...
1
No widze ze Miki i lol_lol chyba sie zgadali, no nie zle
W najblizszych dniach maja byc wydawane kolejne komunikaty Eleven Sports