barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak dobijanie rywala, przy 6-0 grac na 100%. Tak gral real i teraz zdychaja juz w 2 polowie ;d
0
Takim jak ty trudno dogodzic :P
0
Po co dwucyfrowa, dobrnac do konca przeciez za tydzien mecz z Bayernem..
1
Messi :D
0
Roberto masz szanse sie wykazac na śpd :)
1
nie no spodziewalem sie ze to bedzie latwy mecz ale 5-0 do przerwy miazga :D
fajnie jakby dolozyli jeszcze ze 4 bramki i 100 bramek w tym sezonie ligowym
1
jakis debil postawil na remis getafe, pozdro dla niego :P
0
Komentarz usunięty
1
Bayern bój sie a my gonimy 9-1!!
0
Xavi co zajebal :DD
0
100 GOL MNS BRAWWWWWOO!!
2
KRISTIANO tak sie asystuje a Suarez pieknie wykonczyl :D
2
CUDO podanie Messiego na nos :D
0
CAMPEON! CAMPEON!
4
villarreal ja wale...
5
Eh czemu się obawiacie Atletico, przecież jak będziemy w formie to Możemy ich zniszczyć
0
Dobra koniec, czekamy na Seville :-)
0
Jesli real z taka gra przejdzie do finalu to sie bardzo zdziwie.
0
Powinni a nie zrobia :P
0
przykro mi ze cie zdenerwowalem :)
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Ktos sie pytal o bramki Messiego i cry7 wiec prosze: 36-39
13
Jak nie Celta to jest jeszcze Sevilla i Valencia, więc spokojnie ;D
0
Ja pierdziele co za mecz 3-2 Celta do boju
15
Tvn i wszystko jasne...
1
Komentarz usunięty
0
Mecz z Atletico może być o pietruszkę
9
Mamy 3 pkt brawo, teraz czekamy już tylko na Atleti z tych mocniejszych rywali w lidze :-)