0

Miler spokojnie hahahahahahahaha

0

Pedro za Suareza

0

Dograć te 45 minut jeszcze i mamy finał

1

O kurwa xdddd to.

3

2 pół asysty Messiego, 2 asysty Suareza i 2 gole Neya. MNS

0

FINAL BERLIN JUZ JEDZIEMY

0

Ale festiwal pięknych obron w wykonaniu niemieckich bramkarzy

0

Ter Stegen ależ pięknie i to jeszcze od lewego

0

MNS COŚ PIĘKNEGO ALE JAK ZACZĄL MESSI :-)

0

Ter miał to na rekawicy

0

Aj prawie.

0

Miler jak na 2 wojnie xd

0

Nie bo w 45' sprawdź na googlach

1

Zwiedzają świat przynajmniej :v

2

No no, patrząc na skład naprawdę sa faworytami, szczególnie atak z naszym Leo, do środka Di Maria z Masche a na obronę znakomity Otamendi. Bedzie ciekawie :)

12

typowe pierdu, pierdu, jak wygraja 4-0 lub awansuja to daje jego ryj na awatar

0

Ale dla mnie wygodniej pisać na stronie niż na jakiś forach

0

Co to już jest, że nie mozna choć trochę o wynikach wyborów podyskutować?
Jak już administracja nie chce tego tematu w komentarzach to może jakiś shutbox by się przydał?

0

Dla każdego piłkarza cele zespołowe powinny być ważniejsze od indywidualnych, no ale nie którzy myślą na odwrót

2

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

Oj ale żelus znowu karnego nie strzeli - z Penaldo na Missnaldo

14

Mam na kompie takiego screena że koleś pisał że se jaja utnie jak real od jakieś tam kolejki do końca nie straci żadnych punktów: pozdro dla Ciebie ;-)

8

Mój pierwszy komentarz po tyg banie ale po jakże pięknym tygodniu, my prawie w finale a i real nie wygrał w lm i z Valencia

4

Only goals ;]

0

GB 11 nie dyskutuje z kibicem realu :)

1

ja tam nie mam do nich szacunku
jakby to komor powiedzial 'i co?'

8

Nie ma to jak wygrac po ciezkim boju i to jedna bramka i napisac ze kontrolowalismy mecz..

3

0

ronaldo dostał żolta? Jak tak to supcio, szanse Valenci rosna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?