barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hehe cos wy.jebalo na yt
0
Na Nojera, bo co :D
1
Samper ma numer 26, tak?
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Sergio Brawo!!
0
prrrawie :)
0
hohoh zaszalał
1
Dobre zakończenie tej 1 połowy.
2
Duglasz walczy
0
ajajjaja, ładnie :)
1
co to za baba wtf :D
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html
łapcie
1
Wszyscy gotowi na meczyk? :)
1
no, ale gafa. dzieki za poprawke ;)
0
O jak dobrze ze wszedłem na stronke, bo tak to bym sie budzil przed 5 rano :)
0
Kanały Eleven są bliższe na razie CP niż nc+
1
Przy Rakiticiu wyglada jakby był jego synem :v
1
pokoj 1408
0
polecam :)
0
Biedronka na sponsora i na koszulki :v
1
Jonathan Calleri
1
Ale Sony to ty mi tu nie obrazaj :)
3
nie bedzie la masii, bedzie quatar, bedzie ch.uj dupa i kamieni kupa
0
0
0
#zdzisiekmusisz
0
Kompromitowski lepszy? :p
0
Te zdjęcie Bartka mi przypomina jakąś mafie
7
Komentarz usunięty
0
Rozumiem ale taki mecz to powinien za darmo być tak jak finał, już te zydki które tam steruja mają miliardy więc.
0
Walony polszmat, meczu nie obejrzę na telefonie bo chcą 5 zł za mecz.
Na tvp sport jest wszystko za free