0

Tak dobijanie rywala, przy 6-0 grac na 100%. Tak gral real i teraz zdychaja juz w 2 polowie ;d

0

Takim jak ty trudno dogodzic :P

0

Po co dwucyfrowa, dobrnac do konca przeciez za tydzien mecz z Bayernem..

1

Messi :D

0

Roberto masz szanse sie wykazac na śpd :)

1

nie no spodziewalem sie ze to bedzie latwy mecz ale 5-0 do przerwy miazga :D
fajnie jakby dolozyli jeszcze ze 4 bramki i 100 bramek w tym sezonie ligowym

1

jakis debil postawil na remis getafe, pozdro dla niego :P

0

Komentarz usunięty

1

Bayern bój sie a my gonimy 9-1!!

0

Xavi co zajebal :DD

0

100 GOL MNS BRAWWWWWOO!!

2

KRISTIANO tak sie asystuje a Suarez pieknie wykonczyl :D

2

CUDO podanie Messiego na nos :D

0

CAMPEON! CAMPEON!

4

villarreal ja wale...

5

Eh czemu się obawiacie Atletico, przecież jak będziemy w formie to Możemy ich zniszczyć

0

Dobra koniec, czekamy na Seville :-)

0

Jesli real z taka gra przejdzie do finalu to sie bardzo zdziwie.

0

Powinni a nie zrobia :P

0

przykro mi ze cie zdenerwowalem :)

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Ktos sie pytal o bramki Messiego i cry7 wiec prosze: 36-39

13

Jak nie Celta to jest jeszcze Sevilla i Valencia, więc spokojnie ;D

0

Ja pierdziele co za mecz 3-2 Celta do boju

15

Tvn i wszystko jasne...

1

Komentarz usunięty

0

Mecz z Atletico może być o pietruszkę

9

Mamy 3 pkt brawo, teraz czekamy już tylko na Atleti z tych mocniejszych rywali w lidze :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?