barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miler spokojnie hahahahahahahaha
0
Pedro za Suareza
0
Dograć te 45 minut jeszcze i mamy finał
1
O kurwa xdddd to.
3
2 pół asysty Messiego, 2 asysty Suareza i 2 gole Neya. MNS
0
FINAL BERLIN JUZ JEDZIEMY
0
Ale festiwal pięknych obron w wykonaniu niemieckich bramkarzy
0
Ter Stegen ależ pięknie i to jeszcze od lewego
0
MNS COŚ PIĘKNEGO ALE JAK ZACZĄL MESSI :-)
0
Ter miał to na rekawicy
0
Aj prawie.
0
Miler jak na 2 wojnie xd
0
Nie bo w 45' sprawdź na googlach
1
Zwiedzają świat przynajmniej :v
2
No no, patrząc na skład naprawdę sa faworytami, szczególnie atak z naszym Leo, do środka Di Maria z Masche a na obronę znakomity Otamendi. Bedzie ciekawie :)
12
typowe pierdu, pierdu, jak wygraja 4-0 lub awansuja to daje jego ryj na awatar
0
Ale dla mnie wygodniej pisać na stronie niż na jakiś forach
0
Co to już jest, że nie mozna choć trochę o wynikach wyborów podyskutować?
Jak już administracja nie chce tego tematu w komentarzach to może jakiś shutbox by się przydał?
0
Dla każdego piłkarza cele zespołowe powinny być ważniejsze od indywidualnych, no ale nie którzy myślą na odwrót
2
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
Oj ale żelus znowu karnego nie strzeli - z Penaldo na Missnaldo
14
Mam na kompie takiego screena że koleś pisał że se jaja utnie jak real od jakieś tam kolejki do końca nie straci żadnych punktów: pozdro dla Ciebie ;-)
8
Mój pierwszy komentarz po tyg banie ale po jakże pięknym tygodniu, my prawie w finale a i real nie wygrał w lm i z Valencia
4
Only goals ;]
0
GB 11 nie dyskutuje z kibicem realu :)
1
ja tam nie mam do nich szacunku
jakby to komor powiedzial 'i co?'
8
Nie ma to jak wygrac po ciezkim boju i to jedna bramka i napisac ze kontrolowalismy mecz..
3
0
ronaldo dostał żolta? Jak tak to supcio, szanse Valenci rosna :D