barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hymn i ciary
0
Wszyscy grają znakomicie, fajnie jakby jeszcze z 2 bramki dołożyli i będzie 7-1 w dwumeczu
0
Iniesta kurwa.
17
Pe es GIE
0
koniobijca - pozdrawiam, rob tam dalej zamet na tej paleolitowej stronie :)
0
Jeszcze Isco w Maladze, szkoda ze nie dali rady, mogli dotrzec do polfinalu
2
Nasi bramkarze ostatnio znakomicie bronią i w dodatku Bravo obronił karnego wczoraj oraz Ter Stegen wybronil karnego z MC
0
Komentarz usunięty
1
Jak Wodzisław to mam blisko ;)
0
Piekna fraszka Pikej :)
3
szczegolnie ten jelop kalibvb
0
Tak btw to nie złe jaja na narodowym podczas gp żużlu
8
Nie :D
2
Dobra na nastepny tydzien szykujemy przyspiewki dla Celty oraz race :D
Będzie pieklo na fcbarca.com
1
2015.04.18, godz. 21:53, Danioo
ale ogień odpalili na koniec
no ronaldo odpalil ogien na koniec, piekna bramka
0
jak widac dla 10 osob inteligenty :)
11
Komentarz usunięty
1
Podczas podania Messi byl na naszej polowie wiec w takiej sytuacji spalonego nie ma
1
GOOOOOOOOOOOOOOLAZZZO malaga tiki-taki jechac z przescieradłem!
0
ronaldo nie trafia karnego, pozdro 600
1
Niby coś z miesniem i jego gra z Atleti jest zagrożona
0
Komentarz usunięty
0
Z Celta na wyjezdzie
0
haha MArcelo xd
I jeszcze ronaldo uwalil kogos na trybunach
0
Ramos
0
busiarze prowadza ah no, go go Man United!
4
remis, ah porazka :D
0
Teraz po porazce Valenci zblizyla sie do nich Sevilla, wiec oba zespoly beda walczyc o LM a to daje że real nie bedzie mial latwo z nimi
0
Bravo motm uratował dupe :)
3
No ale po tych dwóch meczach moge napisac że
Valencia>psg
Sevilla>psg