0

Te zdjęcie Bartka mi przypomina jakąś mafie

7

Komentarz usunięty

0

Rozumiem ale taki mecz to powinien za darmo być tak jak finał, już te zydki które tam steruja mają miliardy więc.

0

Walony polszmat, meczu nie obejrzę na telefonie bo chcą 5 zł za mecz.
Na tvp sport jest wszystko za free

0

2-2 tie-break!!

0

Kipitaooaaoaoaoa co l?

0

Hahhahaaaaa jeb.łem i leżę jak Cr7

2

Nie będę się pierdzielic: puknałbym ;)

1

2-0 to nie jest koniec meczu, Brazylia w finale IO w Londynie wygrywala 2-0 a ostatecznie przegrali 3-2 z Ruskami

0

No to trzeba pisać do viscaelbarca.pl o poprawke

0

Socios - kibice FC Barcelony, którzy są jednocześnie kibicami i członkami klubu. Obecnie jest ich 170 000. Członkostwo można otrzymać poprzez dokonanie rejestracji i uiszczanie rocznej wpłaty. Dzięki temu są przywileje takie jak:

- możliwość kupna biletów z rabatem 20%
- zniżka na gadżety klubowe
- darmowa prenumerata magazynu klubowego
- darmowy wstęp do muzeum
- prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym
- prawo wyborcze w wyborach na prezydenta klubu
- decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.

Źródło: viscaelbarca.pl

1

Już zwalniają Beniteza hahahah

1

A Bartek to hiszpański odpowiednik kopacz :)

0

Witaj fazo play-off ligi Europejskiej, chociaż nadzieja umiera ostatnia

6

O ty łobuzie!

2

Bale to taki ekskluzywny menel

0

2003 co się dziwić, mamusia każe spać o tej godzinie

0

Nooo,tylko 10% mi dadzą z tej kwoty

1

Goooool legia, wygrywamy z rumuńska Barcelona

0

Du.pa I Sraka

1

A miało być tak łatwo, hehe balonik pękł

4

NIE po uj ten Pogba teraz

0

Powinny być odświeżone zdjęcia z trypletem :)

5

Inaczej, Złota Płetwa.

0

Precz gadule stąd.

0

Popieram. To absurd.

6

Chyba czas na fanpage "NIE dla Pogby w Barcelonie"

4

Tak ale niby (pewnie to plotki) Cyfrowy Polsat też walczy o licencję
Z mojego punktu widzenia jeśliby CP wygrało przetarg to byłbym w siódmym niebie

0

Kurde jak widzę że teraz ma do nas Pogba dołączyć to mi się nie dobrze robi i to za taką kasę. Jest jeszcze Rafinha. Ja mówię NIE dla Pogby mimo iż jest to wielki zawodnik

0

Song jest wypozyczony do West Ham i najprawdopodobniej juz nie wroci do Barcy na stałe.
Afellay jest wypozyczony do Olimpiacosu. Sytuacja podobna do Songa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?