1

Oglądał ktoś mecz Meksyk - Boliwia?

Bo widzę że był bezbramkowy remis więc nie dużo straciłem ;D

0

cenzura XXI wieku...

5

No ja też trzymam kciuki za Argentyne ;)

11

Brazylia z tym trenerem (Dla mnie) nic nie osiągnie

0

mi sie nie podoba no ale niech nasi piłkarze ta pilka strzela jak najwiecej goli :)

1

Jeeeeeeeeeeeeest! Taaaaaaaaaaaaaaak!

2

Tak może z innej beczki ale Khedira przechodzi już oficjalnie do Juve ;)

0

Uff.. Prze pierwsze pół roku damy radę z Alvesem na prawej obronie a potem jego rywalizacja z Vidalem

0

Jak dobrze pójdzie to mam nadzieję że nie długo podpisze nowy kontrakt. Na tą chwilę nie widzę żadnego innego trenera do Barcy

3

Braida pierwszy znakomity transfer. Wszyscy rozmyslali kogo kupić na prawą obronę a tu proszę 2 dni i mamy zawodnika który jeszcze miesiąc temu nie był brany pod uwagę przez nas

3

Za hajs z trypletu baluj

0

Oby wrzucili ta feta na yt muszę jeszcze raz ja obejrzeć

36

Tito na pewno jest dumny z tej drużyny. Oby jego wsparcie tam z nieba było zawsze dla nas.

2

Daglas dawaj Madrid

1

Neymar no niezle.

5

J a pierdole co za zdrowe wariaty

5

Bóg przemawia.

0

Iluminati teraz wchodzi xd

3

Bóg wchodzi na kolana

0

E Alves za duzo wódki Sobiewskiej xd

1

Jest i DUGLASZ.

5

Bravo lel. X d

3

Tylko Ronaldo brakuje ze swoim: SIIIIIIIIIII

0

WCHODZĄ.

15

Znakomicie to wyglada

0

Ale ciary, to jest właśnie magia naszego hymnu :D

3

juz to widze, Neymar 10 razy lepszy od niego a jest jeszcze Suarez

1

Fajna muzyczka taka dupcingowa :D

0

Niestety lecz z przyjsciem Vidala to chyba koniec Daniego w Barcie :'(

34

Konflikt w Barcelonie - Suarez wyrzucił Pique buta.
juz jutro na sport.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?