5

Bravo lel. X d

3

Tylko Ronaldo brakuje ze swoim: SIIIIIIIIIII

0

WCHODZĄ.

15

Znakomicie to wyglada

0

Ale ciary, to jest właśnie magia naszego hymnu :D

3

juz to widze, Neymar 10 razy lepszy od niego a jest jeszcze Suarez

1

Fajna muzyczka taka dupcingowa :D

0

Niestety lecz z przyjsciem Vidala to chyba koniec Daniego w Barcie :'(

34

Konflikt w Barcelonie - Suarez wyrzucił Pique buta.
juz jutro na sport.pl

0

U mnie w domu :D

2

Komentarz usunięty

0

Masche niszczy :D

1

uwazac bo puchar zleci i bedzie nie miło

4

ty durniu - TylkoJuve pozdro

http://zapodaj.net/4b6421310e1b5.png.html

0

GOGOGOOGOGOGOGOGOOOOOOOOL GIRONNNA!!

1

Komentarz usunięty

0

hehe Lucho fajnie wyszedl na tym zdjeciu :D

9

A tymczasem Aleix Vidal zawodnik Pelikana Łowicz i FC Po Nalewce wyladowal w Barcelonie:

https://www.facebook.com/BARCAPOLANDD/photos/a.477980862279643.1073741829.477920015619061/838549349556124/?type=1

1

Caaampeeeones Caaampeeeones Ole Ole Ole!

0

Pique nie ramos, jemu puchar(y) nie poleca pod kola ;d

0

piket xd

0

Oby tylko nie zrobili "Ramosa" z tym pucharem... ;)

0

O 19 ;)

2

Teraz tyle czekać na kolejny mecz Barcy ;/
Ale na szczęście jest Copa America

2

Znakomity artykuł.

2

Muszę przyznać że miło się wczoraj oglądało finał na stadionie w Berlinie. Lubię takie stadiony tak jak np. Wembley czy nawet Stadio Olimpico w Rzymie. No ale chciałbym zobaczyć kiedyś finał LM na Camp Nou z udziałem Barcy ;)

0

Najlepszy napastnik na świecie w tej chwili. Uwielbiam patrzyć na jego grę

8

Był, był podrzucany. Gdzieś nawet taki filmik widziałem

2

Trochę nie pokojace są te słowa ale bądźmy dobre myśli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?