1

Ekspert podczas meczu Standard - Warengen czy jakos tak. Komentowal z Miroslawskim, z pochodzenia jest Belgiem.

0

Off:
"On ma te dwie murzyny do pilnowania" ~ Eleven 2015

0

spoko stadion ;d

widze ze gramy 11vs0, bedzie ciekawie

0

ahahhaha, przeswietlenie mi zrobiles? :v

1

Nie, nie lecą te ligi, na CP zobaczysz tylko 1 ligę Polska i tyle, jak wyjdzie Eleven to mam Serie A, L1 i FA cup co najmniej

0

Aaaa bo mogę.

2

Dla mnie moze byc, przecież wreszcie mam szanse poogladac ligi europejskie na CP

0

Mój mózg, patrz na mój komentarz jeszcze raz ;)

0

Tak, Eleven współpracuje z Polsatem, La liga na Eleven oraz na nowo powstałych kanałach Polsat sport 2 i 3

Nie no żartuje, nic nie wiadomo o La Liga w Polsce

1

Komentarz usunięty

0

W 1 akapicie pisze ze Lucho dobierze odpowiednią taktykę na mecze Barcy.
W 2 akapicie pisze ze jeśli Lech przegrywa z Wisłą 2-0 to jak oni mieli przejść Basel. No i coś to o 20 latach

0

Komentarz usunięty

0

Ja Messiego lubie w dłuższych włosach, mam nadzieje ze znowu na koniec sezonu bedzie mial fajne :)

9

0

a nie 15:55? :)

2

jak widzisz/ slyszysz to pierwszy raz to ok ale ja to już milion razy widzialem

17

suche, stare, beznadziejne
No i pod polecenia ;)

0

Udanej wycieczki życzę :)

0

http://wrzucaj.net/images/2015/08/01/eleven.jpg

Świecicki na swojego twitera wrzucil taka fotke. Jakis program o Atletico w Eleven? A może jest to z magazynu o La Lidze? Albo nagrywa zapowiedź LL w Eleven, chociaż to jest najmniej prawdopodobna opcja no bo po co ten scoreboard.

5

Sky, wieloletni nadawca La ligi w Wielkiej Brytanii właśnie wycofał się z przetargu. A więc jeśli chodzi o prawa do La Ligi wszystko jest możliwe, zobaczymy jak będzie w Polsce

0

To miałabyć odpowiedź do dyskusji na dole

0

Trofea SPE, Superpucharu Hiszpanii i KMŚ liczą się do sezonu 14/15 a nie do 15/16. Poza tym jak real wygrywał te trofea to pisaliscie że liczą się one do sezonu w którym zdobyli decime. Więc jak Barca wygra te trofea to liczymy je do poprzedniego sezonu!!

1

I gdzie ten real co się szczycil swoją szkółka? Podbieraja młodych innym klubom

0

Te wszystkie infolinia to o du.pe rozbić, pamietam jak dzwoniłem do energetyki bo prądu nie było to i tez pytałem sie o przyszłe planowane wyłączenia prądu to nic nie wiedzieli chociaż na stronie internetowej było info czy rozwieszali kartki na słupach... Podsumowując większość tych infolini to ludzie którzy nic nie wiedza, no najwyzej maja jakieś formułki wyklepane

1

Sportcal.com : Eleven Sports Network adds La Liga rights ahead of Belgian launch

La Liga na Eleven w Belgii?

5

Mamy info odnośnie Eleven. Kanał startuje 2 sierpnia lecz jak na razie tylko w internecie. Będzie tam transmitowany mecz o tarcze wspólnoty ale Eleven uzyczy sygnału TVN Turbo więc na tym kanale także obejrzymy mecz.

Platformy cyfrowe, kablowe czekają zapewne na koniec przetargu na LL, wtedy będą chyba decydować czy go wprowadzić albo czekają aż do 22 sierpnia do startu drugiego kanału. A więc pierwsze kolejki L1 i Serie A w Polsce na necie.

1

Hahah te "cristiano ronaldo"

3

Szkoda Dudy, lubię tego zawodnika. Walkower i najprawdopodobniej będziemy mieć 2 polskie drużyny w play-off LE

1

O to jest to. A więc już nie muszę

5

Mam skrót finału LM z komentarzem Wolskiego ale na kompie. Spróbuję jak najszybciej wrzucić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?