1

hehe cos wy.jebalo na yt

0

Na Nojera, bo co :D

1

Samper ma numer 26, tak?

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Sergio Brawo!!

0

prrrawie :)

0

hohoh zaszalał

1

Dobre zakończenie tej 1 połowy.

2

Duglasz walczy

0

ajajjaja, ładnie :)

1

co to za baba wtf :D

0

1

Wszyscy gotowi na meczyk? :)

1

no, ale gafa. dzieki za poprawke ;)

0

O jak dobrze ze wszedłem na stronke, bo tak to bym sie budzil przed 5 rano :)

0

Kanały Eleven są bliższe na razie CP niż nc+

1

Przy Rakiticiu wyglada jakby był jego synem :v

1

pokoj 1408

0


polecam :)

0

Biedronka na sponsora i na koszulki :v

1

Jonathan Calleri

1

Ale Sony to ty mi tu nie obrazaj :)

3

nie bedzie la masii, bedzie quatar, bedzie ch.uj dupa i kamieni kupa

0

- mi to poprawilo humor, najlepsze od 0:28 :D

0

0

#zdzisiekmusisz

0

Kompromitowski lepszy? :p

0

Te zdjęcie Bartka mi przypomina jakąś mafie

7

Komentarz usunięty

0

Rozumiem ale taki mecz to powinien za darmo być tak jak finał, już te zydki które tam steruja mają miliardy więc.

0

Walony polszmat, meczu nie obejrzę na telefonie bo chcą 5 zł za mecz.
Na tvp sport jest wszystko za free

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?