barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądał ktoś mecz Meksyk - Boliwia?
Bo widzę że był bezbramkowy remis więc nie dużo straciłem ;D
0
cenzura XXI wieku...
5
No ja też trzymam kciuki za Argentyne ;)
11
Brazylia z tym trenerem (Dla mnie) nic nie osiągnie
0
mi sie nie podoba no ale niech nasi piłkarze ta pilka strzela jak najwiecej goli :)
1
Jeeeeeeeeeeeeest! Taaaaaaaaaaaaaaak!
2
Tak może z innej beczki ale Khedira przechodzi już oficjalnie do Juve ;)
0
Uff.. Prze pierwsze pół roku damy radę z Alvesem na prawej obronie a potem jego rywalizacja z Vidalem
0
Jak dobrze pójdzie to mam nadzieję że nie długo podpisze nowy kontrakt. Na tą chwilę nie widzę żadnego innego trenera do Barcy
3
Braida pierwszy znakomity transfer. Wszyscy rozmyslali kogo kupić na prawą obronę a tu proszę 2 dni i mamy zawodnika który jeszcze miesiąc temu nie był brany pod uwagę przez nas
3
Za hajs z trypletu baluj
0
Oby wrzucili ta feta na yt muszę jeszcze raz ja obejrzeć
36
Tito na pewno jest dumny z tej drużyny. Oby jego wsparcie tam z nieba było zawsze dla nas.
2
Daglas dawaj Madrid
1
Neymar no niezle.
5
J a pierdole co za zdrowe wariaty
5
Bóg przemawia.
0
Iluminati teraz wchodzi xd
3
Bóg wchodzi na kolana
0
E Alves za duzo wódki Sobiewskiej xd
1
Jest i DUGLASZ.
5
Bravo lel. X d
3
Tylko Ronaldo brakuje ze swoim: SIIIIIIIIIII
0
WCHODZĄ.
15
Znakomicie to wyglada
0
Ale ciary, to jest właśnie magia naszego hymnu :D
3
juz to widze, Neymar 10 razy lepszy od niego a jest jeszcze Suarez
1
Fajna muzyczka taka dupcingowa :D
0
Niestety lecz z przyjsciem Vidala to chyba koniec Daniego w Barcie :'(
34
Konflikt w Barcelonie - Suarez wyrzucił Pique buta.
juz jutro na sport.pl